Dodaj do ulubionych

interpretacja związku

15.04.19, 20:02
Witam,proszę o pomoc, czy związek między ja - 15.02.1998 a 02.01.1997 ma sens ? z góry dziękuję za każdą informację dotyczącą tych dat.
Obserwuj wątek
  • teresa.numerolog Re: interpretacja związku 17.04.19, 17:43
   Dzień dobry,

   proszę przypisać datom urodzenia płeć oraz proszę podać datę urodzenia Waszej znajomości (datę poznania w necie/realu) i/lub datę pierwszego spotkania i/lub datę pierwszej bardzo ważnej rozmowy, itp.
   Jeśli którakolwiek z dat byłaby obarczona prawdopodobieństwem mniejszym niż 100%, to proszę o tym napisać.

   Pozdrawiam,
   Teresa
    • teresa.numerolog Re: interpretacja związku 25.04.19, 12:46
     Dzień dobry Pani Costam321,

     Wasz związek najprawdopodobniej był, jest i będzie dla Was bardzo ważny – chociażby dlatego że:

     --- A-1/ Jest Waszym pierwszym związkiem tzw. poważnym...

     --- A-2/ Od 2015 realizował/realizuje Wasze bardzo istotne potrzeby – przejawiające się w tendencjach numerologicznych:
     ------ Tendencje występujące w każdej z dat ur. do ogromnej potrzeby funkcjonowania na co dzień w parze (z partnerem/partnerką i/lub kolegą/koleżanką i/lub przyjacielem/przyjaciółką i/lub krewnym/krewną i/lub sąsiadem/sąsiadką, itp., itd.).
     ------ Tendencje występujące w każdej z dat ur. do ogromnej potrzeby miłości/adoracji/uczuć/uznania/ komplementów/pochwał/dowartościowywania/wsparcia/serdeczności/itp. oraz do ogromnej potrzeby bycia osobą kochającą i kochaną.
     ------ Tendencje występujące w Pani dacie ur., i w datach ur. Waszej znajomości, do ogromnej potrzeby budowania/zbudowania tradycyjnej rodziny (najlepiej z Panią w roli głównej), itp.].

     --- A-3/ Tendencje wymienione w p. A-2 mogły być tak silne od początku Waszego związku, że Wasz związek trwał mimo stosunkowo poważnych przeciwności...     Stan obecny i co dalej?

     ... B-1) Obecnie, do ok. 2021, Wasze daty ur. mogą wykazywać tendencje do trudności z płynnym porozumiewaniem się, do trudności z podążaniem wspólną drogą zgodnie ze wspólnymi priorytetami/celami/planami/itp., itp.

     ... B-2) Od ok. 2021 → im bliżej ok. 2024-2025, tym częściej i/lub intensywniej mogą konfliktować się ze sobą aż cztery daty:
     daty ur. oraz data 15.06.2015 i data spotkania w realu (każda z dat: 13.06.2015 i 14.06.2015, czyli niezależnie od tego, która z tych dwóch dat jest datą faktyczną).
     …... B-2a) Kulminacja tegoż konfliktowania się aż 4.dat może przebiegać stosunkowo intensywnie, bowiem może nastąpić dokładnie w jednym momencie (ok. 2024-2025).
     …... B-2b) W wyniku konfliktowania się Waszych dat ur. ok. 2024-2025 mógłby zmienić się układ sił w Waszej relacji (generalnie do końca lat 30., z króciutką przerwą) → w tym okresie to Pan mógłby być osobą „wiodącą”/„dominującą”/itp. z większą siłą przebicia, a to mogłoby wzmagać między Wami nieporozumienia (+ ew. walki „o władzę”) z uwagi na dużą przewagę (po Pani stronie) zdolności do „dyrektorowania”/sprawczości/skuteczności/itp., do manipulacji/sprytu, itp.
     [Wyjaśnienie: „Jednorazowe SKONFLIKTOWANIE SIĘ” DAT URODZENIA lub DATY URODZENIA Z INNĄ DATĄ może oznaczać w realu TYLKO poważną sprawę do załatwienia (z reguły sprawę poważniejszą niż dotychczas, z reguły sprawę zupełnie innego rodzaju niż dotychczas, itp.) i/lub TYLKO problem do rozwiązania (z reguły problem poważniejszy niż dotychczas) i/lub wydarzenie istotne dla jakości/zasad/zmian przyszłych kontaktów (lub dla kierunku zmian życiowych) i/lub dyskomfort/spór/konflikt (z reguły dyskomfort/spór/konflikt poważniejszy niż dotychczas), i/lub czasami (czasami = absolutnie niekoniecznie):
     ostry konflikt + ew. ochłodzenie relacji + ew. okresowe zawieszenie relacji + ew. definitywne zerwanie relacji, itp.
     (Sprawy/problemy mogą dotyczyć nie tylko dwojga osób lub tylko jednej z tych osób, ale mogą być np. istotnymi sprawami/problemami obecnej/dawnej rodziny – dzieci/pasierbów/rodziców/dziadków/teściów/itd.).
     „KONFLIKTOWANIE SIĘ DAT” w dłuższym okresie może oznaczać, że w realu sprawa/problem/wydarzenie/incydent/dyskomfort/spór/konflikt itp., itd., mogą się wzajemnie przeplatać i/lub mogą występować wielokrotnie i/lub mogą występować z różnym nasileniem, itp., itd., + w tym dłuższym okresie mogą występować przerwy między poszczególnymi sprawami/problemami/wydarzeniami/incydentami i/lub sporami/konfliktami, itp., itd. + w konsekwencji może dojść czasami (czasami = absolutnie niekoniecznie): do ochłodzenia relacji i/lub do okresowego zawieszenia relacji i/lub do definitywnego zerwania relacji, itp.
     Intensywność i konsekwencje „konfliktowania się” dat częściowo zależą m.in. od tego, czy daty „konfliktują się” jednorazowo czy w długim okresie, oraz czy konfliktują się dwie daty czy więcej dat – np. najczęściej intensywniejsze i/lub bardziej emocjonalne/traumatyczne bywa „konfliktowanie się” dat w długim okresie aniżeli „konfliktowanie się” jednorazowe.
     W wyniku „konfliktowania się” daty urodzenia osoby X i daty urodzenia osoby Y może m.in. dojść do:
     ~...~ zmiany zasad/warunków/itp. funkcjonowania znajomości/relacji, zmiany ról w relacji, zmiany „układu sił” w kontaktach/relacjach, itp., itd.,
     ~...~ zmiany osoby z przewagą siły przebicia, czyli zmiany osoby „wiodącej”/„dominującej”/itp.
     Osoba X z większą siłą przebicia niż osoba Y:
     ~.~.~ może chcieć częściej/bardziej „dominować” nad osobą Y,
     ~.~.~ może częściej „dominować” nad drugą osobą pod względem prestiżowym i/lub finansowym i/lub bytowym i/lub mieszkaniowym i/lub zdrowotno-opiekuńczym, itp., itd.,
     ~.~.~ może chcieć częściej narzucać swoją wolę osobie Y,
     ~.~.~ częściej/bardziej to z osoby X zdaniem/decyzjami/pomysłami/poglądami/opiniami/ocenami/itd., należałoby się liczyć,
     niż z osoby Y zdaniem/decyzjami/itd., itp.,
     ~.~.~ może chcieć częściej i/lub w większym zakresie ustalać zasady funkcjonowania relacji,
     ~.~.~ może chcieć częściej i/lub w większym zakresie decydować w istotnych dla obojga sprawach.
     Zmiana (z bardzo różnych przyczyn) osoby „wiodącej”/„dominującej”/itp., bywa czymś zupełnie normalnym w każdej relacji osobistej/rodzinnej/zawodowej/koleżeńskiej/itd. dwojga osób.
     Zmian może być maximum ok. 10 w ciągu kilkudziesięciu lat wspólnego życia, a w krótszym okresie – oczywiście mniej...
     ]

     ... B-3) Powyższe tendencje (z p. B-1 i B-2) wcale nie muszą jednoznacznie wskazywać na rozstanie w najbliższych dniach/miesiącach, jednak z biegiem lat o satysfakcjonujące porozumienie między Wami może być coraz trudniej...

     … B-4) Z uwagi na to, że coraz intensywniejsze (im bliżej ok. 2024-2025) konfliktowanie się dat może rzutować na pogarszanie się jakości życia każdego z Was i/lub na pogarszanie się subiektywnej oceny jakości życia każdego z Was, warto zastanowić się nad ew. nieprzeciąganiem związku partnerskiego do ok. 2024-2025, ewentualnie nawet do ok. 2022-2023 → po to m.in.:
     …... by uniknąć kolejnych, potencjalnie negatywnych, skutków dalszego/intensywniejszego konfliktowania się dat,
     …... by w miarę możliwości „przygotować” jak najmniej bolesne rozstanie [proponuję przyjrzeć się na początku np. linkom: www.google.com/search?client=avast&ei=mHzBXLKoC4uk6ATKkYbgBw&q=jak+przygotowa%C4%87+si%C4%99+do+rozstania+z+partnerem&oq=jak+przygotowa%C4%87+si%C4%99+do+rozstania+z+partnerem&gs_l=psy-ab.12...0.0..33483...0.0..0.0.0.......0......gws-wiz.REdCnbTL6hY ],
     …... by złagodzić/ocieplić/itp. późniejsze wspomnienia – chociażby z uwagi na tendencje występujące w Pani dacie ur. (dość silne) do pamiętliwości, do trudności z wybaczaniem, itp., itd.

     … B-5) Warto zastanowić się nad niecelowością podejmowania, już od dziś, poważnych/długoterminowych/nieelastycznych=„trudnoodwracalnych”/itp. decyzji/zobowiązań/umów/itp., np. bytowych, mieszkaniowych, przeprowadzkowych, itp., itd., oraz nad celowością wygaszania/modyfikowania dotychczasowych długoterminowych zobowiązań/umów/itp.
     [Na marginesie → z pewnością nie zaszkodziłoby, gdyby Pani do końca życia bardzo dbała o PANI sprawy własnościowe:
     .. numerter.blogspot.com/2017/01/wibracja-927-wasnosc-swojego-mieszkania.html ,
     .. numerter.blogspot.com/2018/01/16-mieszkanie-majatek-itd-i-spadek.html ]

     - ciąg dalszy poniżej -
     • teresa.numerolog Re: interpretacja związku 25.04.19, 12:51
      - to ciąg dalszy -


      Pani Costam321, jesteście bardzo młodzi.
      W Waszych datach ur. występują m.in. tendencje do niejednego poważnego związku partnerskiego, do bardzo dużej łatwości zakochiwania się, itp. …
      Ale dobrze byłoby podejść do tematu z dystansem i pamiętać o pewnym „niebezpieczeństwie”: tendencje do łatwego zakochiwania się i tendencje wymienione w p. A-2 – z uwagi na siłę tychże tendencji – mogą chcieć przebić się do Pani życia stosunkowo szybko, jeszcze przed zakończeniem okresu optymalnego przeżycia „straty po rozstaniu”... [proponuję zapoznać się z tematem, na początku np. tutaj: www.google.com/search?client=avast&q=strata+po+rozstaniu ] …


      Na marginesie:
      ~~~ W Pani dacie ur. występują m.in. tendencje do dużych, rosnących wraz z wiekiem, zdolności do prowadzenia własnej działalności.
      Ale do ok. 2028 chyba lepiej byłoby w tej sferze życia, i we wszystkich sprawach życiowych, wykazywać dużą ostrożność.
      ~~~ W Waszych datach ur. występują m.in. tendencje (w dacie ur. Pana znacznie silniejsze) do potrzeby bieżącego pilotowania spraw profilaktyki/diagnostyki/zdrowia
      [.. numerter.blogspot.com/2016/12/data-urodzenia-z-11-tka-diagnozowanie-i.html ,
      .. numerter.blogspot.com/2016/12/data-urodzenia-z-11-tka-dziaania.html ].


      Pani Costam321, jeśli miałaby Pani pytania/wątpliwości, to postaram się odpowiedzieć.

      Pozdrawiam,
      Teresa
      • costam321 Re: interpretacja związku 09.11.19, 17:46
       Dziękuję serdecznie ! Dopiero teraz odczytałam wiadomość bo wprawdzie nie wierzyłam że ktoś mi jeszcze odpisze , to co pani napisała naprawdę pokrywa się z rzeczywistością, to była nasza pierwsza miłość zarówno moja jak i niego , wiązało a nawet nadal wiąże nas coś silnego bowiem mimo tylu lat los potrafi tnas jeszcze przed sobą postawić a wtedy są ogromnie silne emocje .. tak jakbyśmy nie potrafili żyć bez siebie ale ze sobą jeszcze gorzej .. non stop były jakieś nieporozumienia odmienne poglądy kłótnie mimo to bardzo dobrze się dogadywaliśmy jako przyjaciele niestety nie potrafiliśmy zostać przyjaciółkami bo chemia przyciągania jest zbyt silna , wyniszczające na dłuższą metę , ma pani rację z tym że jestem osobą pamiętliwa .. do tej pory żywię do niego jakieś uczucia ( z tego co wiem od do mnie tak samo) ale to już przeszłość , wiemy że razem nam nie drodze, teraz mam nowego partnera życiowego ur 07.01.1996 . mimo wszystko dziękuję za poświęcony czas smile
  • jhet Re: interpretacja związku 27.04.19, 23:53
   Nie ma to jak obca osoba z internetu napisze ci, że twój związek nie ma sensu i że się kiedyś rozpadnie... Teraz można albo uznać, że to prawda, i rozwalić związek (bo przecież nie ma sensu w niego dalej brnąć) który może byłby super świetny i się poprawiał w miarę upływu lat, albo dać związkowi szansę i z lękiem wyczekiwać lat 2024-25 kiedy przecież wszystko ma się posypać (życie w stresie i niepewności przez najbliższe 5-6 lat, super, na pewno bardzo korzystne dla każdego związku). Ja nie wiem, żaden związek nie jest idealny, nad każdym trzeba ciężko pracować, więc pewne wątpliwości po kilku pierwszych latach razem są jak najbardziej normalne. Teraz to grunt, aby się zastanowić, czy się chce dalej w to brnąć i pracować nad tym związkiem z tą osobą, czy nie... Numerolog czy inna wróżka niepotrzebny/a.

   --
   Ankieta dla wegetarian! Pomóż mi w badaniach smile A tutaj dla nie-wegetarian Dziękuję!
   • costam321 Re: interpretacja związku 24.05.19, 10:53
    Jasne, ale liczby maja ogromną moc, warto wiedzieć np jakie kto ma wady by je ciągle poprawiać, chodzi o wskazówki, czasami każdy z nas znajduje się w takim etapie życia że potrzebuję tego drogowskazu..co robić..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka