Dodaj do ulubionych

Prośba do Pani Teresy

19.02.19, 20:52
Witam Pani Tereso, pisze z gorącą prośbą o pomoc. Jestem w sytuacji gdzie nie wiem co robić dalej w życiu, w którą stronę pójść, chciałabym wyjechać za granicę, spróbować żyć gdzieś indziej, choćby na jakiś czas... Czy można jakoś sprawdzic czy w najbliższym czasie będzie dobry moment? Oprócz tego zawodowo nie wiem co ze sobą począć, w niczym się nie widzę, ten marazm juz trochę trwa... czy ja w końcu znajdę swoją ścieżkę?
Moja data ur: 20.04.1994
Z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam, Magda
Edytor zaawansowany
  • teresa.numerolog 24.02.19, 18:50
    Dzień dobry Pani Magdo,

Pani ścieżką zawodową w przyszłości (zwłaszcza w średnim wieku), lub tylko jedną z ścieżek zawodowych (z uwagi na tendencje występujące w Pani dacie ur. do podążania w życiu co najmniej dwiema ścieżkami), mogłaby być praca w urzędach/instytucjach państwowych/samorządowych lub organizacjach o silnych strukturach, itp.
    Te urzędy/instytucje/organizacje/itp.:
    … mogłyby działać na bazie polityki i/lub różnorodnych, nie zawsze powszechnie akceptowanych, idei/ideologii/itp., itp., itd.,
    ... być może mogłyby – z jednej strony – wykorzystywać znajomość prawa, stać na straży prawa, egzekwować prawo, itp., oraz – z drugiej strony – mogłyby działać na pograniczu prawa (np. z uwagi na niedoskonałość systemu prawnego i/lub np. z uwagi na stanowienie/wykorzystywanie przez te urzędy/instytucje/organizacje prawa „pod siebie”) i/lub mogłyby działać na pograniczu norm/zasad społecznych, itp., itd.

- A. Pani Magdo, w związku z różnymi tendencjami występującymi w Pani dacie urodzenia → w najbliższym czasie proponuję spokojne podejście do dwóch tematów.
    --- 1/ Zapoznanie się z wieloma metodami wspomagającymi sferę emocjonalną, tak by móc:
    ~~~~ wybrać różne metody, wszystkie optymalne dla Pani, do stosowania w przyszłości w różnych sytuacjach stresogennych, niepotrzebnie wzmagających Pani tendencje do pesymizmu, itp., itd.,
    ~~~~ opanować wybrane metody pracy z emocjami/stresem/itp./itd., i z pesymizmem, w miarę perfekcyjnie, i zacząć stosować...
    --- 2/ „Kolekcjonowanie” różnego rodzaju zaświadczeń/świadectw/dyplomów/itd. do CV – nie tylko pod kątem ich liczby, ale (co może być tak samo bardzo ważne) także pod kątem jakości:
    ~~~~ jakości merytorycznej, aktualności, atrakcyjności z punktu widzenia potencjalnych pracodawców, itp.,
    ~~~~ jakości formalnej/technicznej (prawidłowości treści/nazw/nazwisk/dat/pieczątek/druku/itd., „wyglądu” zaświadczeń/dyplomów/itd., itd.), itp., itd.
    ------ 2a/ W sprawie „kolekcjonowania” optymalnych dla Pani zaświadczeń/świadectw/dyplomów/itd. i w sprawie samego CV sporządzonego przez Panią (teraz i w przyszłości), proponuję w całym życiu konsultować się z optymalnymi dla Pani doradcami zawodowymi (ale nie należy poprzestawać na jednym doradcy w tym samym mniej więcej czasie).

- B. Realizacja propozycji z punktu A mogłaby być pomocna już w najbliższym okresie.
    --- 1/ Najbliższy ok. 5-6.letni okres w Pani życiu to okres, który może wymagać bardziej Pani wyciszenia niż eksperymentów, „rzucania się na głęboką wodę”, ryzyka w sferze osobistej/zawodowej/zdrowotnej, śmiałych pomysłów/planów, poważnych decyzji i poważnych zobowiązań osobistych/towarzyskich/społecznych/bytowych/kredytowych/itd. o zasięgu ponad ok. 5-6.letnim, itp., itd.
    ~~~~~ Im mnie odważne i ryzykowne byłyby Pani przedsięwzięcia/kroki/decyzje/itd. w tym okresie, a zwłaszcza teraz i/lub w najbliższych ok. 2-3.latach, tym spokojniejsza emocjonalnie mogłaby być końcówka tego okresu (która może przynieść jakieś rozczarowania, jakiś smutek, itp., i ew. poważniejsze niż dotychczas zmiany planów/decyzji).
    --- 2/ W najbliższym ok. 5-6.letnim okresie raczej należałoby wykazywać daleko idącą asekurację:
    ------ a/ W kierunku wyciszania emocjonalnego.
    ------ b/ W zakresie wchodzenia w nietypowe propozycje, w zakresie podejmowanych decyzji/zobowiązań ustnych/pisemnych, w zakresie umów proponowanych i otrzymywanych do podpisu, w zakresie pożyczek/lokat finansowych, w zakresie poważnych zakupów/inwestycji, itp., itd.
    ------ c/ W zakresie wspierania się konsultacjami prawników/adwokatów (od strony prawnej) i poważnych doradców merytorycznych (od strony tematów/problemów/itp.) → dodatkowo również z uwagi na inne tendencje numerologiczne występujące w Pani dacie urodzenia, np.:
    ~~~~~ tendencje do czasami (dość dużej) potrzeby zasięgania opinii/porad/konsultacji przed podejmowaniem decyzji (w związku z tendencjami do przeciwności w sprawnym podejmowaniu decyzji oraz w związku z tendencjami do łatwości proszenia o pomoc/radę/wskazówki/informacje/itp./itd.),
    ~~~~~ tendencje do czasami nierealistycznego postrzegania siebie/ludzi/relacji-międzyludzkich/sytuacji/świata/itp.,
    ~~~~~ tendencje - czasami - do różnego rodzaju obaw/lęków/wątpliwości/wahań/niepewności/itp.,
    ~~~~~ tendencje do niemaksymalnych zdolności do manipulacji/sprytu (czyli do zdolności do manipulacji/sprytu mniejszych niż u niektórych ludzi).
    ------ d/ W zakresie starań o akceptację/przychylność/życzliwość ludzi/środowiska/towarzystwa/społeczeństwa/np.urzędników (a obecnie zwłaszcza kobiet), bardzo przydatną we wszelkich staraniach w sprawach dot. pracy/kariery/wyjazdu/kwatery/itp./itd.:
    ~~~~~ o przychylność w stosunku do Pani osobiście,
    ~~~~~ o akceptację Pani działań/zachowań/decyzji/opinii/ocen/słów/itp./itd.

- C. „nie wiem co robić dalej w życiu, w którą stronę pójść, chciałabym wyjechać za granicę, spróbować żyć gdzieś indziej, choćby na jakiś czas... (…) Oprócz tego zawodowo nie wiem co ze sobą począć, w niczym się nie widzę, ten marazm juz trochę trwa... czy ja w końcu znajdę swoją ścieżkę?”
    --- 1/ Pani Magdo, w Pani dacie ur. występują m.in. tendencje numerologiczne:
    ------ a/ Tendencje do częstego subiektywnego poczucia życiowego niespełnienia/niedosytu.
    ------ b/ Tendencje do niedoboru optymizmu, do niedoboru zwykłej radości życia, do niedoboru umiejętności cieszenia się np. drobnostkami, itp., + tendencje do częstego niezadowolenia z podejmowanych decyzji i z dokonywanych wyborów (osobistych, towarzyskich, zawodowych, itd.).
    ------ c/ W związku z p. C-1a i z p. C-2b → tendencje do częstych poszukiwań życiowego spełnienia (trudnego do osiągnięcia w realu sad ) → do poszukiwań „swojego miejsca na Ziemi”, do poszukiwań co chwilę innych/lepszych//atrakcyjniejszych „ścieżek”, kierunków rozwoju/działań, zainteresowań, ludzi (przyjaciółek, ewentualnych partnerów, itd.), miejsc pracy, stanowisk pracy, zakresów obowiązków, kierunków podróży, miejsc zamieszkania, elementów wystroju mieszkania, itp., itd.
    --- 2/ Biorąc pod uwagę to, co Pani napisała, i co ja napisałam w punktach A, B i C → proponuję w najbliższym czasie skorzystać ze spotkań z co najmniej dwoma psychoterapeutami/coachami
    (z co najmniej dwoma w tym samym mniej więcej czasie – bo w związku z tendencjami do podążania w życiu co najmniej dwiema ścieżkami...).

Pani Magdo, proponuję zapoznać się z postami na moim blogu:
    ... numerter.blogspot.com/2017/01/wibracja-927-wasnosc-swojego-mieszkania.html ,
    ... numerter.blogspot.com/2018/01/16-mieszkanie-majatek-itd-i-spadek.html
    ... numerter.blogspot.com/2016/12/data-urodzenia-z-11-tka-diagnozowanie-i.html
    ... numerter.blogspot.com/2016/12/data-urodzenia-z-11-tka-dziaania.html

Pani Magdo, jeśli miałaby Pani jakieś pytania, to postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam Panią serdecznie,
    Teresa
  • moongirl11 09.03.19, 02:51
    Witam Pani Tereso. Bardzo dziękuję za obszerną odpowiedź!

Odnosząc się do Pani słów:
    "Pani ścieżką zawodową w przyszłości (zwłaszcza w średnim wieku), lub tylko jedną z ścieżek zawodowych (z uwagi na tendencje występujące w Pani dacie ur. do podążania w życiu co najmniej dwiema ścieżkami), mogłaby być praca w urzędach/instytucjach państwowych/samorządowych lub organizacjach o silnych strukturach, itp.
    Te urzędy/instytucje/organizacje/itp.:
    … mogłyby działać na bazie polityki i/lub różnorodnych, nie zawsze powszechnie akceptowanych, idei/ideologii/itp., itp., itd.,
    ... być może mogłyby – z jednej strony – wykorzystywać znajomość prawa, stać na straży prawa, egzekwować prawo, itp., oraz – z drugiej strony – mogłyby działać na pograniczu prawa (np. z uwagi na niedoskonałość systemu prawnego i/lub np. z uwagi na stanowienie/wykorzystywanie przez te urzędy/instytucje/organizacje prawa „pod siebie”) i/lub mogłyby działać na pograniczu norm/zasad społecznych, itp., itd."

Szczerze mówiąc w urzędach juz pracowałam i powiedziałam "nigdy więcej", przeraża mnie taka praca, w szczególności za biurkiem, to dla mnie koszmar wink
    Mam jednak pytanie, co w mojej dacie wskazuje na dwie ścieżki zawodowe w życiu? Czy to dwójka  dnia?

"1/ Pani Magdo, w Pani dacie ur. występują m.in. tendencje numerologiczne:
    ------ a/ Tendencje do częstego subiektywnego poczucia życiowego niespełnienia/niedosytu.
    ------ b/ Tendencje do niedoboru optymizmu, do niedoboru zwykłej radości życia, do niedoboru umiejętności cieszenia się np. drobnostkami, itp., + tendencje do częstego niezadowolenia z podejmowanych decyzji i z dokonywanych wyborów (osobistych, towarzyskich, zawodowych, itd.).
    ------ c/ W związku z p. C-1a i z p. C-2b → tendencje do częstych poszukiwań życiowego spełnienia (trudnego do osiągnięcia w realu  ) → do poszukiwań „swojego miejsca na Ziemi”, do poszukiwań co chwilę innych/lepszych//atrakcyjniejszych „ścieżek”, kierunków rozwoju/działań, zainteresowań, ludzi (przyjaciółek, ewentualnych partnerów, itd.), miejsc pracy, stanowisk pracy, zakresów obowiązków, kierunków podróży, miejsc zamieszkania, elementów wystroju mieszkania, itp., itd."

Tutaj wszystko się zgadza... niestety.
    I jeszcze jedno pytanie: czy w tym roku widać jakiś przełom w życiu? Czy w ogóle da się w ten sposób prognozować?

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję.
  • teresa.numerolog 12.03.19, 06:55
    Witam Pani Magdo,

odniosę się do cytatów z naszych postów.

~.~.~ 1) Praca w urzędach/instytucjach/itd.
    T.: "Pani ścieżką zawodową w przyszłości (zwłaszcza w średnim wieku), lub tylko jedną z ścieżek zawodowych (z uwagi na tendencje występujące w Pani dacie ur. do podążania w życiu co najmniej dwiema ścieżkami), mogłaby być praca w urzędach/instytucjach państwowych/samorządowych lub organizacjach o silnych strukturach, itp. (…).”
    M.: „Szczerze mówiąc w urzędach juz pracowałam i powiedziałam "nigdy więcej", przeraża mnie taka praca, w szczególności za biurkiem, to dla mnie koszmar wink
    M.: „co w mojej dacie wskazuje na dwie ścieżki zawodowe w życiu? Czy to dwójka  dnia?”

Pani Magdo, wg Numerologii:
    ~.~.~.~.~ 1a) Na możliwość/potrzebę podążania dwiema ścieżkami w sferze zawodowej (i w pozostałych sferach życia) wskazują w Pani dacie urodzenia m.in. tendencje numerologiczne wynikające z drogi życia 2/11 (wg metody „naszej piramidki”) i podobne tendencje wg obliczeń innymi sposobami.
    ~.~.~.~.~ 1b) Praca w urzędach/instytucjach może być ścieżką zawodową dla Pani bardziej ważną w średnim wieku niż obecnie/dotychczas.
    ~.~.~.~.~ 1c) Koszmarem dla wielu osób faktycznie może być praca za biurkiem, ale praca w urzędach wcale nie musi kojarzyć się z pracą za biurkiem...
    Wszystko zależy od zakresu obowiązków, głównie od tego:
    == czy Pani zakres obowiązków stwarzałby szansę realizacji Pani życiowych/zawodowych/osobistych priorytetów (różnego rodzaju), w tym „tendencji do częstych poszukiwań życiowego spełnienia (…) → do poszukiwań „swojego miejsca na Ziemi”, do poszukiwań co chwilę innych/lepszych/atrakcyjniejszych „ścieżek”, kierunków rozwoju/działań, zainteresowań, ludzi (...), (…), kierunków podróży, (…), itp., itd.", + tendencji do zdolności sprawnego poruszania się w świecie wirtualnym/medialnym/internetu/itp./itd., + tendencji do zdolności sprawnego wykorzystywania/zgłębiania/odkrywania/tworzenia/skrywania/itp./itd. tajemnic, itp., itd.,
    == czy Pani zakres obowiązków uwzględniałby współpracę z lokalnymi/krajowymi/zagranicznymi urzędami/organizacjami rządowymi/samorządowymi/pozarządowymi/społecznymi/itd. (współpracę różnego rodzaju, współpracę o różnym zasięgu, itd.), np. współpracę wymagającą podróży/ruchu/itp., np. współpracę w typowych/nietypowych siedzibach innych urzędów/organizacji (innych urzędów/organizacji podlegających różnym resortom), np. współpracę w rodzimym urzędzie (np. międzywydziałową) i/lub poza rodzimym urzędem przy organizacji uroczystości/imprez/itp. (np. lokalnych, mniej/bardziej prestiżowych, itd.), np. współpracę z bardzo różnymi ludźmi (np. spoza Polski), itd.
    Pani Magdo, na podstawie mojej pracy w „normalnych” firmach (za biurkiem) i w urzędach (współpraca, wizyty w nietypowych miejscach zamkniętych dla „normalnego” człowieka, uroczystości, itp.):
    to od nas (bo od podpisanego przez NAS zakresu obowiązków) zależy, czy praca w urzędzie będzie o wiele bardziej interesująca/absorbująca niż praca za biurkiem i/lub praca w „normalnej” firmie, czy praca w urzędzie będzie stwarzać możliwości nieosiągalne za biurkiem i/lub nieosiągalne w „normalnych” firmach, itp.(możliwości: rozwoju, zdobywania nietypowych doświadczeń życiowych wink , spełniania się, itp., itd.).

~.~.~ 2) M.: „czy w tym roku widać jakiś przełom w życiu? Czy w ogóle da się w ten sposób prognozować?”

~.~.~.~.~ 2a) Pani Magdo, w przypadku pow. pytania najlepiej sprawdziłyby się Karty...
    ~.~.~.~.~ 2b) Numerologia może „prognozować” w krótkich okresach, ale ze sprawdzalnością takich „prognoz” bywa różnie... → proszę np. wyciągnąć wnioski z analizy życiorysów bliźniaków i/lub niespokrewnionych ze sobą kilku osób tej samej płci urodzonych tego samego dnia (np. osób tej samej płci urodzonych tego samego dnia, z których jedna żyje, druga zmarła wcześniej, trzecia zmarła później)...
    ~.~.~.~.~ 2c) Wg metod, które stosuję, z zastrzeżeniem podpunktu „2a” → w Pani dacie urodzenia w tym roku występują tendencje do zmian, w tym do zmian nieplanowanych/nagłych, np. w sferze uczuciowej/„trójkątnej”/rodzinnej, + ew. do zmiany miejsca zamieszkania.

Pani Magdo, głównie z uwagi na:
    -.-.-.- stawiane przez Panią pytania dwukrotnie odnoszące się TYLKO do ok. 2019 roku,
    -.-.-.- moje odpowiedzi (z punktu B i – dodatkowo – z punktu A), skupiające się na okresie NAJBLIŻSZYCH ok. 5-6.LAT, by w tymże okresie ok. 5-6.lat „wykazywać daleko idącą asekurację”,
    -.-.-.- tendencje występujące w Pani dacie ur. (m.in. w najbliższych latach) do przyciągania/współtworzenia/tworzenia nietypowych/dziwnych/dziwacznych sytuacji/wydarzeń (i do przyciągania nietypowych/dziwnych ludzi),
    -.-.-.- tendencje występujące w Pani dacie ur. (m.in. w najbliższych latach) do Pani działań/zachowań/decyzji/itd. nieakceptowanych przez otoczenie/różne-środowiska/towarzystwo/itd.,
    -.-.-.- tendencje występujące w Pani dacie ur. do czasami nierealistycznego postrzegania siebie/ludzi/relacji-międzyludzkich/sytuacji/świata/itp.,
    -.-.-.- tendencje występujące w Pani dacie ur. do niemaksymalnych zdolności do manipulacji/sprytu (czyli do zdolności do manipulacji/sprytu mniejszych niż u niektórych ludzi),

proponuję – przed spotkaniami z psychoterapeutami/coachami [por. p. C-2] – skontaktować się z bardzo poważną Osobą stawiającą Karty m.in. nt. potrzeby „wykazywania daleko idącej asekuracji” w najbliższych ok. 5-6.latach.

Pozdrawiam Panią serdecznie,
    Teresa
  • moongirl11 22.03.19, 21:56
    Dziękuję Pani Tereso za wyczerpującą odpowiedź. wink
    Czy interesuje się Pani również astrologią? Bo sądzę, że to co wynika z horoskopu urodzeniowego np. może się wykluczać z numerologią np. w moim przypadku :
    "tendencje występujące w Pani dacie ur. do niemaksymalnych zdolności do manipulacji/sprytu (czyli do zdolności do manipulacji/sprytu mniejszych niż u niektórych ludzi)"
    Z mojego horoskopu wynika coś przeciwnego i teraz pytanie co przeważa... A może to się jakoś równoważy wink
    Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję.
  • teresa.numerolog 23.03.19, 06:52
    Dzień dobry Pani Magdo,

wg Numerologii – z prawdopodobieństwem ok. 99,9% wink – w Pani dacie urodzenia nie występują maksymalne zdolności do manipulacji/sprytu...

Różnica między naszymi wnioskami nie musi wynikać z różnic „Numerologia a Astrologia”, ale z tego, co Pani i ja rozumiemy pod pojęciem „zdolności do manipulacji/sprytu”...
    Niezależnie od tego, co obie rozumiemy pod tym pojęciem, to wg Numerologii w Pani dacie urodzenia występują tendencje numerologiczne do możliwości bycia osobą chociaż raz w przyszłości u progu dorosłego życia zmanipulowaną → dla pewności proszę ten wniosek też sprawdzić w Astrologii (która nie jest moja domeną wink )...

Pozdrawiam również serdecznie,
    Teresa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka