Dodaj do ulubionych

Podliczby w wibracjach imiennych

04.05.17, 13:26
Czy jeszcze bywaja tu osoby zainteresowane wibracjami imiennymi?
Ciekawi mnie, jakie znaczenie mają w tym przypadku podliczby, np. jaki wpływ ma na użytkownika w liczbie duszy wibracja 37 versus 55. Czy podliczby wpływają na to, jak odbierają nas inni, jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę realizacji intymnej np. 53 versus 62.
Byłabym wdzieczna za podzielenie sie swoimi spostrzeżeniami osób, które w tym "siedzą".
Edytor zaawansowany
  • 04.05.17, 22:41
    Mnie temat bardzo interesuje, ale nie zajmuję się tym profesjonalnie. Uważam, że temat jest ciężki i wymaga sporej wiedzy i praktyki. Te interpretacje może Ci jakoś pomogą:
    layah.org/uniwersytet/kundalini-tantra/numerologia-gematria-imion-i-nazwisk-oraz-nazw-miejscowosci
    inicjacja.wordpress.com/2010/10/28/demoniczne-imiona-polskich-wrozek-i-wrozy/
    Znasz ten kalkulator?
    layah.org/uniwersytet/kundalini-tantra/numerologia-gematria-imion-i-nazwisk-oraz-nazw-miejscowosci
    Uwielbiam go smile

• 04.05.17, 22:47
    Źle link wkleiłam. Kalkulator jest tutaj:
    layah.org/indeks/numerologia-portret-numerologiczny-kalkulator-gematryczny/
  • 05.05.17, 00:37
    Dzięki smile Wgryzę się.

Przed bierzmowaniem byłam nosicielką rześkich wibracji 9-1-1. Później zamieniłam to na słodkie powiedzmy 8-3-2 (101) i praktycznie równocześnie siadła mi energia i choć ludzie zrobili się sympatyczniejsi, nie zrobiłam interesu życia... Jestem 11, co w przeznaczeniu daje 13. I tą 13, tak jak ją rozumiem, własnie odczuwam - jakbym sama do niej dążyła. Nie mam takich blokad w drodze życia a czuję się jakby coś mnie mocno trzymało na uwięzi. I odzwierciedla się to w moim doświadczeniu. Wibracje niby dobre (brakuje tylko 7) a jednak niedobre.

Kiedy zapoznałam się z koncepcją wibracji imiennych przeliczyłam kilka osób których pełne dane przed i po zmianach (naturalnych) znałam i przeżyłam lekki szok, jak trafnie numerologia ich opisuje... Wiem że te wibracje działaja. Mam poczucie, że jestem w stanie sama sobie ustawić i przeprowadzic transformacje. Wziąwszy pod uwagę kwestie, ktore mi dokuczają, w grę wchodzi wyłącznie 1-9-1. Mnóstwo czasu zajęło mi polowanie na imię (imiona). Mam do wzięcia 37-81-118 i 55-126-181. Druga opcja bardziej mnie kręci (ładniejsza i "czuję" ją bardziej) i lepiej rozkłada wibracje. Pierwsza opcja wiąże sie z dodaniem tylko jednego imienia. Wybrałabym drugą ale boję się 55 w duszy, w ogóle wibraje mistrzowskie to nie jest kaszka z mleczkiem, a szczególnie, o ile dobrze ją zrozumiałam, 55. Nie chcę sobie nabruździć w i tak kijowym życiu uczuciowym. Jak juz zmieniam, to chcę dobrze i bez niespodzianek.

Miałabyś dla mnie jakieś uwagi, opinie, spostrzeżenia, skojarzenia cokolwiek? Byłabym wdzięczna smile
  • 05.05.17, 08:46
    W tej chwili nie mam absolutnie już żadnych wątpliwości, że wibracje działają.. Też robiłam dwie zmiany numerologiczne (z ciekawości), ale od jakiegoś czasu jestem przeciwna wszelkim zmianom numerologicznym...
  • 05.05.17, 09:50
    >Jak juz zmieniam, to chcę dobrze i bez niespodzianek.
    Wszelkie niespodzianki, to poniekąd nasze lekcje smile
    Przy wyborach własnych staram się kierować wyborem "wewnętrznym"(serca, intuicyjnym), pomimo tego iż mam pełną świadomość jaką moc ma "liczbowanie".
  • 05.05.17, 01:00
    Ten link inicjacja.wordpress.com/2010/10/28/demoniczne-imiona-polskich-wrozek-i-wrozy/ mnie trochę przezionął... Są w ogóle jakieś bezpieczne imiona?
    speedy_gonzo - uznajesz to, co jest tam napisane za prawdę?
  • 05.05.17, 08:59
    Jest dużo pięknych imion, nazw smile Wiem, że te przykłady, które zalinkowałam są bardzo negatywne, ale akurat o takie dużo łatwiej w sieci. Nie mniej jednak uważam, że ich analizy są bardzo O.K. Sporo wnoszą. Bardzo sceptycznie podchodziłam do zagadnienia jeszcze rok temu, ale im dłużej w tym siedzę, tym większy mój podziw dla tematu smile. Z całą pewnością jednak wibracje imienne to tylko składowa portretu - dodatek. Ja to sobie zawsze tłumaczę w ten sposób, że o ile np. droga życia jest miejscem, do którego zmierzasz, tak wibracje imienne pokazują Ci potencjalne ryzyko niepowodzenia/powodzenia akcji..
  • 05.05.17, 11:53
    Dzięki wielkie speedy za poświecony czas i uwagismile
    Wibracje imienne sa dodatkiem, jednak zdecydowanie istotnym. Przez większą cześć życia "rozkoszowałam sie" cyklem 3 w szczycie 3, który kompletnie się tak nie realizował. Tzn. szczyt może tak, ale cykl - w życiu. Teraz tkwie pod opiekuńczymi skrzydłami 8/17 i jak demoniczna by nie była 17, faktycznie można powiedzieć, że daje ochronę. Jestem w cyklu 9 ale specjalnie się tym nie przejmuję - moja siostra po wejściu w 9 poznała cudownego meżczyznę, trzy miesiące później sie zaręczyli, a teraz, również w szczycie 9, zajmuje się wychowywaniem udanych dzieci a nastawienie 9 realizuje w spolecznosci religijnej (co kto lubi) smile
  • 05.05.17, 14:20
    Dokładnie, ifive. Temat nie jest prosty. A tak przy okazji nieciekawy nous czy gematrikon w kosmogramie (15/17/23) raczej należy trochę traktować jako taki "przeciekający dach" - wiem, że tak jogini na to patrzą. Ale jak wiesz, że przecieka, w którym miejscu i jeszcze chcesz coś z tym zrobić to już jest połowa sukcesu.
  • 05.05.17, 14:52
    To jeszcze nie mój level, ale z pewnością dotrą i tam smile
  • 05.05.17, 15:01
    Mam tam 20/11/11 ale całkowity brak pojęcia co to znaczy.
    Po zmianie by było 10/10/1 - o ile patrzę we właściwe rubryczki wink
  • 05.05.17, 17:10
    Jesteś pewna? Przy "zmianie numerologicznej" zawsze 3 liczba jest sumą dwóch pierwszych... U Ciebie jest trochę inaczej..
    numerologia-partnerska.blogspot.com/2015/01/zmiana-numerologiczna-czyli-numerologia.html
  • 05.05.17, 17:40
    Patrzyłam na wyniki stąd: himalaya-tirtha.org/kosmogram_gematryczny,569,,list.html swoich imion i nazwisk przed i po zmianach. Na wyniki na samym dole.
    Co do zmiany numerologicznej, to wiem.
  • 05.05.17, 17:51
    W porządku. Myślałam, że o zmianie piszesz...
    Ten Himalaya liczy jak ten wyżej mój zalinkowany kalkulator... Ten sam algorytm, tylko inna grafika...
    Ad 1 Nous 20 może (ale nie musi) sprzyjać opętaniu, psyche 11 i soma 11 są bardzo korzystne przy trendzie wzrostowym - są to wibracje uduchowionego mistyka
    Ad 2 Nous i Psyche 10 - osobowość iluzoryczna, duże mniemanie o sobie
    Przed zmianą korzystniej.
  • 05.05.17, 20:15
    Wrzuciłam swoje dane z 3 różnym nowymi imionami. W jednym przypadku wyszło nous 10, psyche 1. W pozostałych dwóch po 10. Czy to oznacza, że wibracje 1-9-1 są według gemiatrii ogólnie nie halo?
    Mój przedbierzmowaniowy układ też wyłazi 10/10. Znacznie lepiej go wspominam niż obecny.
  • 05.05.17, 21:53
    Dobre pytanie smile Może nie tyle co nie halo, ale IMHO ego mocno "pęcznieje" przy takich wibracjach wink Przyglądałam się całkiem niedawno firmie, która w osobonazwie w psyche ma 100 (czyli próżniacza, mocno autorytarna psyche), w soma 28 (czyli extra magnetyzm, charyzma) i tak na 400 osób, które w tej firmie pracuje to tam naprawdę mało "nie-narcyzów" widziałam, bardzo nadęte klimaty, siekierę można powiesić wink. >Mój przedbierzmowaniowy układ też wyłazi 10/10. Znacznie lepiej go wspominam niż obecny.
    Niewiadomo jakbyś teraz go przyjęła...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.