Dodaj do ulubionych

pani Tereso- prośba o pomoc

06.01.17, 19:45
Witam,
Bardzo proszę o poradę. Urodziłam się 28.09.1993 i w roku 2015 gdy byłam w roku 9, we wrześniu rozpoczęłam prace, a czytałam, że to nie jest praca na długo, którą zaczyna się w 9 roku. czy to jest prawda? Bo bardzo się tym denerwuje, a pracuje mi się naprawdę dobrze, i boje się, że nagle może się to zmienić, przez ten 9 rok.
I mam jeszcze jedno pytanie, czy mam szanse na związek i jeżeli tak to kiedy?
Proszę o pomoc i z góry dziękuję smile
Edytor zaawansowany
  • 06.01.17, 19:57
    Aniu, którego dnia we wrześniu 2015 rozpoczęłaś pracę - czyli: którego dnia podpisałaś umowę z pracodawcą i/lub którego dnia faktycznie podjęłaś tę pracę i/lub którego dnia osobiście ustnie/telefonicznie/inaczej uzgodniłaś warunki podjęcia tej pracy, itp., itd.?
    Czy znasz datę urodzenia swojego pracodawcy i/ub swojego bezpośredniego szefa (lub swojej bezpośredniej szefowej)?
    Czy możesz napisać, chociaż ogólnie, w jakim resorcie pracujesz i/lub na czym polega Twoja praca?
    Pozdrawiam - Teresa
  • 06.01.17, 20:47
    Bardzo dziękuję za odpowiedź. decyzje telefoniczną ze dostałam prace dostałam 31.06.2015 a umowę podpisałam 01.09a kolejna 01.01.2016, Data urodzenia pracodawcy 26.05.1971
  • 06.01.17, 20:58
    Aniu, czy możesz napisać, chociaż ogólnie, w jakim resorcie pracujesz i/lub na czym polega Twoja praca?
    Czy pracodawca ur. 26.05.1971 to mężczyzna?
    Pozdrawiam - Teresa
  • 06.01.17, 21:19
    tak mężczyzna, i praca w edukacji
  • 06.01.17, 23:38
    Aniu, nt. obecnej pracy napisałaś: „a pracuje mi się naprawdę dobrze, i boje się, że nagle może się to zmienić”.
    Aniu, najprawdopodobniej pracuje się Tobie tak dobrze, jak napisałaś.
    Ale warto byłoby mieć na uwadze tendencje występujące w Twojej dacie urodzenia - m.in.:
    ... tendencje o charakterze niekoniecznie sprzyjającym stabilizacji w różnych sferach życia, w tym tendencje niekoniecznie preferujące stabilną długoterminową pracę, zwłaszcza monotonną bez nowości/nowinek/atrakcji/wrażeń/ruchu/zmian/itd. i w jakikolwiek sposób Ciebie ograniczającą, i/lub tendencje niekoniecznie preferujące długoterminowe umowy/zobowiązania/ograniczenia
    (chociaż obecna praca z pewnością do monotonnych nie należy i umowy już miałaś dwie smile );
    … tendencje do stosunkowo częstych zmian planowanych i nieplanowanych/zaskakujących, w tym do zmian typu „koniec+początek”;
    … tendencje do jakichś przeciwności ze strony szefów/społeczeństwa/urzędów/władzy/itd. (od ministra po sprzątaczkę).
    Czyli ciesząc się obecną pracą dobrze byłoby mieć w zanadrzu pomysł (a przecież teoretycznie masz ogromną pomysłowość smile ) na inną pracę → wg Numerologii np. już ok. przełomu 2017/2018 (w praktyce to może dotyczyć początku roku szkolnego 2017/2018 ew. początku drugiego semestru tegoż roku szkolnego).
    Ok. 2018 bowiem mogą w jakiś sposób, z jakiegoś konkretnego powodu, zmienić się Twoje układy dwustronne/zawodowe z Twoim pracodawcą, + data drugiej/aktualnej umowy (1.01.2016) w ogóle nie jest korzystna dla Twojej kariery zawodowej.

Aniu, z Twoimi tendencjami do pomysłowości, elastyczności, wszechstronności, zmysłu organizacyjnego, ukochania wrażeń/nowości/początków, itp., itd., z pewnością odnajdziesz się w najbliższych latach w nowej, atrakcyjnej pracy smile

Aniu, wg Numerologii i na logikę: przy pow. tendencjach chyba najlepiej byłoby, gdybyś to Ty, z Twoimi atutami, inicjowała zmiany pracy, a nie czekała na decyzje szefów o rozwiązaniu umów o pracę – na decyzje np. zaskakujące Ciebie i/lub np. niekoniecznie przychylne/korzystne z uwagi na tendencję do jakichś przeciwności ze strony szefów/społeczeństwa/władzy/itd.

„Czy mam szansę na związek i jeśli tak to kiedy?” Aniu, masz szansę na związek.
    Obecnie jednak chyba lepiej sprawdzałyby się relacje damsko-męskie typu towarzyskiego i/lub kumplowskiego/przyjacielskiego. Mogłyby bardziej odpowiadać tendencjom występującym w Twojej dacie urodzenia: do ukochania nowych wrażeń i nowości/początków/zmian, do ukochania wolności/niezależności, do elastyczności, do komunikatywności, itp., itd. Mogłyby też dodatkowo Tobie dawać satysfakcję, sympatię otoczenia, itd. Mogłyby też Tobie dać „czas” i stwarzać różnego rodzaju możliwości, by emocjonalnie przygotować się do późniejszych poważniejszych relacji damsko-męskich (m.in. z uwagi na tendencję do delikatności emocjonalnej).
    Wg Numerologii - o poważniejszych decyzjach damsko-męskich chyba lepiej byłoby pomyśleć po 30-tce.

Aniu, jeśli miałabyś pytania, to postaram się odpowiedzieć.
    Pozdrawiam
  • 07.01.17, 10:57
    Bardzo dziękuję za odpowiedź. A proszę mi powiedzieć czym dokładnie jest spowodowana ta zmiana okolo 2018roku?
    Dziękuję i przesyłam pozdrowienia z Krakowa. smile
  • 07.01.17, 17:08
    Aniu, to odpowiedź bardziej szczegółowa...

… 1/ Na podstawie Twojej daty urodzenia i daty urodzenia pracodawcy → ok. 2018 mogą się zmienić Twoje układy/relacje/zależności/itp. z pracodawcą, np. może zmienić się charakter/specyfika Waszych rozmów/negocjacji.
    Np. pracodawca może stawiać Tobie inne warunki, najprawdopodobniej dużo bardziej stanowczo niż robił to do tej pory, bo właśnie od ok. 2018 może mieć większą siłę przebicia w relacjach z Tobą.

… 2/ Na podstawie daty urodzenia pracodawcy i daty aktualnej umowy (1.01.2016) → bardzo krótko przed tą zmianą, którą opisałam wyżej, lub nawet - maksymalnie - w tym samym czasie, może nastąpić „konflikt” daty urodzenia pracodawcy z datą Twojej aktualnej umowy z 1.01.2016. Czyli pracodawca może zakwestionować część/całość aktualnej umowy z 1.01.2016.

… 3/ Na podstawie Twojej daty urodzenia i daty aktualnej umowy (1.01.2016) → mniej więcej od teraz, w miarę upływu czasu data aktualnej umowy coraz bardziej będzie „konfliktować się” z Twoją datą urodzenia, aż może dojść do otwartego „konfliktu” (raczej nie krótkotrwałego) właśnie ok. 2018. Czyli mniej więcej od teraz, w miarę upływu czasu coraz bardziej Tobie nie będzie odpowiadać aktualna umowa, która, tak na marginesie (jak napisałam wczoraj), wg Numerologii „w ogóle nie jest korzystna dla Twojej kariery zawodowej”.

Aniu, wśród tendencji numerologicznych w Twojej dacie urodzenia jest też tendencja do stosunkowo dużej łatwości podejmowania decyzji (choć czasami zbyt szybkich/emocjonalnych), więc nie wahaj się użyć wszystkich swoich atutów...

W rewanżu przesyłam pozdrowienia z Gdańska smile
  • 07.01.17, 17:34
    Bardzo dziękuję za odpowiedź, na dniach będę podpisywać kolejną umowę na rok, może to coś zmieni. jaki dzień byłby najlepszy w nadchodzącym tygodniu? i liczy się data na umowie czy data złożenia podpisu?
  • 07.01.17, 19:34
    Aniu, jeśli umowa z 1.01.2016 była „na rok” (szkoda, że nie wiedziałam o tym wcześniej), a nową umowę będziesz podpisywać w nadchodzącym tygodniu, to co z dniami od 1.01.2017 do 9-13.01.2017? Może trzeba byłoby to sprawdzić u prawnika...

Aniu, w nadchodzącym tygodniu spośród 5.dni roboczych trudno znaleźć datę najlepszą – do wszystkich 5.dat mam poważne zastrzeżenia. 5 dat do wyboru to po prostu za mało...
    Jeśli to miałaby być umowa roczna, to jedyną ogólnie sprzyjającą datą mogłaby być data 10.01.2017, ale w szczegółach sprzyjającej daty nie ma żadnej...
    Aniu, prawdopodobnie i tak możesz nie mieć wpływu na wybór daty „na umowie”, więc może pozostaw ten wybór Siłom Wyższym...

Aniu, skoro w najbliższych dniach będziesz podpisywać nową umowę, to z moich ostatnich sugestii nt. zmian ok. 2018 pozostaje aktualna tylko sugestia nr 1 dotycząca Twoich relacji z pracodawcą. Ta sugestia się nie zmieni, bowiem oparta jest na datach urodzenia i nie jest zależna od jakichkolwiek dat związanych z umowami.

Aniu, zapytałaś, czy „liczy się data na umowie czy data złożenia podpisu?”
    Moim zdaniem: wszystkie daty związane z początkiem zatrudnienia mogą mieć znaczenie - choć w różnym stopniu. Zwłaszcza duże znaczenie mogą mieć daty z jakichś powodów najbardziej emocjonalne, wyjątkowe, determinujące początek zatrudnienia, itp., itd.

Pozdrawiam cieplutko mimo mrozu smile
  • 07.01.17, 20:06
    Bardzo dziękuję za poświęcony czas i pomoc. Mam nadzieję, że jednak za dużo nie zmieni się około 2018roku, i relacje dalej będą dobre smile
  • 09.01.17, 20:04
    mam jeszcze takie pytanie czysto teoretyczne? czy to już jest przesądzone, że skoro ta numerologia się tak układa, to na pewno około 2018roku nastąpi zmiana tych relacji na gorsze?
    Wiem, ze dla Pani jest to pewnie pytanie głupie, ale cały czas o tym myślę smile
  • 10.01.17, 09:54
    Aniu, żadne pytanie nie jest głupie. Naprawdę rozumiem Twoje wątpliwości...

Zacznę od tego, co napisałam 7 stycznia:
    „Aniu, skoro w najbliższych dniach będziesz podpisywać nową umowę, to z moich ostatnich sugestii nt. zmian ok. 2018 pozostaje aktualna tylko sugestia nr 1 dotycząca Twoich relacji z pracodawcą. Ta sugestia się nie zmieni, bowiem oparta jest na datach urodzenia i nie jest zależna od jakichkolwiek dat związanych z umowami.”
    A sugestia nr 1 to: „... 1/ Na podstawie Twojej daty urodzenia i daty urodzenia pracodawcy → ok. 2018 mogą się zmienić Twoje układy/relacje/zależności/itp. z pracodawcą, np. może zmienić się charakter/specyfika Waszych rozmów/negocjacji.
    Np. pracodawca może stawiać Tobie inne warunki, najprawdopodobniej dużo bardziej stanowczo niż robił to do tej pory, bo właśnie od ok. 2018 może mieć większą siłę przebicia w relacjach z Tobą.”
    Aniu, w powyższych fragmentach nigdzie nie napisałam, że „około 2018roku nastąpi zmiana tych relacji na gorsze”.
    Wg Numerologii te relacje MOGĄ SIĘ ZMIENIĆ, np. MOŻE ZMIENIĆ SIĘ CHARAKTER/SPECYFIKA Waszych rozmów/negocjacji.
    Czy w realu te relacje mogą zmienić się na gorsze, czy tylko te relacje mogą zmienić się na mniej komfortowe dla Ciebie (skoro pracodawca może mieć większą siłę przebicia niż dotychczas), czy te relacje mogą zmienić się na relacje innego rodzaju niż dotychczas, itp., itd., tego po prostu nie wiem bez powiązania Waszych dat urodzenia z datą aktualnej umowy o pracę (która to umowa dopiero jest przygotowywana).

Aniu, w sytuacji, w której w obecnym miejscu pracy daty Twoich umów o pracę stosunkowo szybko się zmieniają, być może bardziej „ważną” datą w obecnym miejscu pracy była/jest data „decyzji telefonicznej że dostałam prace” (31.06.2015). Aniu, sama sobie odpowiedz, czy właśnie ta data była/jest dla Ciebie bardzo ważna emocjonalnie:
    … Jeśli data 31.06.2015 była/jest dla Ciebie bardzo ważna emocjonalnie, i jeśli ta decyzja telefoniczna była podjęta 31.06.2015 przez Ciebie i pracodawcę ur. 26.05.1971, to ok. połowy 2017 data 31.06.2015 może „zetknąć się” (np. „skonfliktować się”) z datą 26.05.1971, czyli być może ok. połowy 2017 np. mogłabyś spodziewać się jakiejś sprawy do rozwiązania na styku z pracodawcą, np. mogłabyś spodziewać się jakiejś rozmowy z pracodawcą - innej/poważniejszej niż dotychczas, itp., itd.
    Czy to mogłoby mieć związek z reformą edukacji od września 2017???
    … Jeśli data 31.06.2016 NIE była/jest dla Ciebie bardzo ważna emocjonalnie, to powyższa sugestia jest nieważna. W takiej sytuacji należałoby brać pod uwagę tylko daty aktualnych umów o pracę w obecnym miejscu pracy.

Aniu, niezależnie od jakichkolwiek dat umów o pracę i dat urodzenia pracodawców, wiedząc o tendencjach numerologicznych występujących w Twojej dacie urodzenia (m.in. do zmian planowanych i nieplanowanych/zaskakujących oraz do jakichś przeciwności ze strony szefów/społeczeństwa/urzędów/władzy/itd.), nie zaszkodziłoby w celach asekuracyjnych być na bieżąco w miarę przygotowaną do ew. zmiany pracy (planowanej lub nieplanowanej/nagłej).
    Po prostu, bez nadzwyczajnych emocji, wyłącznie dla własnego dobrego samopoczucia i spokojnego snu, nie zaszkodziłoby mieć „na oku” jakąś inną pracę, AKTUALNE namiary na ew. pracodawców, itp., i/lub nie zaszkodziłoby mieć AKTUALNE linki dot. różnych sposobów poszukiwania pracy, pośrednictw pracy, itp., i/lub nie zaszkodziłoby być czujną słuchaczką rozmów towarzyskich nt. okolicznych miejsc pracy (i czujną czytelniczką ogłoszeń nt. ofert pracy w okolicy), itp., itd.

Aniu, mam nadzieję, że rozwiałam Twoje wątpliwości.
    Pozdrawiam
  • 13.01.17, 17:49
    Dziekuje bardzo za odpowiedź.
    umowę będę podpisywać w tym tygodniu po weekendzie. Czy jest jakaś najlepsza data właśnie na to w przyszłym tygodniu?
    Pozdrawiam
  • 13.01.17, 18:09
    Aniu, a co z dniami od 1.01.2017 do dnia podpisania umowy w przyszłym tygodniu? Czy ta przerwa między umowami jest zgodna z prawem?
    A może będzie to umowa od 1 stycznia 2017?
    Jeśli nie od 1 stycznia 2017, to może jednak zapytaj specjalistę od praw pracowniczych, bo kiedyś do emerytury będzie liczyć się każdy dzień...

Aniu, nt. dat w przyszłym tygodniu z punktu widzenia Numerologii postaram się odpowiedzieć pojutrze.
    Pozdrawiam
  • 14.01.17, 08:45
    Aniu, wg Numerologii: z pięciu dat dotyczących Twojej rocznej umowy o pracę, analizowanych w powiązaniu z Twoją datą urodzenia, najmniej przeciwwskazań mogę przypisać datom: 20 stycznia i – w drugiej kolejności – 16 stycznia.

Zupełnie niezależnie od powyższego wskazania, bo na podstawie innych metod, nieco przybliżę Tobie tendencje numerologiczne występujące w obu datach.

--- Data 16 stycznia:
    … w przeciwieństwie do daty 20 stycznia – może sprzyjać sprawom merytorycznym/pedagogicznym/nauczania/autorytetu/PRZESADNEJideologii/instytucji, itp.,
    … o wiele bardziej niż data 20 stycznia – może wnosić problemy z komunikacją międzyludzką, zgodnym porozumiewaniem się, dyplomacją, łagodnością, cierpliwością, ustępliwością, elastycznością na różnych płaszczyznach, miłymi relacjami towarzyskimi, itp.,
    … w przeciwieństwie do daty 20 stycznia – może wnosić tendencje do przyciągania/współtworzenia/tworzenia nietypowych/dziwnych sytuacji/zachowań/działań (np. nawet do przyciągania niekorzystnych - i być może objętych tajemnicą – manipulacji),
    … być może z datą 16 stycznia mogłaby wiązać się jakiegoś rodzaju „przeprowadzka” (jakaś poważniejsza niż przeciętna, zmiana pokoju/sali/budynku/filii/dzielnicy, itp.).

--- Data 20 stycznia:
    … o wiele bardziej niż data 16 stycznia – może sprzyjać łatwości porozumiewania się, otwartości, dyskusjom, gadatliwości, radosnym/optymistycznym relacjom towarzyskim, itp., choć ogólnie z komunikacją międzyludzką i/lub ze zgodną współpracą nie zawsze musi być idealnie (np. nie zaszkodziłoby uważać na plotki i/lub ogólnie na relacje z kobietami)...
    … bardziej niż data 16 stycznia – może wnosić tendencje do jakiejś niejednoznaczności/dwuznaczności, jakiegoś rozdwojenia, dwutorowości, itp., i/lub tendencje do jakichś problemów ze sprawnym podejmowaniem decyzji, itp. (np. tendencje do niejednoznaczności w sferze zarządzania/władzy i/lub do funkcjonowania firmy w co najmniej dwóch placówkach/filiach/oddziałach/itp. – np. tendencje do problemów z powodu jakiegoś rodzaju dwuwładzy→?).

--- Obie daty CZASAMI mogą wnosić tendencje:
    ... Tendencje do różnego rodzaju problemów społecznych, zachowań/działań wbrew zasadom/normom współżycia społecznego (np. m.in. manipulacyjnych – wyraźnie niekorzystnych przy dacie 16 stycznia, np. m.in. sprytnych przy dacie 20 stycznia), przeciwności ze strony szefów/władzy/urzędów/itd., waleczności (np. spór, np. pyskówka, np. nagła awanturka, np. - być może – waleczność prawna/urzędowa/dokumentacyjna), itp., itd.
    … Tendencje do nieco nierealistycznego postrzegania ludzi/sytuacji/spraw.
    A te tendencje ew. mogłyby wzmacniać podobne tendencje występujące w Twojej, Aniu, dacie urodzenia, i ew. mogłyby być dla Ciebie bardziej niesprzyjające przy dacie 16 stycznia (czyli przy tendencji do przyciągania/współtworzenia/tworzenia nietypowych/dziwnych sytuacji/zachowań/działań, np. nawet do przyciągania niekorzystnych - i być może objętych tajemnicą - manipulacji).

Aniu, jeśli miałabyś pytania, to jutro – przed 16 stycznia – zdążyłabym odpowiedzieć.
    Pozdrawiam
  • 14.01.17, 17:07
    Bardzo dziękuje za Pani odpowiedzi. I mam pytanie takie ogólne, wiem, że jestem numerologiczną 5 i 1 z dnia i miesiąca itp. ale nie zgadzam się do końca z tym wszystkim co czytam wszędzie na ten temat, więc czy to jest tak, że mamy jakiś wpływ na te numerologię,czy po prostu to co jest wpisane w nasze daty prędzej czy później będzie musiało się wydarzyć. np. nie chce i nie lubię zmian, nie lubię podróżować, a wszędzie czytam, ze tak być powinno. nie chce zmieniać pracy, ale ponoć potrzebuje zmian
  • 15.01.17, 10:59
    Aniu, to, „co czytasz wszędzie”, to różne informacje nt. pojedynczych wibracji, które powinny być pomocne, ale tylko pomocne (!), przy kompleksowej interpretacji każdej konkretnej daty.
    Moim zdaniem:
    … Interpretowanie wyłącznie dowolnie wybranej pojedynczej wibracji (lub tylko dowolnie wybranych dwóch/kilku wibracji), to interpretowanie zawężone, które z reguły prowadzi do wniosków zawężonych/cząstkowych, czyli niepełnych/nieprecyzyjnych, bardzo wątpliwych, a najczęściej – całkowicie nieprawdziwych.
    … Należy rozpatrywać CAŁĄ datę, z wszystkimi wibracjami i podwibracjami, zwłaszcza z uwzględnieniem przewagi/nadmiaru jednych wibracji/podwibracji i braku/niedoboru innych wibracji/podwibracji, z uwzględnieniem powiązań/zależności/sprzeczności między wibracjami/podwibracjami,
    z uwzględnieniem „zastępowalności” wibracji/podwibracji przy analizowaniu konkretnego tematu/problemu, itp. itd.
    Więcej na ten temat możesz przeczytać na moim blogu: numerter.blogspot.com
    (w postach - „Data urodzenia – która liczba jest najważniejsza?” i „Piramida numerologiczna – interpretacja podstawowa”).

