• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Zmiana numerologiczna

• 20.12.16, 17:17
    Ja, numerologiczna 7 (13.01.1991) dokonalam zmiany z ukladu 1-6-7 na 1-9-1. Stary uklad powodowal zamykanie w sobie, tendencje do depresji, izolowania sie. Jestem na poczatku zmiany, przyjmowania do akceptacji nowych imion. Proszę o wypowiedź kogos kto ma pojęcie, czy nowy uklad dobrze wspolgra z DŻ 7?
    Edytor zaawansowany
    • 21.12.16, 08:21
      Joanno, niezależnie od tej czy innej metody, proponuję, byś z uwagi na tendencje do depresji/izolacji (o których napisałaś i które znajdują potwierdzenie w Twojej dacie urodzenia) wzięła pod uwagę, że w Twojej dacie urodzenia występuje tendencja do potrzeby bieżącego diagnozowania spraw hormonalnych, które to sprawy hormonalne mogą mieć niemały wpływ na sprawy emocjonalne/depresyjne, oraz tendencje do potrzeby bieżącego diagnozowania ogólnego stanu zdrowia.
      Więcej informacji - też pozytywnych smile - w prywatnej wiadomości.

Pozdrawiam – Teresa
    • 26.12.16, 16:15
      Stary układ powodował depresje. 1-6-7 to silne stany emocjonalne i depresyjne a nawet schizofreniczne. 1-9-1 wniesie większą świadomość panowania nad sobą. Jako numerologiczna 7 przy 13 z dnia urodzenia mogłaś mieć nawet tendencje obsesyjne w kierunku perfekcyjności. 1-9-1 wprowadzi większą swobodę, da luzu, przede wszystkim w stosunku do radzenia sobie z problemami i do radzenia sobie z zobowiązaniami rodzinnymi.
      1-9-1 wspiera Dż. Przede wszystkim dlatego że masz niesamowity potencjał działania na różnych płaszczyznach, wielorakość pomysłów a kombinacja 1-9-1 otworzy Cię na to aby te pomysły wdrażać w czyn.
      Odezwij się na forum za kilka miesięcy i opisz co się u Ciebie dzieje, jak zmiana wpłynęła na Ciebie.
      Pozdrawam
      • 26.12.16, 17:19
        Dziekuje za odpowiedz, jestem pełna nadziei odezwe sie na pewno. Pozdrawiam ciepło
        • 27.12.16, 22:23
          Do Pani clara.asunta, zmiany dokonuje uwzględniając litere y jako spolgloske. Co mysli pani na ten temat?
          • 05.01.17, 22:26
            To kwestia wieloletniego badania. W Polsce wielu numerologów po badaniach Pani Gladys Lobos używa y jako spółgłoski (to 18 letnia praktyka w Polsce)z bardzo dobrym efektem.
            W swojej praktyce spotkałam się z używaniem y jako samogłoski, jednakźe trafiały mi się przypadki osób, które po zmianie numerologicznej gdzie y była traktowana jako samogłoska, przychodziły do mnie w stanach depresji bądź wpadały uzależnienia alkoholowe. Mówi się żeby traktowac w Polsce y jako samogłoskę jednak nie ma długich badań które pozwalałyby praktykować taki sposob. Sporo rzeszy numerologów ktorzy to praktykują często dokonują terapii własnych na pacjencie czyli na swoim kliencie. Są to teź często osoby którzy analizują ludzi numerologicznie uwzględniając numerologię kabalistyczną a w numerologii tej nie do przyjęcia jest jakiekolwiek ingerowanie w karmę czyli dokonywanie zmian numerologicznych. Numerologia kabalistyczna jest jedynie numerologią prognostyczną, podczas gdy numerologia pitagorejską to numerologia o charakterze terapeutycznym.
            Nie właściwym jest jak to czyni wielu numerologów ktorzy posługują siè systeme kabalistycznym i dokonują też zmian numerologicznych aby przy zmianie dodawac tylko jedno imię. Portetret numerologiczny czlowieka trzeba rozpatrywac tak by rozpoznac braki na wielu płaszczyznach. Uzupełnić to co jest niezbedne a zrównoważyć to co występuje w nadmiarze.
            Kompletnie nieodpowiedzialnym też jest dodawanie cyfry 6 gdy występuje jej brak. Aby ją dodać muszą istniec ku temu właściwe przesłanki, ale wielu numerologów którzy nigdy nie dokonywali zmian pod okiem swoich nauczycieli z 20-30 letnią praktyką zmuszają ludzi do akceptacji 6. Co gorsza, nieraz zdarza się że numerolodzy Ci przygotowują dokonują zmian i proponuja zmiane 1-8-9 czy 8-9-8. Absolutnie jeśli celem przyjścia czlowieka na świat nie jest absolutnie władza, chodzenie po trupach czy też koncentrowanie się wyłacznie materializem to proponowanie przez numerologow tych zmian jest nieraz krzywdą wobec ich pacjentów bowiem nie każdego celem sa wlasnie takie postawy.
            Dlatego ważne jest aby po pierwsze wiedzieć czego się oczekuje od numerologa i tego czego sie oczekuje od siebie. Jeśli chcemy ogolna prognozę na swoje dalsze życie (prognoza jest ogólna) to kierujmy sie do numerologów którzy opracują to uwzględniając numerologie kabalistyczną, a jeśli chcemy pracowac na sobą, nad swoim wnętrzem, umieć radzic sobie z problemami, kierujmy się do numerologa ktory ma praktyke w numerologii pitagorejskiej, dokonuje zmian numerologicznych a jego nauczyciel również praktykował tę numerologie i dokonywał zmian od kilkunastu lat. Absolutnie jestem przeciwna praktykowaniu na pacjencie/ kliencie nimerologa który na siłe próbuję w Polsce traktowac y jako samogłoskę.
            Pozdrawiam.
            • 06.01.17, 20:33
              Dziękuję za obszerną odpowiedź. Jestem jeszcze bardziej przekonana do swojego stanowiska.
              Zmiane wznowilam 1 stycznia i niestety nie czuje sie najlepiej. Jestem bardzo rozdrazniona, nerwowa, depresyjna i zamknięta w sobie. Czytalam na wielu forach o tej zmianie, ze poczatki sa ciezkie.. Musze to przetrwac
              • 06.01.17, 22:08
                Tak. Mogą być cieżkie początki ale to bardziej wynika z tego jak wiele było do tej pory naleciałości. Każdy przechodzi przez to inaczej. Ale nie należy tym się zrażac bowiem po pół roku już są pierwsze efekty a po roku, dwóch zobaczy Pani siebie w innym świetle. Stąd istotne jest obserwowanie siebie w trakcie tych zmian.
                Mam nadzieję że numerolog wyjaśnił Pani proces zmian i zwrócił uwagę aby była Pani bacznym obserwatorem siebie. To bowiem pomaga zrozumieć zachodzące zmiany i ich wpływ na życie.

Pozdrawiam.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.