Dodaj do ulubionych

Ciekawa data urodzenia - dużo 7 i 9

21.02.18, 16:36
20.07.1960 r.

Bardzo intryguje mnie, w jaki sposób przejawia się ten zestaw liczb w życiu.

Jest tak dużo siódemek:
1. miesiąc urodzenia
2. rok urodzenie
3. droga życia
4. cykl formujący
5. cykl żniwny

Trzy 9:
w trzech pierwszych punktach zwrotnych

Powtarzają się również 2:
1. dzień urodzenia
2. cykl produktywny

Bardzo proszę o pomoc w analizie owej daty.
Wydaje mi się ta data dosyć szczególna, a ten zestaw liczb niezbyt prosty dla właściciela.
Jak wygląda życie uczuciowe osoby z tyloma siódemkami?

Pozdrawiam
Batolina

Edytor zaawansowany
  • teresa.numerolog 21.02.18, 18:27
    Pani Batolino, jakim cudem te liczby się rozmnożyły? wink smile
    Dlaczego analizując datę ur. 20.07.1960 nie bierze Pani pod uwagę nietuzinkowych wyzwań i 4.punktu zwrotnego?
    Proponuję zacząć od podstaw nauki Numerologii..., np. korzystając z mojego bloga: numerter.blogspot.com/

W sferze uczuciowej i w innych sferach życia osoby urodzonej 20.07.1960 (kobiety → ?, mężczyzny → ?) problemy wcale nie muszą być generowane przez trzy 7-ki (a nie pięć, jak Pani wyliczyła...):
    przez 7-kę w miesiącu urodzenia (czyli w 2.cyklu),
    przez 7-kę w roku urodzenia (czyli w 3.cyklu)
    i przez 7-kę w drodze życia.
    Za nietuzinkowość sfery uczuciowej i innych sfer życia tej osoby odpowiadają wszystkie wibracje powiązane ze sobą, z naciskiem na powiązania/sprzeczności z wyzwaniami.

Jeśli data urodzenia 20.07.1960 jest datą urodzenia kobiety, to proponuję zapoznać z barwnym i niełatwym życiorysem znanej publicznie kobiety (nazwisko podam w pw), której data urodzenia ma identyczną piramidę, + proponuję znaleźć pewne podobieństwa i znaleźć różnice (wynikające choćby z innego roku urodzenia).

Pozdrawiam smile
    Teresa
  • batolina 21.02.18, 19:26
    Droga pani Tereso! Dziękuję za link do bloga, na pewno skorzystam smile bardzo lubię czytać o liczbach i ich znaczeniu, trudno mi jednak rozpatrywać je w całości i wzajemnym wpływie na siebie. Synteza nie jest moją mocną stroną.
    Tylko trzy siódemki? To też dużo jak na jedną datę wink
    Czy płeć stanowi jakąś różnicę w interpretacji numerologicznej? To nowa informacja dla mnie.

Jednakże zawsze słyszę, że 7 zwłaszcza z 16 generuje problemy uczuciowe.

4. punkt zwrotny?
    5 - bardzo żywotny i energetyczny punkt zwrotny. Czy zapowiada jakieś zmiany?

Na czym polega ta nietuzinkowość, pani Tereso?

Bardzo proszę o przysłanie nazwiska na pocztę, chętnie się dowiem, kim jest ta kobieta.
    Chociaż nie pytam o kobietę smile

Pozdrawiam!
  • teresa.numerolog 22.02.18, 07:45
    batolina napisała:
    > Na czym polega ta nietuzinkowość, pani Tereso?

To tendencje numerologiczne do przyciągania/współtworzenia/tworzenia nietuzinkowych/nietypowych/dziwnych nieplanowanych/zaskakujących/nagłych wydarzeń/sytuacji (od codziennych po poważne).

Pozdrawiam,
    Teresa
  • batolina 22.02.18, 19:00
    Piątki w wyzwaniach, czyli niespodziewane zmiany?
    Te wszystkie liczby niosą ze sobą dużą emocjonalność? Dwójki, piątki, siódemki, dziewiątki. Czy te emocje zamknięte wewnątrz siódemkowo, eksplodujące piątkowo, czy właśnie jest tutaj popadanie w skrajne nastroje?
    Z jednej strony dwójkowe ciepło, z drugiej siódemkowy chłód. Jak to połączyć? I jeszcze piątkowa nerwowość.
  • teresa.numerolog 22.02.18, 19:30
    Pani Batolino, niespodziewane nietypowe/dziwne zmiany/wydarzenia/sytuacje wynikają w powyższej dacie urodzenia nie tylko z 5-kowych wyzwań: wynikają z całej powyższej daty urodzenia.
    Tendencje numerologiczne do delikatności sfery emocjonalnej występują w całej dacie urodzenia (wg nie tylko jednej metody numerologicznej).
    Z tym ciepłem, chłodem i nerwowością to – moim zdaniem – raczej nie jest tak, jak to Pani ujęła.
  • batolina 22.02.18, 19:43
    Proszę mnie poprawić.
  • teresa.numerolog 22.02.18, 19:49
    Pani Batolino, to chyba niemożliwe na Forum.
    Po drugie – nie odpowiedziała Pani na zasadnicze pytania Dhalili.

Pozdrawiam,
    Teresa
  • batolina 22.02.18, 20:05
    Dlaczego, mimo że znam znaczenie poszczególnych liczb, nie potrafię zinterpretować ich właściwie?
  • teresa.numerolog 22.02.18, 20:14
    Z prostego powodu = Pani dopiero zaczyna naukę Numerologii (to np. widać w Pani 1.poście), a nauka Numerologii, by mogła dać poważne efekty, wymaga wielu lat żmudnej pracy, zaangażowania, cierpliwości, systematycznego zdobywania doświadczeń i systematycznego samodzielnego wyciągania wniosków, itp., itd.
  • batolina 22.02.18, 20:21
    Raczej nie mam smykałki do tego.
    Mimo tak wielu liczb "ezoterycznych" w dacie.
    I dlatego nie rozumiem braku talentu w tej kwestii.
  • batolina 22.02.18, 20:24
    Pisze pani, że ważne są wzajemne oddziaływania wszystkich liczb w dacie, ale czasami słyszę wypowiedzi numerologów, którzy skupiają się na przykład tylko na dwóch liczbach i one wystarczą im do dobrej analizy.
  • dhalilia 22.02.18, 20:32
    Dokładnie tak jest jak pisze Pani Teresa.
    Wyrywkowa interpretacja liczb mija się z celem i nigdy nie da nam pełnego obrazu.
    Proszę wybaczyć mi szczerość ale czuję ,że nie ma Pani całkiem czystych intencji w stosunku do osoby o która Pani pyta. Tyle w tym temacie.
  • batolina 22.02.18, 20:45
    Pani Dhalilio, nic nie szkodzi, to są Pani odczucia.
    Być może to zupełnie wirtualna data?
    Być może moja?

Pozdrawiam!
  • batolina 21.02.18, 19:28
    Dziękuję za informacje na poczcie!
  • batolina 21.02.18, 19:46
    Faktycznie! Taka sama piramida. To niesamowite!!!

A propos, mój syn ma taką samą piramidę jak Ks. Jerzy Popiełuszko.
    To mnie trochę nie cieszy...
    Pozdrawiam!
  • appleblossom 18.03.18, 11:33
    Dzień dobry,

uprzejmie proszę Pani Tereso o podanie nazwiska tej kobiety, gdyż u mnie wychodzi chyba podobna piramida. Jestem urodzona 29.07.1996 r. Czyli wszystkie te opisy tyczą się również mnie? Ja również mam tak samo interpretować swoją datę?

Pozdrawiam smile
  • appleblossom 18.03.18, 11:49
    Imię i nazwisko:
    Liczba duszy: 9
    Liczba realizacji intymnej: 9
    Liczba ekspresji: 9
  • teresa.numerolog 18.03.18, 12:44
    Pani Appleblossom, piramidy faktycznie są podobne, ale tylko nieco podobne, bowiem w niektórych aspektach interpretacje tych dwóch dat urodzenia mogą się różnić → może to wynikać z różnic w interpretacjach innych podwibracji i innych wyzwań.

W pw wyślę Pani datę urodzenia Kobiety, o którą to datę Pani prosiła, oraz datę urodzenia innej Kobiety z „piramidką” bardziej podobną do Pani „piramidki”. Ale proszę napisać do mnie ( teresa.numerolog@gmail.com ), bowiem moja pw wysyłana do Pani (na appleblosoom@gazeta.pl ) wraca z adnotacją "nie znaleziono adresu odbiorcy".

Pozdrawiam smile
    Teresa
  • appleblossom 18.03.18, 13:56
    Dziękuję Pani bardzo.

Pozdrawiam smile
  • dhalilia 21.02.18, 18:46
    Witam !
    Analizując całą datę i wszystkie jej składowe potwierdzam,iż osoba ja posiadającą łatwego życia na pewno nie ma.
    Liczby tu występujące mówią nam o dużej intuicji,uzdolnieniach ezoterycznych,snach proroczych. Mówią też o trudnych lekcjach życiowych,czasem traumatycznych,które są konieczne do rozwoju osobistego,duchowego. Jeśli taka osoba nie rozwija się to i tak zycie wykopie ja na właściwą ścieżkę,ale to może bardzo zabolec.
    Widać tu również zagranicę,kontakty międzynarodowe. A takzevto ze takiej osobie zycie może lepiej układać się na obczyźnie niż w rodzimym kraju.
    W zdrowiu należy zwrócić uwagę na sprawy hormonalne,zwłaszcza na tarczyca. Również zdrowie psychiczne trzeba mieć na uwadze ze względu na popadanie w melancholie i dolki emocjonalne. Są tu wyraźne tendencje do nadmiernej analizy. Ryzyko wszelkich uzależnień!
    Życie uczuciowe takiej osoby to również doświadczenia,dzięki którym będzie się rozwijać. Przypomnę ze rozwój bywa bolesny. Ważne żeby wyciągać wnioski z przebytych lekcji. Widać tu dużą potrzebę samotności,nawet będąc w związku potrzebny jest taki wentyl bezpieczeństwa. Może ona nie angażować się do końca tak na 100%. Osoba taka chce być w związku,ale też boi się utracić swoją niezależność. Klucz wcielenia zwłaszcza w młodości z podliczby 27,wskazuje ryzyko wejścia w niewłaściwy związek,który zakończy się porażka. Wskazuje też potrzebę ucieczki i dokanczanie różnych spraw z poprzedniego wcielenia. Mówi też o wielkiej sile duchowej,o chęci pomagania innym o nauce innych,o dzieleniu się swoją mądrością. Brakuje tu tylko wiedzy jak tworzyć związek z 2 człowiekiem i nas tym trzeba będzie pracować w tym życiu.
    Punkty zwrotne predysponuja do pracy z ludźmi i dla ludzi i znów mamy tu zagranicę. Trzeba dobrze rozpoznać swoje potrzeby emocjonalne,by uniknąć porażek uczuciowych.
    Dzień urodzenia 20 to ryzyko separacji lub rozwodu.
    Cała data jest piękna,lecz nielatwa do przerobienia. Jest tu dużo rozstan,nagłych zwrotów akcji,zawiedzionych nadzieji. Dużo samotności,dzięki której można lepiej siebie poznać. W pozytywie uczyni człowieka istotą świadomą, rozwinie intuicję do jasnowidzenia i innych uzdolnień ezoterycznych. W negatywów będzie to osoba odrealniona,fantasta z uzależnieniem w tle.
  • batolina 21.02.18, 19:40
    Dziękuję Dhalilio!
    Nie potrafię niestety składać w całość liczb i domyślać się, jak mogą zrealizować się w życiu.
    Faktycznie zwróciłam uwagę na te rozstaniowe liczby, a tutaj jest długoletni związek formalny.

Ostatnio słuchałam numerologa, który mówił, że czwórka z dnia się nie rozstanie, bo... - a ja znam taką, która już po dwóch rozwodach.

Wiele z tego, co napisałaś się zgadza - praca dla ludzi, dzielenie się wiedzą.
    Osoba, która wydaje się spełniona pod względem zawodowym.
    Pod każdym względem. Na pierwszy rzut oka.
    Praca raczej nie pozwala na nałogi. Wymaga jasnego umysłu.

Chciałabym wiedzieć więcej.

Pozdrawiam smile

• dhalilia 21.02.18, 19:52
    Chciałabyś wiedzieć więcej,a konkretnie?
  • batolina 21.02.18, 21:38
    Czy można zobaczyć konkretne trudne doświadczenia, które zdarzyły się w życiu?
    Co bolało?
    Z czym trzeba było się mierzyć? Co pokonać? Zwalczyć?
    Co jest trudne w kontakcie z drugim człowiekiem?
    Chodzi o brak umiejętności wyrażania uczuć? Brak poświęconego czasu? Skupienie się na pracy?
    Co jest najważniejsze, najcenniejsze w życiu?
    Jak rysuje się przyszłość?
    smile
  • dhalilia 21.02.18, 22:11
    Moje pierwsze odczucia po przeczytaniu tego co napisałaś to : kim jest dla Ciebie ta osoba ? Dlaczego interesują Cię jej tak intymne przeżycia ?
    Skąd chęć poznania jej przyszłości? (Piszesz ze jest ona w formalnym związku) Kim wobec niej jesteś Ty ? Jaka jest twoja data urodzenia ?
  • batolina 21.02.18, 22:13
    Fascynującą datą smile
  • batolina 21.02.18, 23:51
    A czy odpowiedzi na te pytania są widoczne w dacie urodzenia?
  • batolina 21.02.18, 21:47
    Czytałam, że 7 zwłaszcza w towarzystwie 5 to duży apetyt na seks?
    Czy to dotyczy tej daty?
  • teresa.numerolog 21.02.18, 22:13
    Całkowicie teoretycznie rozważając: tej daty mogą dotyczyć problemy w sferze męskiej.
  • batolina 21.02.18, 22:14
    Dzięki.
  • batolina 22.02.18, 19:03
    "Wg J. Stawińskiej 7 w towarzystwie 5 to sexoholicy".
    To znalazłam w Internecie.
    Nie pasuje mimo piątkowej i siódemkowej skłonności do uzależnień?
    Zwłaszcza, że 5 w wyzwaniach?
  • teresa.numerolog 22.02.18, 19:36
    Pani Batolino, analiza dwóch/kilku liczb może być przydatna dla celów nauki, ale może być kompletnie nieprzydatna do wyciągania wniosków dla potrzeb podejmowania decyzji.
  • batolina 22.02.18, 19:46
    Nie, pani Tereso smile
    Tak wyczytałam i tak przypasowało do daty smile albo i nie smile
  • appleblossom 18.03.18, 11:35
    Dzień dobry,

czy osoba która urodziła się 29.07.1996 r. ma również taki opis? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam smile
  • appleblossom 18.03.18, 11:49
    Dodam jeszcze, że z imienia i nazwiska:
    Liczba duszy: 9
    Liczba realizacji intymnej: 9
    Liczba ekspresji: 9
  • batolina 22.02.18, 19:11
    A przyszłość chyba pozytywna? Bystrość i żywość umysłu, długa i płodna praca zawodowa, pogłębianie wiedzy - do późnych lat. Energia? Podróże?
  • teresa.numerolog 22.02.18, 19:39
    Pani Batolino, na te pytania ogólnie odpowiedziała już Dhalilia.
  • batolina 28.04.18, 11:30
    Teraz to dopiero napotkałam na datę surprised

18.09.1960

Tutaj to już w ogóle jest mix siódemkowo - dziewiątkowy.
    U mężczyzny w wyzwaniach 2 to też problemy we współpracy z kobietami?
    Bo tutaj życie zawodowe jest na tym oparte i toczy się świetnie.

Z tyloma 7 to ten człowiek powinien być totalnie oderwany od ziemi? A wydaje się zupełnie odwrotnie...
  • teresa.numerolog 03.05.18, 12:37
    Ale to nie tylko „już w ogóle jest mix siódemkowo-dziewiątkowy”, czy „same 7 i 9 plus 2 w wyzwaniu”, bowiem w każdej „piramidce” ważne są wszystkie wyzwania, + wszystkie wibracje i podwibracje, + wszystkie zależności/sprzeczności między wszystkimi wibracjami i podwibracjami. I ponadto w interpretacji każdej „piramidki” ważne jest nie tylko to, które wibracje i podwibracje przeważają lub które występują w nadmiarze, ale też to, których wibracji i podwibracji brakuje, + których wibracji i podwibracji wydaje się być stosunkowo zbyt mało, + które wibracje i podwibracje mogą być „zastępowalne” przy rozpatrywaniu konkretnego tematu/problemu.
    Tu nieco szerzej: numerter.blogspot.com/2016/11/data-urodzenia-ktora-liczba-jest.html

W pow. dacie urodzenia:

… 1/ Relacje z kobietami mogą być bardziej skomplikowane niżby to wynikało z wyzwań 2 w „piramidce” → o relacjach z kobietami może mówić całokształt daty urodzenia.
    …... 1a/ Chociaż na początku nauki Numerologii, kiedy skupiamy się tylko na interpretacji pojedynczych wibracji (bo od czegoś przecież trzeba zaczynać wink ), można faktycznie w „piramidkach” (w datach urodzenia kobiet i mężczyzn) przypisywać wyzwaniu 2, zwłaszcza nadmiarowi wyzwań 2 (lub nadmiarowi wyzwań z 2-kami w podwibracjach), ewentualne problemy we współpracy z kobietami/ludźmi.

… 2/ Specyfika sfery emocjonalnej może wynikać również z całokształtu daty urodzenia, a nie tylko z „tylu 7”, i być może nawet wcale nie w decydującej mierze z „tylu 7”.

… 3/ Ew. obecne sukcesy zawodowe mogą wynikać również z całokształtu daty urodzenia, mimo ew. skomplikowanych relacji z kobietami i mimo specyfiki sfery emocjonalnej, itp., itd.
    Ew. obecne sukcesy zawodowe m.in. mogą wynikać łącznie z tendencji numerologicznych:
    ~~~~~~ z tendencji do zdolności/umiejętności planowania/realizowania kariery zawodowej, z tendencji do sukcesów zawodowych, itp.,
    ~~~~~~ z tendencji do obecnie stosunkowo niewielkich (w porównaniu z datami urodzenia bardzo wielu ludzi) przeciwności w osiąganiu/kontynuowaniu sukcesów zawodowych.
    Inaczej → tendencje do obecnie stosunkowo niewielkich przeciwności w osiąganiu/kontynuowaniu sukcesów zawodowych mogą – w sensie pozytywnym – wynikać w decydującym stopniu m.in. z niedoborów określonych podwibracji niesprzyjających karierze zawodowej i/lub niesprzyjających stabilności/przewidywalności kariery zawodowej (i z niedoborów kombinacji tychże określonych podwibracji), itp.

Pozdrawiam,
    Teresa
  • batolina 08.05.18, 22:42
    Rozumiem.
    Liczby, które są podwibracjami są właściwie niezbyt szeroko opisane, można znaleźć informacje ewentualnie o liczbach karmicznych. Poza tym niektóre podwibracje różnią się od siebie znacznie i to dziwne, że występują w jednej dacie, bo niosą sprzeczne informacje - przynajmniej mi się tak wydaje.

Zastanawia mnie też fakt, że np. 7 sprzyja schizofrenii. W tej dacie 7 pojawia się kilkakrotnie, a schizofrenii nie ma. Nie rozumiem tego.

Data sprzyja materializmowi? Przewrażliwieniu na własnym punkcie?
  • teresa.numerolog 10.05.18, 09:44
    Odpowiem nie po kolei...

A. „Zastanawia mnie też fakt, że np. 7 sprzyja schizofrenii. W tej dacie 7 pojawia się kilkakrotnie, a schizofrenii nie ma.”
    --- A-1/ To że jakaś wibracja SPRZYJA jakiemuś problemowi i/lub jakiejś chorobie, to absolutnie nie oznacza, że w konkretnej dacie urodzenia (w której oddziałuje ta wibracja) ten problem i/lub ta choroba MUSI wystąpić.
    Inaczej: To że jakaś wibracja SPRZYJA problemowi/chorobie, to oznacza tylko „TENDENCJĘ”, to oznacza tylko MOŻLIWOŚĆ wystąpienia problemu/choroby w realu, itp., itd.,
    ale nie oznacza ok. 95-100%-owego prawdopodobieństwa wystąpienia problemu/choroby w realu...
    --- A-2/ W związku z podpunktem A-1 → w interpretacjach dat urodzenia (zwłaszcza na ogólnodostępnych forach) lepiej/„bezpieczniej”:
    ~~~ unikać wniosków nt. poważnych wypadków, poważnych/„delikatnych” chorób, zagrożenia śmiercią, zagrożenia żałobą, itp., itd.,
    ~~~ zachowywać asekurację, ostrożność, powściągliwość, umiarkowanie, itp., itd., oraz empatię, tolerancję, itd.,
    ~~~ tam gdzie to możliwe ew. wskazane – stosować uogólnienia, wyważone/łagodne słownictwo, itp., itd., a nawet przemilczanie...
    --- A-3/ W przypadku omawianej daty urodzenia → zamiast wskazywania konkretnej choroby, która wcale NIE MUSI kiedykolwiek w realu się pojawić, lepiej byłoby – asekurując się – uogólnić i złagodzić temat/nazewnictwo, np. zamykając całość w „tendencjach do bardzo delikatnej sfery emocjonalnej/psychicznej”.
    Tak zamykając całość tematu na ogólnodostępnym forum nie przyczyniamy się do dyskomfortu u Osób, których daty urodzenia dotyczy nasz wniosek, i – jednocześnie – zwiększamy(!) prawdopodobieństwo naszego wniosku (do ok. 95-100%).

B. „Liczby, które są podwibracjami są właściwie niezbyt szeroko opisane, można znaleźć informacje ewentualnie o liczbach karmicznych. Poza tym niektóre podwibracje różnią się od siebie znacznie i to dziwne, że występują w jednej dacie, bo niosą sprzeczne informacje - przynajmniej mi się tak wydaje.”
    --- B-1/ We WSZYSTKICH datach – w tym wszystkich datach urodzenia – występują sprzeczności między wibracjami/podwibracjami.
    Nie ma jakiejkolwiek daty w kalendarzu bez sprzeczności...
    Właśnie m.in. dlatego tak ważne jest, by interpretując jakąkolwiek datę nie poprzestawać na wnioskach z interpretacji pojedynczej wibracji czy na wnioskach z wyrywkowej interpretacji kilku wibracji...
    --- B-2/ „Opisy” poszczególnych podwibracji należy – moim zdaniem – wypracowywać samemu w toku żmudnych analiz wielu dat.
    ~~~ Na początku nauki Numerologii najbardziej efektywne/sensowne byłyby analizy wyjątkowo wyrazistych cech/życiorysów osób, których daty urodzenia zawierają bardzo/stosunkowo „jednorodne” wibracje/podwibracje i/lub bardzo/stosunkowo niewielką liczbę podwibracji.
    ~~~ Do opisów tzw. liczb karmicznych z publikacji/forów/itd. należy – moim zdaniem – podchodzić z dużą rezerwą... wink
    Opisy te – moim zdaniem – mogą służyć JEDYNIE jako punkt wyjścia do samodzielnej nauki Numerologii.

C. „Data sprzyja materializmowi?”
    Sfera materialna w omawianej dacie może być bardziej zniuansowana niżby to wynikało z samego określenia „materializm”.

D. Data sprzyja „przewrażliwieniu na własnym punkcie?”
    ~~~ Do tej pory nie analizowałam dat urodzenia pod kątem tego określenia, dlatego że jeszcze nie poznałam człowieka nieprzewrażliwionego na własnym punkcie... wink
    ~~~ W omawianej dacie urodzenia „tendencje do bardzo delikatnej sfery emocjonalnej/psychicznej” [por. podpunkt A-3] mogą między innymi przejawiać się w tendencjach do „przewrażliwienia na własnym punkcie” większego niż „przewrażliwienie” przeciętne (wg mojej subiektywnej oceny wink ) → czyli – moim zdaniem – w takim sensie może mieć Pani rację...
    ~~~ W moich analizach stosuję inne określenia, ale od pewnego czasu raczej tylko na własny użytek (w celu głębszego zrozumienia specyfiki daty urodzenia i problemów z nią związanych), ewentualnie w prywatnej korespondencji (pod warunkiem dużego wzajemnego zaufania).

Pozdrawiam smile
    Teresa
  • batolina 10.05.18, 16:36
    Dziękuję za obszerne wyjaśnienia smile
    Czyli numerologia nie jest taka prosta i oczywista.
    Myślałam, że to wszystko jest bardziej oczywiste smile
    Pozdrawiam smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.