Aniu, 6 stycznia napisałam Tobie:
    (…) warto byłoby mieć na uwadze tendencje występujące w Twojej dacie urodzenia - m.in.:
    ... tendencje o charakterze niekoniecznie sprzyjającym stabilizacji w różnych sferach życia, w tym tendencje niekoniecznie preferujące stabilną długoterminową pracę, zwłaszcza monotonną bez nowości/nowinek/atrakcji/wrażeń/ruchu/zmian/itd. i w jakikolwiek sposób Ciebie ograniczającą, i/lub tendencje niekoniecznie preferujące długoterminowe umowy/zobowiązania/ograniczenia
    (chociaż obecna praca z pewnością do monotonnych nie należy i umowy już miałaś dwie smile );
    … tendencje do stosunkowo częstych zmian planowanych i nieplanowanych/zaskakujących, w tym do zmian typu „koniec+początek”;
    … tendencje do jakichś przeciwności ze strony szefów/społeczeństwa/urzędów/władzy/itd. (od ministra po sprzątaczkę).
    (…) Aniu, wg Numerologii i na logikę: przy pow. tendencjach chyba najlepiej byłoby, gdybyś to Ty, z Twoimi atutami, inicjowała zmiany pracy, a nie czekała na decyzje szefów o rozwiązaniu umów o pracę – na decyzje np. zaskakujące Ciebie i/lub np. niekoniecznie przychylne/korzystne z uwagi na tendencję do jakichś przeciwności ze strony szefów/społeczeństwa/władzy/itd.”

Aniu, jesteś młodziutką kobietą, a tendencje powyższe dotyczą całego życia (zwłaszcza pierwszej połowy życia).
    Tendencje do oporu przed zmianami wprawdzie też występują w Twojej dacie urodzenia, ale tendencje, o których napisałam 6 stycznia, częściej mogą bywać silniejsze...
    Aniu, spośród zmian ujętych w powyższych tendencjach (z 6 stycznia), tylko zmiany „planowane” mogą być zależne od Ciebie, od Twoich decyzji... - dlatego podkreślałam wagę Twojej inicjatywy...

Aniu, wczoraj napisałaś: „np. nie chce i nie lubię zmian”.
    Aniu, jeśli spróbujesz nieco szerzej potraktować znaczenie słowa „zmiany”, to:
    - dotychczasowe „zmiany” w Twoim życiu (tylko te, o których wiem), to trzy umowy o pracę od połowy 2015, ew. zmiany związane z nadchodzącą reformą, itp., itd.,
    - pracując tam gdzie pracujesz, prawdopodobnie/chyba (nie wiem „na pewno”, bo nie opisałaś specyfiki pracy) też masz zmiany małego kalibru – prawdopodobnie/chyba nie masz monotonii i bezruchu, tylko co chwilę coś nowego/innego/zaskakującego się dzieje...

Aniu, skoro interesują Ciebie szczegóły, to dobrze byłoby, gdybyś wiedziała, że wśród tendencji wymienionych 6 stycznia (na początku), mieszczą się tendencje do buntowania się – od czasu do czasu – przeciw ograniczeniom/ramom/zobowiązaniom/więzom/zakazom/nakazom, przeciw poleceniom/opiniom/decyzjom szefów, przeciw rutynie, monotonii, itp., itd., tendencje do chęci uwalniania się od ograniczeń/ram/zobowiązań/więzów/szefów, itp., itd., tendencje do chęci podążania w kierunku wolności/niezależności, itd., czasami łącznie z tendencjami do potrzeby/chęci walki o swoje prawa, itp., itd.
    A przejawy tychże tendencji, np. łącznie z przejawami tendencji do zmian przez Ciebie planowanych/inicjowanych, i/lub łącznie (czasami) ze zbyt impulsywnymi + nietuzinkowymi + zaskakującymi wypowiedziami i decyzjami, itd., mogą nie zawsze podobać się opinii bliższego/dalszego otoczenia, środowiska zawodowego/towarzyskiego, itd. A tendencja do potrzeby większej dbałości o opinię bliskich/otoczenia/środowisk też występuje w Twojej dacie urodzenia...

Aniu, jeśli miałabyś pytania, to chętnie odpowiem.
    Pozdrawiam
  • 20.01.17, 16:31
    umowa podpisana dzisiaj, do 31.08. czyli dobrze się udało, że 20.01 smile
  • 20.01.17, 16:35
    Powodzenia smile
  • 04.02.17, 08:47
    Chciałabym jeszcze dopytać, jeśli chodzi o te zmiane od połowy roku, czy można byc to spowodowane tym, ze bym miala inne obowiązki? Wymagające wiekszej pracy i odpowiedzialności, dlatego tez te relacje moglyby sie zmienic na bardziej stanowcze?
    Pozdrawiam
  • 04.02.17, 09:52
    Aniu, w dużym uproszczeniu: jeśli datą podpisania następnej umowy byłby 1 września 2017 (piątek) lub 4 września 2017 (poniedziałek), to jest spore prawdopodobieństwo, że relacje mogłyby zmienić się na bardziej stanowcze, mniej gadatliwe, bardziej odpowiedzialne, bardziej pracowite (4.09.2017), bardziej „organizacyjne”/kreatywne (1.09.2017), chociaż obie daty z wieloma zmianami (nawet niespodziewanymi), oraz chociaż data 1.09.2017 czasami z tendencjami do jakiejś niejednoznaczności/dwuznaczności/dwutorowości, itp.
    Ale obie daty, co oczywiste, idealne nie są. I raczej mogłyby niezbyt dobrze służyć Twojej karierze zawodowej.
    Jeśli rzeczywiście jedna z tych dat byłaby datą podpisania następnej umowy, to dla Ciebie mogłoby być najlepiej, by była podpisana na możliwie najkrótszy okres.
    Pozdrawiam
  • 04.02.17, 16:09
    Pani Tereso, mam też pytanie dot. podpisania umowy.Pracuję od 23.082016 r, bez umowy.Pracodawca chce podpisać ze mną umowę w najbliższym czasie. ( pracuję w recepcji).Jaki byłby najlepszy termin dla mnie? Ur. 23.06.1959. Pozdrawiam smile.
    Bliższe dane swoje i pracodawcy mogę podać na priv

--
    Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy, dlaczego nie zaczniesz od dzisiaj?
  • 04.02.17, 18:22
    Saharo623, najbliższy najlepszy termin dla Ciebie na podpisanie umowy to 10.02.2017. Termin ten sprzyjałby Tobie przez ok. 3,5 roku – czyli za ok. 3-3,5 roku byłoby najlepiej przymierzać się do zmiany umowy.
    Lepszego, „konkurencyjnego” terminu w najbliższym czasie nie ma, ale jeśli chciałabyś wiedzieć, czy (i ew. kiedy) w okresie tych sprzyjających Tobie ok. 3,5.lat byłyby teoretycznie jakieś nieporozumienia z pracodawcą, to podaj mi w pw datę urodzenia pracodawcy.
    Pozdrawiam

• 06.02.17, 18:54
    Jeszcze raz dziękuję Pani Tereso smile

--
    Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy, dlaczego nie zaczniesz od dzisiaj?
  • 01.03.17, 16:19
    Pani Tereso. proszę jeszcze o pomoc. a jak Pani myśli czy z moją data urodzenia mam szanse załozyc własną działalność i jeśli tak to kiedy najlepiej?
  • 02.03.17, 08:44
    Aniu, masz szansę założyć własną działalność.
    Ale chyba nie byłoby najlepiej zakładać własnej firmy w najbliższych latach. Chyba byłoby najlepiej poczekać do ok. 31.roku życia włącznie, oraz - w tym okresie (lub innym) - dobrze byłoby do decyzji o własnej firmie i do prowadzenia własnej formy przygotować się wszechstronnie/wielowątkowo i w każdym wątku wyjątkowo solidnie:

... Wszechstronnie/wielowątkowo →
    …...... np. zdobywając aktualne „atrakcyjne”, i jednocześnie wszechstronne, kwalifikacje umożliwiające późniejsze wprowadzanie częstych/elastycznych modyfikacji w firmie + zdobywając aktualne „atrakcyjne” zaświadczenia,
    …...... np. na bieżąco wnikliwie zapoznając się z przepisami prawa w bardzo szerokim zakresie – np. z przepisami dot. praw przedsiębiorców na styku z urzędami/sądami/bankami/kontrahentami itd. (z uwagi na tendencję numerologiczną do pewnych problemów/przeciwieństw/oporów/„prztyczków” itp., i ew. małych/większych sporów/konfliktów, w relacjach społecznych z różnymi przedstawicielami władzy, z pracownikami urzędów/sądów/banków/resortu-zdrowia, itd., z kontrahentami, ze współpracownikami/wspólnikami/podwładnymi, itp., itd.), np. z przepisami prawa lokalnego, itd.
    … Wyjątkowo solidnie → m.in. z uwagi na tendencje numerologiczne do ogromnej pomysłowości (czyli – czasami – do nadmiaru pomysłów, w tym np. niespójnych lub wykluczających się), do „słomianego zapału”, do „ukochania”/preferowania „początków” (ale niekoniecznie – „końcówek” dzieł/zadań/spraw itp.), do buntowania się przeciw monotonii/rutynie/nudzie i/lub przeciw wszelkim ograniczeniom/zobowiązaniom/nakazom/zakazom itd., a nawet do porzucania/kończenia z dnia na dzień spraw/układów, itp. itd.

Okres do ok. 31.roku życia włącznie:
    --- może tylko w stosunkowo niedużym stopniu sprzyjać Twojej decyzji o prowadzeniu własnej działalności,
    --- może okazać się okresem stosunkowo mało stabilnym, stosunkowo trudno przewidywalnym, itp. → np. z nadmiarem pomysłów (np. ze zmieniającymi się pomysłami „na życie”, a więc – być może – np. ze zmieniającymi się pomysłami „na firmę”), np. z wieloma „początkami”, np. ze zmianami planów – zmianami dokonywanymi przez Ciebie i/lub przez „życie”, itp., itd. (por. naszą wcześniejszą korespondencję),
    --- może być okresem, w którym Twoja sfera emocjonalna może wykazywać się większą delikatnością niż w wieku późniejszym.

Aniu, w razie wątpliwości proponuję przygotować precyzyjne pytania do Kart...
    Pozdrawiam – Teresa

• 23.03.17, 20:24
    Dziękuje bardzo za wszystkie odpowiedzi, i mam pytanie- czy w numerologii pojawia się w najbliższym czasie szansa, ze jednak te prace zmienie?
    Moja data urodzenia przypomnę 28.09.1993
  • 24.03.17, 05:46
    Aniu, biorąc pod uwagę istotne tendencje występujące w Twojej dacie urodzenia, które opisałam w powyższych postach, szanse na zmianę pracy są niemałe. Ale – moim zdaniem – właśnie w związku z tymi tendencjami raczej nie należy czekać/liczyć na szanse-cud... Raczej należy stawiać na własną inicjatywę, wykorzystując m.in. tendencje występujące w Twojej dacie urodzenia do dużej pomysłowości, wszechstronności, elastyczności, zmysłu organizacyjnego, odwagi, itp., itd., + do stosunkowo sprawnego procesu decyzyjnego (chociaż czasami z wyjątkiem decyzji zbyt szybkich/impulsywnymi/zaskakujących, czyli nie zawsze do końca przemyślanych/realistycznych), itp., itd.
    W powyższych postach już o tym pisałam, np.:
    --- „czyli ciesząc się obecną pracą dobrze byłoby mieć w zanadrzu pomysł (a przecież teoretycznie masz ogromną pomysłowość smile ) na inną pracę”;
    --- „wg Numerologii i na logikę: przy pow. tendencjach chyba najlepiej byłoby, gdybyś to Ty, z Twoimi atutami, inicjowała zmiany pracy, a nie czekała na decyzje szefów o rozwiązaniu umów o pracę – na decyzje np. zaskakujące Ciebie i/lub np. niekoniecznie przychylne/korzystne z uwagi na tendencję do jakichś przeciwności ze strony szefów/społeczeństwa/władzy/itd.”;
    --- „niezależnie od jakichkolwiek dat umów o pracę i dat urodzenia pracodawców, wiedząc o tendencjach numerologicznych występujących w Twojej dacie urodzenia (m.in. do zmian planowanych i nieplanowanych/zaskakujących oraz do jakichś przeciwności ze strony szefów/społeczeństwa/urzędów/władzy/itd.), nie zaszkodziłoby w celach asekuracyjnych być na bieżąco w miarę przygotowaną do ew. zmiany pracy (planowanej lub nieplanowanej/nagłej). Po prostu, bez nadzwyczajnych emocji, wyłącznie dla własnego dobrego samopoczucia i spokojnego snu, nie zaszkodziłoby mieć „na oku” jakąś inną pracę, AKTUALNE namiary na ew. pracodawców, itp., i/lub nie zaszkodziłoby mieć AKTUALNE linki dot. różnych sposobów poszukiwania pracy, pośrednictw pracy, itp., i/lub nie zaszkodziłoby być czujną słuchaczką rozmów towarzyskich nt. okolicznych miejsc pracy (i czujną czytelniczką ogłoszeń nt. ofert pracy w okolicy), itp., itd.”

Aniu, po prostu proponuję, byś na żadnym etapie swojej aktywności zawodowej, zwłaszcza w najbliższych latach, nie liczyła na cudowne szanse, lecz byś zawsze – nawet w czasie cieszenia się satysfakcjonującą pracą (!) – miała w zanadrzu na bieżąco modyfikowany (w fazie pomysłów + w fazie aktualnych linków/telefonów nt. ofert pracy, itp., itd.) „awaryjny plan ewakuacyjny”.

Życzę odwagi i powodzenia! Teresa

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.