Dodaj do ulubionych

Źle się dzieje... niedopasowanie ?

28.07.11, 10:06

on :Aleksy 14.09.1973
ja:Barbara 26.01.1975
ślub :11.06 2005 g 16.30
Bardzo proszę o pomoc, nie wiem co robić, w którą stronę się kierować.

Edytor zaawansowany
  • mag.ia 28.07.11, 22:13
    Panie Januszu
    proszę o rozszyfrowanie nas,będzie jeszcze dobrze ?
    --
    Patrycja 18.09.2006
    Bartosz 19.03.2009
  • janus50 28.07.11, 22:55
    Witaj
    Odpowiadam w kolejności wpisów a czasu nie mam zbyt wiele. Poproszę o odrobinę cierpliwości.
    Pozdrawiam
  • mag.ia 28.07.11, 23:11
    Z góry dziękuję.Pozdrawiam
    --
    Patrycja 18.09.2006
    Bartosz 19.03.2009
  • janus50 03.08.11, 17:14
    Witaj
    W chwili zawarcia małżeństwa no i oczywiście także przedtem, wasze wzajemne dopasowanie było zdecydowanie bardziej harmonijne niz ma to miejsce obecnie.
    W moim przekonaniu początek napięć w waszym związku mógł mieć miejsce po twoim przejściu do drugiego szczytu, czyli w twoim 32 roku życia. Zaczął być aktywny drugi czarny szczyt o wibracji cztery, który mocno podkreślił twoją urodzeniową czwórkę. Twój małżonek jest w drugim cyklu 5/14, który potrwa do 57 roku zycia a piątka z kolei jest skrajnie nieharmonijna z czwórką. Piątka to wibracja wolności osobistej, niezależności, niechęci do podejmowania odpowiedzialności. Aspekty czwórki to przeciwny biegun. Jest odpowiedzialna, merytoryczna, działa w sposób planowy, zorganizowany, działając wg. sprawdzonych schematów. Można powiedzieć, że to co jest szczęściem dla piątki jest koszmarem dla czwórki i odwrotnie. Twoj małżonek jest także w układzie, który sam w sobie jest trudny do przepracowania. Jest urodzeniową siódemką, w szczycie siedem, cyklu 5 i z czarnym szczytem trzy. Ta mieszanka może przynosić skrajną nieodpowiedzialność, niefrasobliwośc, hazardowe podejście do zycia i rozwiązywanych problemów, tendencje do nadużywania wszelkich używek, a także wikłanie się w inne relacje osobiste. Dla uporządkowanej czwórki jest to oczywiście nie do zaakceptowania i może prowadzić do sporych konfliktów. Możliwe jednak, że się to nieco zmieni wkrótce, gdyż twój mąż jest w roku własnym dziewięć, który może być sprawdzianem dla związku, jeśli ten rok przetrwacie, wasze wzajemne relacje mogą się znacznie poprawić, gdyż od pażdziernika wchodzi on do trzeciego szczytu 3 i stanie się nieco bardziej otwarty i ciepły, choć w kontekście cyklu 5 może mieć tendencje do imprezowania.
    Swoją drogą, bardzo interesujące jest, jak zmieniły się twoje wibracje własne po przyjęciu nazwiska męża, o ile oczywiście je przyjęłaś. To może być bardzo istotny element, bo może być przecież tak, że przed pozyskaniem nazwiska męża twoje wibracje własne z imion i nazwisk, mogły być bardzo harmonijne a po zmianie nazwiska zmieniły się na harmonijne.
    Dlatego podaj zawartość wszystkich liter występujących w twoich imionach i nazwiskach (również imię z bierzmowania) przed i po przyjęciu nazwiska męża. Fakt przyjęcia nazwiska męża nie powoduje wymazania nazwiska rodowego, więc bierzemy je zawsze pod uwagę.
    Najlepiej zrobić to na zasadzie: np. A - 5 razy, B - 1 raz, C- 2 razy itd.
    Pozdrawiam
  • mag.ia 03.08.11, 22:37
    A -7
    B-2
    I-1
    K-3
    L-1
    N-1
    0-1
    P-1
    R-4
    S-1
    T-1
    U-1
    W-1
    Z-1
    Y-1
  • janus50 10.08.11, 14:42
    Witaj
    mag.ia napisała:

> A -7
    > B-2
    > I-1
    > K-3
    > L-1
    > N-1
    > 0-1
    > P-1
    > R-4
    > S-1
    > T-1
    > U-1
    > W-1
    > Z-1
    > Y-1
    Nie wiem kogo dotyczy ta zawartość, zakładam że ciebie.
    Z podanych przez ciebie liter wychodzą wibracje własne o wartości 5-5-1. Nie są one korzystne, a w szczególności nie są korzystne dla urodzeniowej czwórki jaką jesteś..
    Z jednej strony są harmonijne z aktualnym cyklem 5/14 twojego małżonka z drugiej jednak przynoszą silne uwypuklenie wibracji pięć u ciebie, co może dawać emocjonalność, impulsywność, w związku może mocno iskrzyć, ciągłe wzloty i upadki, radość i łzy, ciągła amplituda. Niekorzystny jest również fakt, że brak jest tobie wibracji 4 w imionach i nazwiskach , oznacza to, że nie ma tam liter, które posiadają wartość 4, czyli D i M. Czwórka jest naturalną przeciwwagą dla piątki i ją ogranicza, ponadto, twoje urodzeniowa czwórka może się realizować niekorzystnie w tej sytuacji, możesz mieć także problemy z budowaniem stabilnych okoliczności życiowych. Są to trudne do przerobienia wibracje własne.
    Pozdrawiam
  • mag.ia 10.08.11, 18:58
    ojej, szkoda...
    mogę napisać do Pana na pocztę gazetową, dam dokładne nasze imiona i nazwiska.
    Jednak musze przyznać się ,że nie jestem impulsywna a moje zachowanie postrzegane jest jako bez emocji, nie wiem dlaczego tak wyszło z tych literek , może przez to,że podałam też imie z bierzmowania i panieńskie nazwisko, fakt szkoda ,że nie mam na imie np. Dagmara
    Dodam, że to co Pan napisał sprawdziło się już teścia , a mąż mój czyli jego syn jest jego kolnem , niestety teraz to wychodzisad na szczęście mąż jest samotnikiem, raczej domownikiem nie imprezującym... jeszcze

Za to co Pan napisał, serdecznie dziękuję.
    Pozdrawiam
  • janus50 10.08.11, 19:24
    Witaj
    Możesz napisać. Czasem pojawiają się błędy w zliczaniu. Lepiej oczywiście liczyć z imion i nazwisk niż z zawartości.
    Pozdrawiam
  • mag.ia 18.04.15, 17:50
    Panie Januszu !
    minęło kilka lat... jest nadal cicha wojna... mam już dość ... kiedy się to skończy. Dzieci rosną w złym przykładzie , córka przekonana jest ,że nie będzie miała męża (ma tylko 9 lat)
    Kto zacznie..kończenie związku?
    Proszę o odpowiedź , z góry dziękuję !

--
    Patrycja 18.09.2006
    Bartosz 19.03.2009
  • mag.ia 03.08.11, 22:38

• mag.ia 20.04.15, 21:45

może by już poszło albo tu albo tam...
    Czy mój szczyt sie zmnienił...?
  • gwiazdeczka6666 21.04.15, 11:22
    ja to nie wierze w jakies niedopasowanie numerologiczne....liczby chyba tu nie maja nic wspolnego...raczej dogadanie sie...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka