Dodaj do ulubionych

Do Pana Janusza z prośbą o pomoc w zmianie

02.12.11, 14:51
Witam Pana !
Jestem na etapie kiedy uświadomiłam sobie że mój portret numerologiczny jest bardzo niekorzystny i bardzo potrzebuje zmiany!!!
Kiedyś jak kontaktowałam się z numerologiem w sprawie doboru imienia dla dziecka otrzymałam tabelę liczbową dla poszczególnych dróg życia i wiem jakie układy liczbowe są korzystne dla mnie ,jestem numerologiczną 3,jednak nie wiem który z nich byłby najbardziej odpowiedni i które z imion opracowanych przeze mnie najbardziej pasujące.Pani z którą się wówczas kontaktowałam nie odpowiada,widocznie zawiesiła działalność i szukając trafiłam tu na Pana.Moje obecne numery to 7/11/5 Agnieszka Ewa Małgorzata(z bierzmowania) i aquila(czasem dodaje 81-pseudonim internetowy i nazwa email) Ceglińska-Walkowiak,data urodzenia to 25.04.1981.Chciałabym pozbyć się tego pseudonimu zamieniając go na inny i zmieniając też adres email.Zdecydowanie odczuwam brak 4,jestem niezorganizowana i wszystko robie na ostatnią chwilę czy się spóźniam,trudno mi przychodzi wykonywanie obowiązków,co mnie męczy jeszcze to to też że po zmianie nazwiska straciłam kontakt ze wszystkimi znajomymi a kiedyś byłam duszą towarzystwa(lubiłam też pomagać innym),chciałabym być też bardziej ambitna i twórcza mieć bardziej pozytywne nastawienie do wszystkiego i innych. Bardzo Pana proszę o pomoc.Zastanawiam się jeszcze czy wystarczy dodać tylko jedno imię bo ja sobie obliczałam wszystkie kombinacje z wszelkimi możliwymi imionami jakie znalazłam,takimi które nie zawierały żadnej 5 i nie zaczynały się na 1(bo jest ich nadmiar) lub 7 (gdyż jestem sceptyczna w stosunku do tej liczby).Sądze też że powinno takie imię zawierać 4(niedobór jest też 8 i 6) ale w tych imionach jakie znalazłam są góra dwie 4(ale może to wystarczy).Poniżej podaje imiona które były by odpowiednie dla mojego portretu,ciekawa jestem co Pan o nich sądzi i czy jedno wystarczy?
DAMROKA 8/1/9
ZORAIDA 8/3/11
TOMAIDA 8/1/9
CORDALIA 8/1/9
(CLAVA 11/1/3)
FAVIA 11/1/3
(CALIDA 11/1/3)
XIOMARA 8/1/9
(DALILA 11/1/3 te w nawiasie nie posiadają ani 6 ANI 8)
DALILAH 11/9/2

Biorąc pod uwagę,iż odpowiedni dla mnie podpis powinien wynosić 9 to tylko trzy te imiona jak DAMROKA,TOMAIDA I CORDALIA są 9.

Będe bardzo wdzięczna za poświęcony czas,pozdrawiam serdecznie..
Edytor zaawansowany
 • janus50 10.12.11, 17:13
  Witaj
  aquila81 napisała:
  > Jestem na etapie kiedy uświadomiłam sobie że mój portret numerologiczny jest ba
  > rdzo niekorzystny i bardzo potrzebuje zmiany!!!
  > Kiedyś jak kontaktowałam się z numerologiem w sprawie doboru imienia dla dzieck
  > a otrzymałam tabelę liczbową dla poszczególnych dróg życia i wiem jakie układy
  > liczbowe są korzystne dla mnie ,jestem numerologiczną 3,jednak nie wiem który z
  > nich byłby najbardziej odpowiedni i które z imion opracowanych przeze mnie naj
  > bardziej pasujące.Pani z którą się wówczas kontaktowałam nie odpowiada,widoczni
  > e zawiesiła działalność i szukając trafiłam tu na Pana.Moje obecne numery to 7/
  > 11/5 Agnieszka Ewa Małgorzata(z bierzmowania) i aquila(czasem dodaje 81-pseudo
  > nim internetowy i nazwa email) Ceglińska-Walkowiak,
  Z mojego doświadczenia, a także z doświadczenia innych numerologów, wynika, że nicki (pseudonimy) używane w internecie, nie mają wpływu na nasze wibracje imienne. Oczywiście zupełnie inna sprawa jest z osobą, której taki internetowy nick staje się powszechnie znanym znakiem rozpoznawczym. Kiedy mamy do czynienia ze zwykłym szarym obywatelem, nie bierzemy tego pod uwagę, szczególnie gdy pierwsza litera nawiązuje do pierwszego imienia.
  Z danych, które podałaś, wychodzą mi wibracje imienne o wartości 9-9-9 i są to dość niekorzystne wibracje własne, których mottem jest "wszystko dla innych nic dla siebie". No chyba, że chcesz zostać matką Teresą albo doktorem Judymem w spódnicy..

  > data urodzenia to 25.04.1981
  > .Chciałabym pozbyć się tego pseudonimu zamieniając go na inny i zmieniając też
  > adres email.Zdecydowanie odczuwam brak 4,jestem niezorganizowana i wszystko ro
  > bie na ostatnią chwilę czy się spóźniam,trudno mi przychodzi wykonywanie obowią
  > zków,

  Oczywiście, jesteś urodzeniową trójką i masz pierwszy czarny szczyt 3, wibracje 9-9-9 podkreślają jeszcze tą "trójkowość" w niekorzystnych aspektach. Czyli rozproszenie, powierzchowność, niefrasobliwość itp.
  Jesteś także w dość trudnym układzie drogi życia, bo w szczycie 2 i cyklu 7, co może dawać spore doły, oraz izolację emocjonalną.

  >co mnie męczy jeszcze to to też że po zmianie nazwiska straciłam kontakt z
  > e wszystkimi znajomymi a kiedyś byłam duszą towarzystwa

  Od 25 roku życia w cyklu 7, który może przynosić izolację. Ponadto przed przyjęciem nazwiska małżonka twoje wibracje miały wartość 1-1-11 różnica ogromna jeśli chodzi o ekspresję...

  > (lubiłam też pomagać inn
  > ym),chciałabym być też bardziej ambitna i twórcza mieć bardziej pozytywne nasta
  > wienie do wszystkiego i innych. Bardzo Pana proszę o pomoc.Zastanawiam się jesz
  > cze czy wystarczy dodać tylko jedno imię bo ja sobie obliczałam wszystkie kombi
  > nacje z wszelkimi możliwymi imionami jakie znalazłam,takimi które nie zawierały
  > żadnej 5 i nie zaczynały się na 1(bo jest ich nadmiar) lub 7 (gdyż jestem scep
  > tyczna w stosunku do tej liczby).Sądze też że powinno takie imię zawierać 4(nie
  > dobór jest też 8 i 6) ale w tych imionach jakie znalazłam są góra dwie 4(ale mo
  > że to wystarczy).Poniżej podaje imiona które były by odpowiednie dla mojego por
  > tretu,ciekawa jestem co Pan o nich sądzi i czy jedno wystarczy?

  Nie w ten sposób podchodzimy do zmiany wibracji. Są wibracje w zawartości, które występują najczęściej i jest to naturalne w naszym kręgu kulturowym - 1, 5 i 9. Są też takie, które występują rzadziej a często są nieobecne - czwórki, szóstki, siódemki.
  Podstawą skutecznej zmiany numerologicznej jest dobranie takiego imienia, które zaakceptujesz ty i twoja podświadomość. Wyszukiwanie imion, które mają taką czy inną zawartość ale nie są akceptowane przez twoją podświadomość i przez ciebie samą, nie ma sensu, gdyż zmiana nie będzie skuteczna.
  Najbardziej istotne jest, aby wibracje imienne były korzystne i harmonijne z twoją drogą życia. Jeśli chodzi o zawartość, to najważniejsze jest to aby nie było braków.

  > DAMROKA 8/1/9
  > ZORAIDA 8/3/11
  > TOMAIDA 8/1/9
  > CORDALIA 8/1/9
  > (CLAVA 11/1/3)
  > FAVIA 11/1/3
  > (CALIDA 11/1/3)
  > XIOMARA 8/1/9
  > (DALILA 11/1/3 te w nawiasie nie posiadają ani 6 ANI 8)
  > DALILAH 11/9/2

  Te imiona, abstrahując od ich dość silnego wyobcowania w kontekście naszego kręgu kulturowego, na niewiele się przydają skoro twoje wibracje mają wartość 9-9-9. Ponadto właśnie szóstki i ósemki dają stabilność i wytrwałość a ty ich unikasz, powinnaś raczej unikać trójek.

  Pozdrawiam
 • aquila81 11.12.11, 00:44
  Witam Pana

  Ogromnie się cieszę,że się Pan odezwał,dziękuję.
  Trochę naświetliło mi to moją sytuacje,bo bardzo bym chciała mieć tą zmianę juz za soba,a poniewaz zaden numerolog z ktorym sie kontaktowałam nie odpisał,probuje własnymi możliwościami jakoś sobie poradzić.Sądze,że mój pseudonim jednak musi poniekąd na mnie oddziaływać gdyż co by nie było często go używam,świadomie go wybrałam i zaakceptowałam więc chyba musiał dotrzeć do podświadomości.Poza tym moja ekspresja bardziej chyba przypomina 7,a 5 z kolei zgadzała się z życiem w ciągłym ruchu,zmian,przeprowadzek,9 za to pewnie odpowiadała by za to że dostosowuje się do zmian,zaistniałych warunków nie dbając o swój rozwój,postęp.
  Imiona które podałam istotnie są dość wyobcowane,chodzi o to,że ja wolała bym aby nowe"imie" było czymś właśnie w rodzaju unikalnego pseudonimu aniżeli pospolitego imienia z którym mogła bym kojarzyć jakieś inne osoby.Chodzi mi o to,że mnie moje imię,nadane na chrzcie podoba się i odpowiada,a dodawanie innego popularnego kojarzy mi się z czymś w rodzaju zmiany imienia tak jakby moje mi nie odpowiadało a tak nie jest.Dlatego wolała bym żeby nowe imię było czymś w rodzaju pseudonimu,z którym tylko ja bym mogła się identyfikować,sądze,że to mi bardziej odpowiada.Owszem te które podałam w większości są niezbyt fortunne choć ze dwa z nich mogła bym zaakceptować,no ale biorąc pod uwagę te fakty o których Pan napisał muszę oczywiście dokonać weryfikacji.Wygląda na to,że jeżeli mam (bo ja w tej kwestii nie miałam akurat pełnej wiedzy)unikać 3 i 9, to jedynym układem jaki mi pozostaje powinno być 7-1-8-tą wibrację ma akurat moje dziecko,też w drodze życia 3-(jest jeszcze 8-8-7- już mniej odpowiedni)a do harmonizacji powinnam wówczas uzupełnić niedobór 7 i 8 aby móc lepiej je realizować.Będę bardzo wdzięczna jeżeli potwierdzi Pan moje rozumowanie.Sądzę,że trudno będzie znaleźć imię dające taką wibrację i zawierające jednocześnie 4,7 i 8 (no i 6 też najchętniej).
  Imiona jakie znalazłam dające ją to:
  Domilah -zawiera po jednej 3 i 9 i nie zawiera 7 ale za to są dwie 4.
  Davriloh
  Favor
  Gavroh- tu są wszystkie potrzebne wibracje,choć jedna 4 to chyba za mało

  Jestem ciekawa co Pan o tym sądzi będę czekała na odpowiedź.
 • janus50 11.12.11, 17:25
  Witaj ponownie
  aquila81 napisała:

  > Sądze,że mój pseudonim jednak m
  > usi poniekąd na mnie oddziaływać gdyż co by nie było często go używam,świadomie
  > go wybrałam i zaakceptowałam więc chyba musiał dotrzeć do podświadomości.
  Jestem innego zdania. Twój pseudonim działa w zamkniętej przestrzeni, nie zwracają się do ciebie za jego pomocą twoi rodzice, rodzeństwo, koledzy i koleżanki z którymi się spotykasz. Jest on pewnego rodzaju maską, która ma ukryć twoje rzeczywiste dane, tak jest on również postrzegany przez podświadomość.

  > Poza tym moja ekspresja bardziej chyba przypomina 7,a 5 z kolei zgadzała się z życie
  > m w ciągłym ruchu,zmian,przeprowadzek,9 za to pewnie odpowiadała by za to że do
  > stosowuje się do zmian,zaistniałych warunków nie dbając o swój rozwój,postęp.
  Traktujesz wibracje imienne jak czynnik, który całkowicie definiuje twoje życie i obraz charakterologiczny, tak jakby twoja data urodzenia wraz z wynikającą z niej drogą życia przestały nagle istnieć. Wibracje własne należy postrzegać zawsze poprzez pryzmat drogi życia z daty urodzenia. To droga życia właśnie stanowi kręgosłup naszego portretu numerologicznego i w około 70% decyduje o naszym życiu i cechach charakteru. Wibracje imienne wpływają w około 30% na ten, zdefiniowany przez datę urodzenia obraz, dodają jej specyfiki, koloryzują ją. Pamiętaj że jesteś z dnia urodzenia 25/7 i jesteś w cyklu 7, tak więc aspekty siódemki są mocno zarysowane i przez ciebie odczuwane.

  > Imiona które podałam istotnie są dość wyobcowane,chodzi o to,że ja wolała bym a
  > by nowe"imie" było czymś właśnie w rodzaju unikalnego pseudonimu aniżeli pospol
  > itego imienia z którym mogła bym kojarzyć jakieś inne osoby.Chodzi mi o to,że m
  > nie moje imię,nadane na chrzcie podoba się i odpowiada,a dodawanie innego popul
  > arnego kojarzy mi się z czymś w rodzaju zmiany imienia tak jakby moje mi nie od
  > powiadało a tak nie jest.Dlatego wolała bym żeby nowe imię było czymś w rodzaju
  > pseudonimu,z którym tylko ja bym mogła się identyfikować,sądze,że to mi bardzi
  > ej odpowiada.Owszem te które podałam w większości są niezbyt fortunne choć ze d
  > wa z nich mogła bym zaakceptować,no ale biorąc pod uwagę te fakty o których Pan
  > napisał muszę oczywiście dokonać weryfikacji.Wygląda na to,że jeżeli mam (bo j
  > a w tej kwestii nie miałam akurat pełnej wiedzy)unikać 3 i 9, to jedynym układe
  > m jaki mi pozostaje powinno być 7-1-8-tą wibrację ma akurat moje dziecko,też w
  > drodze życia 3-(jest jeszcze 8-8-7- już mniej odpowiedni)a do harmonizacji powi
  > nnam wówczas uzupełnić niedobór 7 i 8 aby móc lepiej je realizować.Będę bardzo
  > wdzięczna jeżeli potwierdzi Pan moje rozumowanie.Sądzę,że trudno będzie znaleźć
  > imię dające taką wibrację i zawierające jednocześnie 4,7 i 8 (no i 6 też najch
  > ętniej).
  Wszystkie zestawy, które podałaś nie należą do korzystnych. Zapomnij o niedoborach, najbardziej istotne jest abyś nie miała braków. Co do oryginalności imienia, to wynika to pewnie z twojej trójkowej natury, aby być wyjątkową i niepowtarzalną. Pamiętaj jednak o tym, jak funkcjonuje podświadomość. Jest to obszar będący swego rodzaju rejestratorem, w nim zapisane są wzorce, wg. których funkcjonujemy. Także wzorce dla imion, z których jedne są zapisane jako należące do naszego kręgu a inne jako obce. Wzorce te są kształtowane w oparciu o informacje zawarte w podświadomości kolektywnej (środowisko, najbliższe otoczenie), społecznej (naród) i cywilizacyjnej. Imię, które nie pasuje do wzorca, jest odrzucane przez podświadomość jako niezidentyfikowane, nie pasujące do określonego schematu. Takie imię trudno jest przyswajane i zmiana w związku z tym jest bardzo trudna lub też nieskuteczna.

  > Imiona jakie znalazłam dające ją to:
  > Domilah -zawiera po jednej 3 i 9 i nie zawiera 7 ale za to są dwie 4.
  > Davriloh
  > Favor
  > Gavroh- tu są wszystkie potrzebne wibracje,choć jedna 4 to chyba za mało
  V ma wartość 22, 22 jest liczbą mistrzowską i dlatego nie ulega redukcji w liczeniu. Nie wyraża podstawowych aspektów czwórki i nie może być traktowane jako czwórka.

  Pozdrawiam

  >
  > Jestem ciekawa co Pan o tym sądzi będę czekała na odpowiedź.
 • aquila81 11.12.11, 23:32
  Witam serdecznie

  Szkoda,że nie powiedział Pan w takim razie jaki układ byłby dla mnie korzystny.Zaczynam mieć pewne wątpliwości co do kompetencji Pani numerolog,której powierzyłam pomoc w doborze imienia dla dziecka.Obawiam się że ta Pani nie brała pod uwagę pewnych aspektów o których Pan pisze.Nic nie wspominała o cyklach ani o czarnych szczytach,cos o tym czytałam pobieżnie ale nie wiem nawet w jaki sposób się to oblicza.Czy każdy numerolog uwzględnia w obliczeniach cykle i szczyty?
  Podała mi ta Pani tabelę liczbową dla poszczególnych dróg życia i tam są podane dla nich układy liczbowe,jedyne odpowiadające-bardziej lub mniej.Powiedziała też,że spoglądając na taką tabelkę będę już w stanie robić obliczenia dla innych.Na tej podstawie biorąc pod uwagę drugie imię jakie mieliśmy dla dziecka ustalone wybraliśmy pierwsze,jedyne do zaakceptowania dla drogi życia w której się nasz syn urodził(oczywiście patrząc na tabelkę).Na koniec pani potwierdziła,iż jest to odpowiednia,możliwa konfiguracja.
  Dla tego też jeżeli Pan z jakiegoś powodu uważa, że żaden z tych zestawów podanych niżej nie jest korzystny dla mnie to ja nie będę mogla robić dalej dla siebie obliczeń.
  Są to:
  Droga zycia 3
  Samogłoski 7 2 8 2 (6 4 (7 (8 7
  Spółgłoski 3 9 3 1 6 3 9 8 1
  Suma-Cel
  życia 1 2 2 3 3) 7 7) 7) 8

  Samogłoski 8 8 2 7
  Spółgłoski 9 1 7 2
  Suma-Cel
  życia 8 9 9 9

  Biorąc pod uwagę dzisiejszą perspektywę i swoją skromną wiedzę oraz to,że powinnam wystrzegać się trójek a szukać 8,ciągle sugerując się tabelką,to najwłaściwszym układem wydaje mi się być 8-1-9.Siódemki szczerze powiedziawszy wolałabym już uniknąć,sądzę że wystarczy,iż zawarta jest już w dacie urodzenia,nie chciałabym się już bardziej wyobcowywać,czytałam też na stronie Pani Beladonny,że połączenie 7 z 1 nie jest zbyt fortunne bo są to wibracje niezbyt do siebie pasujące,z kolei połączenie 8 z 1 jest kombinacją o niezwykłej mocy,chociaż obawiała bym się tego czy strona materialna nie zaczęłaby dominować.Czytałam też- możliwe,że na tej samej stronie,iż dobrze by było aby wibracje liczbowe, których posiadamy więcej w stosunku do pozostałych były zawarte w naszej karcie numerologicznej(harmonijnie oczywiście) dlatego,że wówczas najlepiej się będą mogły realizować a jednocześnie dana osoba przez te predyspozycje,bo jest nimi wtedy dodatkowo wzmocniona.Z tego względu myślałam,że w mojej karcie powinny być zawarte któreś z tych liczb(pomijając 5 oczywiście która chyba nigdy nie jest zupełnie sprzyjająca) 1,2,3,9,11 ,sensowne mi się wydawało połączenie 1 z 2 aby zniwelować nieco nadmierny wyraz liczby 1.Jeżeli skupiła bym się jedynie na brakach,czyli na uzupełnieniu 4,a nie udało by mi się odnaleźć żadnego odpowiedniego imienia zawierającego wibrację 8,to jeżeli była by ona potem zawarta w mojej karcie,wówczas chyba nie mogła bym realizować dążeń z jakimi się ona wiąże.Samą 4 oczywiście powinnam uzupełnić ale nie chciała bym mieć jej raczej zawartej w karcie numerologicznej,gdyż nie jest to w końcu liczba do końca związana z moją naturą,a przecież chyba najważniejsze jest aby był to wybór w zgodzie ze sobą.

  Jeżeli chodzi o imiona to jestem w stanie się zgodzić z Panem,że powinno być ono bliższe "kulturowo" bo w końcu ma to być jednak imię a nie pseudonim,chociaż też jeżeli było by dość odmienne a bardzo by mi się podobało..? Bo przecież ono będzie tylko istniało w mojej głowie.To dlaczego takie imiona podawałam wiąże się z tym,że żadne inne z tych popularnych nie dawało odpowiednich wyników i zaczęłam po prostu szukać dalej,nie uwzględniałam jedynie tych imion które,nie posiadały 4, zawierały jakąś 5 lub miały więcej niż dwie 1. Z imion bardziej kojarzonych jakie znalazłam wówczas,a zawierających 4 były jedynie CAMILA, KAMILA, MARGO, PRIMOSA. Jestem więc w stanie zaakceptować "zwyklejsze" imię jedynie nie chciałabym żeby mi się z kimś kojarzyło,a Kamile np.jedną znamy.Dlatego mój syn nazywa się Rajmund i choć jest to znane imię to jednak niezbyt popularne,wychodzę z założenia że jest wiele ładnych i ciekawych imion,których niestety się nie używa.

  Pozdrawiam smile
 • aquila81 12.12.11, 00:04
  ...przeczytałam ten wątek napisany przez Pana forum.gazeta.pl/forum/w,23210,56719836,56719836,ZROB_TO_SAM_TO_PROSTE_.html
  także rozumie więcej..
 • aquila81 12.12.11, 00:24
  Wykonałam obliczenia szczytów i wyszło mi,że 4-czarny szczyt mam w 5 a nie w 3 jak Pan mówił,czy tak? Dziękuję z góry za odpowiedź.
 • janus50 12.12.11, 01:47
  Witaj ponownie
  aquila81 napisała:

  > Wykonałam obliczenia szczytów i wyszło mi,że 4-czarny szczyt mam w 5 a nie w 3
  > jak Pan mówił,czy tak? Dziękuję z góry za odpowiedź.

  Nie. Pierwszy czarny szczyt ma wibrację 3, albowiem różnica pierwszego i drugiego cyklu wynosi 3 - pierwszy cykl 4, drugi cykl 7 odejmujemy zawsze wartość mniejszą od większej.
  Drugi czarny szczyt ma wibrację sześć, ponieważ różnica drugiego i trzeciego cyklu daje wynik sześć - drugi cykl 7 - trzeci cykl 1. Trzeci czarny szczyt ma wibrację trzy, gdyż różnica pierwszego i drugiego czarnego szczytu 3 i 6 wynosi 3. Czwarty czarny szczyt ma wibrację także trzy, gdyż różnica pierwszego i trzeciego cyklu wynosi 3 - pierwszy cykl 4 minus trzeci cykl 1.
  Na pozostałe pytania w twoich poprzednich wpisach odpowiem w najbliższych dniach. Temat jest bardzo rozległy i wymaga wiele czasu ode mnie a jest mnóstwo innych wpisów czekających na odpowiedź.
  Pozdrawiam
 • aquila81 12.12.11, 11:35
  Witam

  Tak oczywiście,policzyłam do końca "piramidę" i istotnie tak wyszło jak pan pisze.jestem skazana na te 3,w formie negatywnej i mogę potwierdzić,iż sprawdza się to znacząco w moim życiu.W obliczu tego chyba mimo wszystko było by lepiej(z dwojga złego) mieć w portrecie numerologicznym i 4 i 8 nawet jeśli one nie są razem kompatybilne dla mojej drogi życia.Może się coś zmieni na lepsze w drugim cyklu życia,na te 9 lat,aczkolwiek pewnie wtedy mając czarny szczyt w 6 będzie ciągle oddziaływała też 3.Zastanawia mnie jeszcze jedno, jeżeli mam drugi czarny szczyt w 6 to dlaczego Pan mówił że oprócz 8 korzystna jest dla mnie też właśnie 6,na jakiej zasadzie?
  Rozumie,iż ma Pan dużo pracy i wpisów,dlatego czekam cierpliwie i dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi
  Pozdrawiam
 • janus50 16.12.11, 21:43
  Witaj ponownie
  aquila81 napisała:

  > Tak oczywiście,policzyłam do końca "piramidę" i istotnie tak wyszło jak pan pis
  > ze.jestem skazana na te 3,w formie negatywnej i mogę potwierdzić,iż sprawdza si
  > ę to znacząco w moim życiu.W obliczu tego chyba mimo wszystko było by lepiej(z
  > dwojga złego) mieć w portrecie numerologicznym i 4 i 8 nawet jeśli one nie są
  > razem kompatybilne dla mojej drogi życia.Może się coś zmieni na lepsze w drugim
  > cyklu życia,na te 9 lat,aczkolwiek pewnie wtedy mając czarny szczyt w 6 będzi
  > e ciągle oddziaływała też 3.Zastanawia mnie jeszcze jedno, jeżeli mam drugi cza
  > rny szczyt w 6 to dlaczego Pan mówił że oprócz 8 korzystna jest dla mnie też wł
  > aśnie 6,na jakiej zasadzie?
  To odnosiło się do zawartości wibracji w imionach i nazwiskach. Szóstka działa stabilizująco, podobnie jak czwórka, jednak nie ogranicza tak bardzo.
  Powtarzam jednak, że odnosiło się to do zawartości a nie do wyniku końcowego czyli konkretnego układu wibracji np. 1-2-3
  Pozdrawiam
  > Rozumie,iż ma Pan dużo pracy i wpisów,dlatego czekam cierpliwie i dziękuję za d
  > otychczasowe odpowiedzi
  > Pozdrawiam
 • aquila81 16.12.11, 00:23
  Witam!
  Tak sobie myślę,że teraz jest taki okres,kiedy każdy jest bardziej zajęty niż zwykle,dlatego może pomińmy moje ostatnie złożone pytanie..chciałabym jednak prosić aby pomógł mi Pan w doborze odpowiednich dla siebie wibracji,imienia,które będę podawać jak znajdęsmile Zwracam się do Pana dlatego,iż dzięki temu forum mam pewność,że jest Pan kompetentną osobą.
  DOBRAWA 8/2/1
  DOMINIKA 7/6/4
  DORA 7/4/11
  DOROTA 4/6/1
  DOBROMIŁA 4/4/8
  BRENDA 6/2/8
  KARMEN 6/2/8
  TAMIRA 11/6/8
  MAGDA 11/6/8
  KARMINA 11/2/4
  MIRANDA 11/4/6
  MARIAM 11/8/1
  MARIA 11/4/6
  MIRIAM 1/8/9

  POZDRAWIAM SERDECZNIE
 • janus50 16.12.11, 21:50
  Witaj ponownie
  aquila81 napisała:

  > Tak sobie myślę,że teraz jest taki okres,kiedy każdy jest bardziej zajęty niż z
  > wykle,dlatego może pomińmy moje ostatnie złożone pytanie..chciałabym jednak pro
  > sić aby pomógł mi Pan w doborze odpowiednich dla siebie wibracji,imienia,które
  > będę podawać jak znajdęsmile Zwracam się do Pana dlatego,iż dzięki temu forum mam
  > pewność,że jest Pan kompetentną osobą.
  Nie wiem do końca na czym stoimy, ja wyliczyłem, że twoje wibracje imienne mają wartość 9-9-9, ty z kolei twierdziłaś, że 7- coś tam.. Nie wiem więc jak działać. Tak jak wspomniałem, silnie oddziaływanie aspektów siódemki wynika w moim przekonaniu z faktu, że jesteś w cyklu siedem oraz z dnia urodzenia 25/7.

  > DOBRAWA 8/2/1
  niekorzystne
  > DOMINIKA 7/6/4
  niekorzystne
  > DORA 7/4/11
  niekorzystne
  > DOROTA 4/6/1
  niekorzystne
  > DOBROMIŁA 4/4/8
  niekorzystne
  > BRENDA 6/2/8
  niekorzystne
  > KARMEN 6/2/8
  niekorzystne
  > TAMIRA 11/6/8
  niekorzystne
  > MAGDA 11/6/8
  niekorzystne
  > KARMINA 11/2/4
  niekorzystne
  > MIRANDA 11/4/6
  niekorzystne
  > MARIAM 11/8/1
  niekorzystne
  > MARIA 11/4/6
  niekorzystne
  > MIRIAM 1/8/9
  korzystne
  Ponadto, uważam, że dla ciebie dobre byłyby 1-9-1, dadzą dużą dynamikę i stabilizację.
  W każdym razie nie wiemy jakie wibracje są wyjściowymi w twoim przypadku. Ja uważam, że 9-9-9, ty uważasz inaczej. Musimy dojść do jakiś wniosków....
  Pozdrawiam
  >
  > POZDRAWIAM SERDECZNIE
 • aquila81 16.12.11, 23:05
  Witam!

  Zdecydowanie moimi wartościami wyjściowymi są 9-9-9 i na tym na pewno trzeba bazować,podawałam inne gdyż nie miałam pewności czy przypadkiem mój pseudonim na mnie nie oddziałuje zarazem,dlatego pomyślałam,że na wszelki wypadek zmienię go(może jeśli chodzi o adres mailowy to będzie to zbiór liter aby się z nim nie utożsamiać) a w innych przypadkach będę się podpisywać własnym podpisem,czy imieniem. 9 z jej "charakterem" jest na pewno obecna w moim życiu i relacjach ale kiedyś to było te 100% teraz znacznie mniej tej "służby dla innych"..kiedyś nie miałam swojej rodziny a teraz mając ją jesteśmy w ciągłym ruchu,w ciągłych zmianach,nie nawiązuje też przez to stałych znajomości a ze starymi straciłam kontakt ale to pewnie przez to co Pan mówi.Jestem w 7 cyklu czyli w 7 roku cyklu,czy tak bo nie doszłam jeszcze do obliczania lat własnych?Mój mąż(1-8-9) urodził się 23.06.1982 ,więc mając 5 w drugim cyklu życiowym, zmiany czy podróże ma wpisane,z kolei pewnie dzięki 6 jest zarazem domatorem.
  Pisze Pan,że wydaje się Panu,iż układ 1-9-1 byłby dla mnie odpowiedni,czyli to żeby unikać 9, bo podkreślają one moją ''trójkowość" nie dotyczyło karty numerologicznej tylko tego aby starać się nie powielać jej w wibracjach z imienia?

  Pozdrawiam
 • aquila81 17.12.11, 09:38
  Witam Ponownie

  Zapomniałam uwzględnić,że przecież kiedyś miałam inne wibracje niż teraz smile Teraz te 9,mogą przejawiać się w pomocy dla męża,dostosowaniem się do sytuacji(jego pracy),brakiem rozwoju własnego(choć tu działają też te 3 w czarnych szczytach na pewno)..tak myślę
  Pozdrawiam
 • janus50 17.12.11, 16:46
  aquila81 napisała:

  > Zapomniałam uwzględnić,że przecież kiedyś miałam inne wibracje niż teraz smile Te
  > raz te 9,mogą przejawiać się w pomocy dla męża,dostosowaniem się do sytuacji(je
  > go pracy),brakiem rozwoju własnego(choć tu działają też te 3 w czarnych szczyta
  > ch na pewno)..tak myślę

  Dla urodzeniowej trójki czarny szczyt 3 będzie przynosił rozproszenie, powierzchowność, chaotyczne działania, niefrasobliwość, trwonienie czasu i energii.

  Pozdrawiam
 • janus50 17.12.11, 16:43
  Witaj ponownie
  aquila81 napisała:

  > Zdecydowanie moimi wartościami wyjściowymi są 9-9-9 i na tym na pewno trzeba ba
  > zować,podawałam inne gdyż nie miałam pewności czy przypadkiem mój pseudonim na
  > mnie nie oddziałuje zarazem,dlatego pomyślałam,że na wszelki wypadek zmienię go
  > (może jeśli chodzi o adres mailowy to będzie to zbiór liter aby się z nim nie u
  > tożsamiać) a w innych przypadkach będę się podpisywać własnym podpisem,czy imie
  > niem. 9 z jej "charakterem" jest na pewno obecna w moim życiu i relacjach ale
  > kiedyś to było te 100% teraz znacznie mniej tej "służby dla innych"..kiedyś nie
  > miałam swojej rodziny a teraz mając ją jesteśmy w ciągłym ruchu,w ciągłych zmi
  > anach,nie nawiązuje też przez to stałych znajomości a ze starymi straciłam kont
  > akt ale to pewnie przez to co Pan mówi.Jestem w 7 cyklu czyli w 7 roku cyklu,cz
  > y tak bo nie doszłam jeszcze do obliczania lat własnych?

  Jesteś w drugim cyklu 7, który trwa od 25 do 52 roku zycia. Aktualnie, od października 2011 w roku osobistym (własnym) o wibracji 8

  Mój mąż(1-8-9) urodził
  > się 23.06.1982 ,więc mając 5 w drugim cyklu życiowym, zmiany czy podróże ma wp
  > isane,z kolei pewnie dzięki 6 jest zarazem domatorem.

  Jest w drugim cyklu 5 oraz oraz szczycie 2. Jest urodzeniową czwórką a także zodiakalnym rakiem. Zarówno dwójka jak i czwórka oraz oczywiście rak to "domowe" atrybuty.


  > Pisze Pan,że wydaje się Panu,iż układ 1-9-1 byłby dla mnie odpowiedni,czyli to
  > żeby unikać 9, bo podkreślają one moją ''trójkowość" nie dotyczyło karty numero
  > logicznej tylko tego aby starać się nie powielać jej w wibracjach z imienia?

  Chodziło mi o dziewiątkę w zawartości, czyli aby nie dodawać w imieniu liter o wibracji 9 - I oraz R.

  Pozdrawiam
 • aquila81 17.12.11, 17:22
  Witam

  Piszę jeszcze do Pana,dziękując oczywiście za dotychczasowe odpowiedzi, aby rozwiać swoje wątpliwości co do tego,czy ten układ 1-9-1 ,który Pan podał dla mnie jako odpowiedni, będzie właściwy.Wiem o tym,że w karcie numerologicznej powinny być zawarte takie liczby których nam nie brakuje no ale jeżeli już w tej chwili jest spory ich nadmiar to czy w takim układzie nie wzmocni jeszcze bardziej negatywnych stron jedynki,czyli np.władczego,dyktatorskiego charakteru,nie przejmowania się "opinią" czy też wybuchowego charakteru?
 • janus50 18.12.11, 12:10
  Witaj ponownie
  aquila81 napisała:

  > Piszę jeszcze do Pana,dziękując oczywiście za dotychczasowe odpowiedzi, aby roz
  > wiać swoje wątpliwości co do tego,czy ten układ 1-9-1 ,który Pan podał dla mnie
  > jako odpowiedni, będzie właściwy.Wiem o tym,że w karcie numerologicznej powinn
  > y być zawarte takie liczby których nam nie brakuje no ale jeżeli już w tej chwi
  > li jest spory ich nadmiar to czy w takim układzie nie wzmocni jeszcze bardziej
  > negatywnych stron jedynki,czyli np.władczego,dyktatorskiego charakteru,nie prze
  > jmowania się "opinią" czy też wybuchowego charakteru?

  Żaden numerolog nie da tobie gwarancji, że będziesz się realizowała wyłącznie na korzystnych/pozytywnych aspektach nowych wibracji. Jeśli ktoś takie gwarancje tobie da, będzie to znaczyć, że albo kłamie, albo też nie posiada wystarczającej wiedzy.
  Każdy jest kowalem własnego losu i nie ma sposobu aby go zaprogramować tak, by spełniał swoje wibracje wyłącznie w pozytywie. Aspekty pozytywne i negatywne obecne są jednocześnie i to od ciebie zależy, czy będziesz je realizować w sposób zapewniający rozwój. Posiadając świadomość możliwości, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych, możesz poprzez odpowiednio ukierunkowaną pracę mentalną, "promować" aspekty pozytywne i zwalczać aspekty niekorzystne.
  To trochę tak jak z kierowcą samochodu, może się zachowywać rozważnie i unikać oraz przeciwdziałać sytuacjom niebezpiecznym, a może także działać bezmyślnie i prowokować okoliczności krytyczne.
  Pozdrawiam
 • aquila81 18.12.11, 21:27
  Witam

  Tak oczywiście, rozumie co Pan napisał i trudno się z tym nie zgodzić, praca pracą jednak sądziłam,iż nadmiar wibracji jeden w połączeniu jeszcze z dodatkowymi dwiema 1 w karcie numerologicznej może jeszcze bardziej uwydatniać jej negatywne strony,chociaż pewnie ułatwi jej realizację.Pytam też dlatego czy to jest jedyny optymalny dla mnie układ,gdyż nie jestem go w stanie uzyskać przy połączeniu z żadnym sensownym bądź mniej sensownym imieniem,oczywiście uzupełniającym brakujące wibracje(przynajmniej jedną).Jedyne co daje tą wartość to przez przypadek odnalezione "imię" a właściwie nie imię DEZYDERATA , przeistoczone z Dezyderi jednak pewnie z perspektywy numerologa jest ono nie do przyjęcia. Czy w takiej sytuacji dobiera się dwa imiona?? Pewnie wtedy zmiana dłużej trwa.
  Pozdrawiam serdecznie
 • janus50 18.12.11, 23:26
  Witaj
  aquila81 napisała:

  > Tak oczywiście, rozumie co Pan napisał i trudno się z tym nie zgodzić, praca pr
  > acą jednak sądziłam,iż nadmiar wibracji jeden w połączeniu jeszcze z dodatkowym
  > i dwiema 1 w karcie numerologicznej może jeszcze bardziej uwydatniać jej negaty
  > wne strony,chociaż pewnie ułatwi jej realizację.
  Nie masz nadmiaru jedynek w zawartości, ilość jedenastu jedynek wcale nie jest duża. Przy 39 literach w zawartości, jedenaście jedynek to jest w sam raz. Jedynka to najczęściej występująca wibracja. Przeciętna statystyczna w naszym kręgu kulturowym to około 2,6 średniej. Twoja średnia zawartości to 4,33 co po pomnożeniu przez 2,6 da 11,26 w przybliżeniu więc dokładnie tak jak to wynika ze statystyki.

  Pytam też dlatego czy to jest j
  > edyny optymalny dla mnie układ,gdyż nie jestem go w stanie uzyskać przy połącze
  > niu z żadnym sensownym bądź mniej sensownym imieniem,oczywiście uzupełniającym
  > brakujące wibracje(przynajmniej jedną).Jedyne co daje tą wartość to przez przyp
  > adek odnalezione "imię" a właściwie nie imię DEZYDERATA , przeistoczone z Dezy
  > deri jednak pewnie z perspektywy numerologa jest ono nie do przyjęcia. Czy w ta
  > kiej sytuacji dobiera się dwa imiona?? Pewnie wtedy zmiana dłużej trwa.

  Mi udało się znaleźć 82 imiona, które spełniają parametry.
  Dezyderata to, pomijając wartości numerologiczne, fatalne imię...
  Pozdrawiam

  > Pozdrawiam serdecznie
 • aquila81 19.12.11, 22:22
  Witam!

  Nie wiem jak to możliwe w takim razie,że ja nic nie znalazłam,a Panu udało się ich znaleźć aż tak dużo.Chyba że mNie wiem gdzie Pan szuka tych imion bo ja przejrzałam wszystkie zawierające przynajmniej jedną 4 i nie zaczynające się tylko na I,R oraz C,L,U.a Pan na myśli 11-9-11? Możliwe też,że ja dokonuję jakichś niewłaściwych obliczeń.Pierwsze są zliczane wszystkie samogłoski,potem spółgłoski a na koniec to suma pierwszych i drugich, ze wszystkich imion i nazwisk.Proszę może podać choć jedno odpowiednie imię żebym mogła się do tego jakoś odnieść.

  Dziękuję i pozdrawiam
 • alte_seele 20.12.11, 12:09

  janusie50, podziwiam za cierpliwość smile

  serdeczności z okazji nadchodzących Świąt smile)

  alte_seele
 • janus50 20.12.11, 16:17

  alte_seele napisała:

  >
  > janusie50, podziwiam za cierpliwość smile

  To również droga do rozwoju droga duszyczko smile

  >
  > serdeczności z okazji nadchodzących Świąt smile)

  Tobie również wszystkiego najprzepiękniejszego oraz wszelkiej obfitości, oprócz tej na ciele oczywiście!
  Pozdrowionka!
  >
  > alte_seele
 • janus50 20.12.11, 16:34
  aquila81 napisała:

  > Nie wiem jak to możliwe w takim razie,że ja nic nie znalazłam,a Panu udało się
  > ich znaleźć aż tak dużo.Chyba że mNie wiem gdzie Pan szuka tych imion bo ja prz
  > ejrzałam wszystkie zawierające przynajmniej jedną 4 i nie zaczynające się tylko
  > na I,R oraz C,L,U.
  Ja po prostu wrzuciłem w Google "imiona dla 9-9-9 dające 1-9-1".....
  To oczywiście żarcik na marginesie smile
  Po prostu po tych kilkunastu latach trochę się tego nazbierało w moich zasobach. Jakieś 15-20 tysięcy....
  Podaję te, które znalazłem, za wyjątkiem kilku, które były całkiem do niczego w sensie fonetycznym. Nie eliminowałem zaczynających się na I, R czy C, L, U. Nie rozumiem dlaczego miałbym, ale zrobisz co uznasz za stosowne.

  GABI
  IRMINA
  LUBOMIRA
  MARIA-MAGDALENA
  RUDOLFINA
  ALIX
  AUNDREA
  AUREA
  CECILE
  CINTHIA
  CRISTAL
  DAN
  DANI
  DELPHINE
  DIAN
  DINA
  EDEN
  ESTELL
  GERTIE
  GILLIAN
  GITA
  INDIA
  INDIRA
  IRA
  IVELISSE
  JAZMIN
  JENICE
  JENIFFER
  JESTINE
  JEWEL
  LEXIE
  LILLA
  LILLIA
  LISSETTE
  LYNSEY
  MAN
  MARIN
  MARNI
  MARVIS
  MAVIS
  MEREDITH
  MERIDETH
  MICHAL
  MICHELE
  MILISSA
  MINA
  MIRIAN
  MIRNA
  NAM
  NETTIE
  NIDA
  NIDIA
  NIKITA
  NILSA
  OBDULIA
  PAT
  PETER
  RANDI
  RIA
  SHA
  SHANDI
  SHARI
  SHARRI
  SHERIE
  SHERRIE
  SHIRA
  SIXTA
  SUZY
  TATYANA
  TENNILLE
  TILDA
  VAN
  VERNIE
  VINA
  VIVIENNE
  YURI

  >a Pan na myśli 11-9-11?
  Nie, miałem na myśli 1-9-1; 11-9-11 są bardzo szlachetne ale niesamowicie trudne w realizacji, po prostu nie do przepracowania dla przeciętnego zjadacza chleba a i nieprzeciętny zjadacz też nie będzie miał łatwo.

  > Możliwe też,że ja dokonuję jakichś n
  > iewłaściwych obliczeń.Pierwsze są zliczane wszystkie samogłoski,potem spółgłosk
  > i a na koniec to suma pierwszych i drugich, ze wszystkich imion i nazwisk.

  Dokładnie tak

  >Proszę może podać choć jedno odpowiednie imię żebym mogła się do tego jakoś odnieść.

  Imiona dobierałem do wibracji 9-9-9 oczywiście.

  Pozdrawiam i jako dobrą radę przekazuję: nie majstruj sama tylko zwróć się do doświadczonej osoby. Jak ci się sprzęt w domu zepsuje też majstrujesz sama?

  >
  > Dziękuję i pozdrawiam
 • aquila81 21.12.11, 00:18
  Witam

  Jest mi ogromnie miło i serdecznie dziękuję za ten "świąteczny prezent",jeszcze co prawda nie zdążyłam przejrzeć tych imion ale na pewno coś mi przypadnie do gustu.Poza tym że jest Pan dobrym numerologiem to jeszcze dobrym człowiekiem,życzę sobie i innym na Święta takiej wyrozumiałości,cierpliwości i taktu w stosunku do innych..Jeśli mogła bym się jakoś "odwdzięczyć",to proszę się odezwać na maila: aquila81@wp.pl,być może będzie mi potrzebny jeszcze sprawdzony numerolog(warto się dowiedzieć o te lata pustki) albo komuś bliskiemu..Jeszcze raz dziękuję i życzę
  SPOKOJNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka