Dodaj do ulubionych

żywioły numerologiczne- do p. Janusza

12.05.12, 18:23
Witam,

Ostatnio spotkałam się po raz pierwszy z pojęciem żywiołu numerologicznego - co ono oznacza i w jaki sposob się je wylicza? Jak to odnieść do predyspozycji zawodowych?

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za wyjaśnienia
Edytor zaawansowany
  • janus50 12.05.12, 23:35
    Witaj

kaja_981 napisała:

> Witam,
    >
    > Ostatnio spotkałam się po raz pierwszy z pojęciem żywiołu numerologicznego - co
    > ono oznacza i w jaki sposob się je wylicza? Jak to odnieść do predyspozycji za
    > wodowych?
    >
    > Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za wyjaśnienia

Każda wibracja jest przyporządkowana jednemu z czterech żywiołów, podobnie jak w astrologii - ogień, ziemia, powietrze i woda. Wyjątkiem jest szóstka, która występuje zarówno w żywiole ziemi jak i powietrza. W zależności od nasycenia wibracjami poszczególnych żywiołów, jedne są bardziej dominujące inne mniej. Może być więc osoba osadzona bardziej w żywiole ognia albo np. powietrza.
    Ponadto litery podzielone są także na elementy i jakości. Tutaj podobnie jak z żywiołami zapełnienie elementów i jakości pokazuje dominującą jakość i element.
    Opcje te jednak nie sprawdzają się w numerologii, nie ma powtarzalności, stąd interpretacja ich jest puki co spekulacją.
    Poniżej przyporządkowanie wibracji i liter do żywiołów, elementów i jakości:

ŻYWIOŁY

OGIEŃ 1, 3, 9
    ZIEMIA 4, 6, 8
    POWIETRZE 5, 6, 11
    WODA 2, 7, 22

ELEMENTY

MENTALNY A, H, J, N, P, G, L
    MATERIALNY E, W, D, M
    EMOCJONALNY O, R, I, Z, B, S, T, X
    INTUICYJNY K, F, Q, U, Y, C, V

JAKOŚCI

INSPIRACJA A, E, O, R, I, Z, K
    DUALIZM H, J, N, P, W, B, S, T, X, F, Q, U, Y
    RÓWNOWAGA G, L, D, M, C, V

Pozdrawiam
  • kaja_981 13.05.12, 17:01
    Czyli, jeśli dobrze rozumiem, jest przewaga określonych liczb we wszystkich imionach i nazwiskach to determinują one żywioł danej osoby?

Pozdrawiam
  • janus50 13.05.12, 17:35

kaja_981 napisała:

> Czyli, jeśli dobrze rozumiem, jest przewaga określonych liczb we wszystkich imi
    > onach i nazwiskach to determinują one żywioł danej osoby?

Dokładnie tak

>
    > Pozdrawiam
  • warsaw_mermaid 08.08.19, 13:41
    Panie Januszu
    Czyli ja 29.11.1980 jako 4 jestem zywiołem ziemi
    a czy powinnam zwracać uwage na to że patrzac na wibracje mojej daty każdą z osobna
    jest tam przewaga ognia?
    I co to dla mnie znaczy?

Pytam bo np. zauważyłam że żywioł ognia mnie męczy
    nie lubię ognia, kolor czerwony mnie osłabia, nie lubię upałów
    Lubię wodę chłód, kolor niebieski oliwkowy i czarny

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka