20.07.13, 23:55
Witaj Janusz

Moja córka ma wyznaczony poród (cesarkę) na 11.08.2013 jej data ur.10.08.1985.
Co sądzisz o drodze życia maluszka jeśli urodzi się w/w dniu.
Serdecznie pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • janus50 24.07.13, 23:16
    Witaj
    porucznikowa napisała:

> Witaj Janusz
    >
    > Moja córka ma wyznaczony poród (cesarkę) na 11.08.2013 jej data ur.10.08.1985.
    > Co sądzisz o drodze życia maluszka jeśli urodzi się w/w dniu.
    > Serdecznie pozdrawiam.

Ciekawa droga życia. Nie ma w niej zawartych żadnych trudnych elementów, poza ostatnim szczytem 5/14, który może przynieść dużą dynamikę i mobilność po 47 roku życia.
    Jako dziecko dość spokojne (w odniesieniu do dynamiki i ekspresji) z uwagi na dzień urodzenia 2/11 oraz urodzeniową siódemkę, co może sprawiać, że będzie trzymał się maminej spódnicy, jednak charakter mimo to silny, dążący do dominacji, nieustępliwy - za sprawą cyklu osiem i szczytu jeden oraz czarnego szczytu sześć.
    Może to dawać dziecko niezdyscyplinowane, przekorne, mimo wszystko jednak silnie związane z rodziną. Będzie się świetnie dogadywał z każdym, kto ma mocno zaznaczoną szóstkę - np. jako wibracja urodzeniowa, dzień urodzenia czy czarny szczyt.
    Pozdrawiam
  • porucznikowa 25.07.13, 12:21
    Dziękuję bardzo za odpowiedź . Mam jeszcze jedno pytanie czy wibracje 1-9-1 były by optymalne dla drogi życia malucha a może ze względu na czarny szczyt 6 coś łagodnego smile

Pozdrawiam
  • janus50 25.07.13, 23:16
    Witaj ponownie
    porucznikowa napisała:

> Dziękuję bardzo za odpowiedź . Mam jeszcze jedno pytanie czy wibracje 1-9-1 był
    > y by optymalne dla drogi życia malucha a może ze względu na czarny szczyt 6 coś
    > łagodnego smile

Myślę, że z decyzją co do wibracji imiennych należy się wstrzymać do narodzin. Dziecko będzie zodiakalnym Lwem. To, w kontekście z mocno zindywidualizowanym układem drogi życia w pierwszym cyklu i szczycie oraz czarnym szczycie oraz bardzo silnymi wibracjami 1-9-1 może dać prawdziwego domowego tyrana. Dlatego należy poczekać do momentu narodzin, by zobaczyć, jaki ten Lew będzie, co będzie na ascendencie, jak będą posadowione planety. Bo, gdy będzie to bardzo silny, władczy Lew, to wówczas zdecydowanie 1-9-1 mogą narobić więcej szkody niż pożytku.
    Pozdrawiam serdecznie!

>
    > Pozdrawiam
  • porucznikowa 26.07.13, 00:29
    janus50 napisał:
    > Myślę, że z decyzją co do wibracji imiennych należy się wstrzymać do narodzin.
    > Dziecko będzie zodiakalnym Lwem. To, w kontekście z mocno zindywidualizowanym u
    > kładem drogi życia w pierwszym cyklu i szczycie oraz czarnym szczycie oraz bard
    > zo silnymi wibracjami 1-9-1 może dać prawdziwego domowego tyrana. Dlatego należ
    > y poczekać do momentu narodzin, by zobaczyć, jaki ten Lew będzie, co będzie na
    > ascendencie, jak będą posadowione planety. Bo, gdy będzie to bardzo silny, wład
    > czy Lew, to wówczas zdecydowanie 1-9-1 mogą narobić więcej szkody niż pożytku.
    > Pozdrawiam serdecznie
    Witam ponownie i bardzo dziękuję za mądrą wskazówkę oczywiście poczekamy do narodzin.
    Jestem w gorącej wodzie kąpana staram się pracować nad moim czarnym szczytem 5 smileale różnie to mi wychodzi .
    Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam bardzo serdecznie.
  • porucznikowa 15.08.13, 23:59
    Witam ponownie smile

A więc mój wnuk ur. się 11.08.2013 o godz 12- 3o Kalisz.
    ASC ma w znaku skorpiona ( o ile dobrze wyliczyłam) .
    Jeśli można prosić o pomoc w ustaleniu wibracji własnych będę wdzięczna.

Pozdrawiam serdecznie.

• donbas 16.08.13, 17:32
    porucznikowa napisała:

> Witam ponownie smile
    >
    > A więc mój wnuk ur. się 11.08.2013 o godz 12- 3o Kalisz.
    > ASC ma w znaku skorpiona ( o ile dobrze wyliczyłam) .
    > Jeśli można prosić o pomoc w ustaleniu wibracji własnych będę wdzięczna.
    -----------------------------------
    Własnie mialam napisać "a co będzie jak będzie mial ASC w Skorpionie".
    No i masz! Sprawdzam nastepny post a tu ASC w Skorpionie.
    Wibracje imienne dla wnuczka pewnie Ci pomoże wybrać Janus.

Bardzo ciekawy horoskop. I nie najlatwiejszy.
    Tylko dodam, żebyś sobie posprawdzała znaczenie figur, których Twój wnuk ma w natalu co niemiara, tj:
    cztery T-kawdraty ( Księżyc, Pluton, Mars), ( Pluton,Jowisz,Uran), (Księżyc,Mars,Uran), (Księzyc,Uran,Pluton).
    Częściowo co powyżej wpisuje mu się w wielki trygon w znakach wodnych , w ktorym bierze udzial Saturn na ASC od strony 1 domu. Ten trygon wpisuje sie w latawca z Plutonem na wierzchołku.
    Poza powyższym widzę chyba jeszcze "palec Boży" - nie najlatwiejsza figura z wyładowaniem na Neptunie w Rybach.
    W każdym razie charakter nie latwy, duzo napięć ( Pluton opozycja Mars) i pewna nerwowość ( Uran opozycja Księżyc).
    Na MC Słońce dobrze "wróży" sprawom kariery, ale nie chciałabym miec takiego szefa.

To tak na szybko po jednym spojrzeniu.

>
    > Pozdrawiam serdecznie.
    >
    >
  • porucznikowa 17.08.13, 00:06
    Witaj Donbas
    Bardzo dziękuję Ci za bezinteresowne zainteresowanie się horoskopem mojego wnuka.
    Nie znam się na astrologii gdybyś mogła mi przybliżyć cztery T-kwadraty będę Ci bardzo wdzięczna.Poczytałam, ze ASC w skorpionie to facet nie stały w uczuciach to poszukiwacz przygód itd..
    Pozdrawiam serdecznie
  • donbas 17.08.13, 12:05
    porucznikowa napisała:

> Witaj Donbas
    > Bardzo dziękuję Ci za bezinteresowne zainteresowanie się horoskopem mojego wnuk
    > a.
    > Nie znam się na astrologii gdybyś mogła mi przybliżyć cztery T-kwadraty będę Ci
    > bardzo wdzięczna.Poczytałam, ze ASC w skorpionie to facet nie stały w uczuciac
    > h to poszukiwacz przygód itd..
    ----------------------------------------------
    To forum o numerologii a nie astrologii, dlatego tez aby nie zaśmiecać janusowego forum wspomniałam tylko o pewnych aspektach.
    Bardzo dobra książka o T-kwadratach i innych figurach astrologicznych to "Dynamika aspektow" Billa Terneya. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz jej tekst w internecie. Ale warto kupić sobie na własnośc i zaglądac od czasu do czasu.
    Wspomne tylko, ze T-kwadrat to figura powodująca wiele napięc, ktore trzeba rozladować. I tak np. Księżyc w wadze chcialby byc miły i usłuzny, łagodzic konflikty i ich nie powodować. Ale Uran w kwadracie mu nie pozwala stąd tacy ludzie najpierw cos powiedza wybuchna, pokrzycza a potem maja dola z tego powodu i chcieli by wszystko naprawić. Obsesyjnośc tego wzmaga Pluton. Zreszta pluton w kwadracie do księzyca to obsesyjna osobowośc - i nie koniecznie w zakresie jakiś patologii. Może to być obsesja na punkcie wlasnie łagodzenia sporów itd. Zresztą każdy aspekt plutona do księżyca to trudny aspekt wymuszający transformację wewnętrzną.

Co do ASC w Skorpionie to Facet może być bardzo stały w uczuciach ( aż za stały) z powodu tego Saturna w koniunkcji z ASC. Kwadratura pomiedzy znakiem słonecznym a ASC w znakach stałych objawia sie między innymi tym, że jak powiem że jest to białe to chcociażby cały świat mowil, ze jest czarne to jest jednak białe. Dla tekiego czlowieka trudno jest zmienić poglądy czy opinie. Tkwi na swoim stanowisku okopany jak na wojnie. I wydaje mu się, że jak dostatecznie dlugo bedzie zaprzeczał oczywistym faktom lub je potwierdzał to tak własnie będzie.

Resztę proszę doczytać.
    1) Arroyo " Astrologia, karma, transformacja" i wszystko inne tego autora
    2) Liz Green "Saturn"
    3) Bill terney j.w.
    Numerologia z astrologią idealnie sie uzupełnia.
    Ja też prosiłam Janusa o wskazówki co do wibracji numerologicznej mojego wnuka po zerknięciu w jego horoskop i przeanalizowaniu imienia pod kątem wibracji jaka ma z daty urodzenia oraz propozycji imiennych dla niego wybranych przez jego rodziców.

Powodzenia.

> Pozdrawiam serdecznie
  • janus50 17.08.13, 16:48
    Witaj
    donbas napisała:

> To forum o numerologii a nie astrologii, dlatego tez aby nie zaśmiecać janusowe
    > go forum wspomniałam tylko o pewnych aspektach.

Wręcz przeciwnie! Takie teksty są przeze mnie bardzo mile widziane! Jak wspominasz sama, numerologia i astrologia świetnie się uzupełniają. Nie mam nic przeciw takim właśnie kontekstom.
    Pozdrawiam

• porucznikowa 18.08.13, 21:29
    Witaj
    Bardzo dziękuję za obszerną interpretacje .Trochę mi rozjaśniłaś smile
    Książkę Billa Terneya Dynamika aspektów już dzisiaj zakupiłam przez internet.Mam nadzieję,że coś ciekawego z niej wyczytam.
    Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

• janus50 17.08.13, 16:46
    Witaj
    porucznikowa napisała:

> Witam ponownie smile
    >
    > A więc mój wnuk ur. się 11.08.2013 o godz 12- 3o Kalisz.
    > ASC ma w znaku skorpiona ( o ile dobrze wyliczyłam) .
    > Jeśli można prosić o pomoc w ustaleniu wibracji własnych będę wdzięczna.

Na wstępie wielkie gratulacje dla ciebie! Coś mi się zdaje, że czeka cię obarczenie sporymi obowiązkami....
    Droga życia wygląda na dość mocną i do tego jeszcze urodzeniowy Lew z asc w Skorpionie.
    Jednak, z uwagi na to, że Słońce w jego horoskopie urodzeniowym jest w praktyce nieaspektowane i Księżyc pokaleczony a jest przecież urodzeniową siódemką, warto byłoby go wzmocnić i dobrać silne wibracje imienne. Np. 1-9-1. Z drugiej strony za sprawą silnego układu pierwszego cyklu i pierwszego szczytu oraz czarnego szczytu sześć, który może powodować dążenia do dominacji, trzeba się mocno zastanowić, czy nie będą to zbyt silne wibracji imienne.
    Nie można także zapominać o dniu urodzenia 2/11, co w początkowej fazie życia będzie się realizować na poziomie dwa a to z kolei, w powiązaniu z urodzeniową siódemką, może dać tendencje do zamykania się w sobie, dołów psychicznych, zaniżania wartości własnej.
    Myślę więc, że mimo wszystko dałbym 1-9-1. Trochę korci mnie też 3-1-4, bo otwarłoby to urodzeniową siódemkę, jest jednak obawa, czy w tej czwórce nie pojawi się karmiczna 13...

Pozdrawiam serdecznie!
    >
    > Pozdrawiam serdecznie.
    >
    >
  • donbas 18.08.13, 20:21
    janus50 napisał:
    > Na wstępie wielkie gratulacje dla ciebie! Coś mi się zdaje, że czeka cię obarcz
    > enie sporymi obowiązkami....
    ---------------------------
    No, no Janus. mnie nie gratulowałes. Ha??

> Jednak, z uwagi na to, że Słońce w jego horoskopie urodzeniowym jest w praktyce
    > nieaspektowane i Księżyc pokaleczony a jest przecież urodzeniową siódemką, war
    > to byłoby go wzmocnić i dobrać silne wibracje imienne. Np. 1-9-1. Z drugiej str
    > ony za sprawą silnego układu pierwszego cyklu i pierwszego szczytu oraz czarneg
    > o szczytu sześć, który może powodować dążenia do dominacji, trzeba się mocno za
    > stanowić, czy nie będą to zbyt silne wibracji imienne.
    -------------------------------
    Może lepiej miec tendencje do dominacji niz dac się zdominować??? Tym bardziej, ze mam te szóstkę gdzies tam i to wcale tak do konca nie jest. Moze mam tendencje do dominacji ( ale też z innych powodów) ale, ze wody mnostwo to taka tez miękka jestem co mi w zyciu jednak przeszkadza.

> Nie można także zapominać o dniu urodzenia 2/11, co w początkowej fazie życia
    > będzie się realizować na poziomie dwa a to z kolei, w powiązaniu z urodzeniową
    > siódemką, może dać tendencje do zamykania się w sobie, dołów psychicznych, zani
    > żania wartości własnej.
    --------------------
    No własnie przy tym saturnie przy ASC i wpływach Plutona zgodzilabym sie z Tobą.

> Myślę więc, że mimo wszystko dałbym 1-9-1. Trochę korci mnie też 3-1-4, bo otwa
    > rłoby to urodzeniową siódemkę, jest jednak obawa, czy w tej czwórce nie pojawi
    > się karmiczna 13...
    ---------------------
    Świeta prawda.
    >
    > Pozdrawiam serdecznie!
    > >
    > > Pozdrawiam serdecznie.
    > >
    > >
  • janus50 25.08.13, 17:38
    donbas napisała:

> janus50 napisał:
    > > Na wstępie wielkie gratulacje dla ciebie! Coś mi się zdaje, że czeka cię
    > obarcz
    > > enie sporymi obowiązkami....
    > ---------------------------
    > No, no Janus. mnie nie gratulowałes. Ha??

No rzeczywiście, to skandaliczne niedopatrzenie! Sekretarka do zwolnienia! smile
    Pozdrawiam serdecznie
  • porucznikowa 18.08.13, 22:16
    janus50 napisał:
    > Na wstępie wielkie gratulacje dla ciebie! Coś mi się zdaje, że czeka cię obarcz
    > enie sporymi obowiązkami..
    Dziękuję bardzo.To jest już moje 4 wnuczę smile A więc pracy przy nich na pewno nie zabraknie...ale za to kochane są bardzo.
    > Myślę więc, że mimo wszystko dałbym 1-9-1. Trochę korci mnie też 3-1-4, bo otwa
    > rłoby to urodzeniową siódemkę, jest jednak obawa, czy w tej czwórce nie pojawi
    > się karmiczna 13...
    Jutro postaram skontaktować się z Panią Iwoną i zasugeruję ustawienie wibracji 3-1-4.Mam nadzieję,że nie przebywa na urlopie.
    Dziękuję za pomoc i pozdrawiam bardzo serdecznie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka