Dodaj do ulubionych

Prośba interpretacji

05.07.19, 02:42
Ja 05.12.1996, ona 26.03.1998. Poznalismy sie 05.04.2019, pierwsze spotkanie 07.04.2019 i od poczatku bylismy kumplami, na przelomie maj/czerwiec bylismy sobie obojetni a od 08.06(nie mam pewnosci co do daty) wszystko rozwija sie w bardzo dobrym kierunku, zaplanowalem pierwsza randke (przez cale 3 miesiace to byly tylko normalne spotkania) taka z prawdziwego zdarzenia na 13.07.2019. Prosze o interpretacje i z gory rowniez dziekuje
Edytor zaawansowany
 • teresa.numerolog 06.07.19, 19:00
  Dzień dobry,

  można byłoby zastanowić się nad:

  --- kontynuowaniem relacji (kilkuletniej, np. 3-3,5.letniej) o charakterze kumplowskim/kumplowsko-intelektualnym/kumplowsko-przyjacielskim/kumplowsko-wspierającym/kumplowsko-towarzyskim/itp., z naciskiem na łączącą Was więź intelektualno-duchową, + z naciskiem na czas wypełniony oryginalnością+urozmaiceniami+atrakcjami+nowinkami/itp./itd., + z naciskiem na rozwój (ze zdwojoną siłą, bo w parze smile ) Waszych wszechstronnych+nietuzinkowych uzdolnień+zainteresowań, itp., itd.,

  --- ewentualnie – nad budową relacji (kilkuletniej, np. 3-3,5.letniej) o innym charakterze, ale jednak o charakterze generalnie luźnym, niewtłaczającym w nadmierne/wieloletnie zobowiązania/ograniczenia osobiste/finansowe/bytowe/kredytowe/itp./itd., czyli nad budową relacji (kilkuletniej, np. 3-3,5.letniej) z naciskiem na luz+wolność+niezależność+oryginalność+urozmaicenia+atrakcje+nowinki/itp./itd.


  Pozdrawiam,
  Teresa
 • nicfajnegoniewymysle5 13.07.19, 02:03
  Mowiac o relacji, dlaczego rozmawiamy tylko o okolo 3 letnim zwiazku?
 • teresa.numerolog 13.07.19, 06:59
  Nie rozmawiamy o „TYLKO” ok. 3-3,5.letniej relacji, ale rozmawiamy AŻ o ok. 3-3,5.letniej relacji...


  Rozmawiamy o ok. 3-3,5.letniej relacji (najlepiej o charakterze kumplowskim/kumplowsko-intelektualnym/kumplowsko-przyjacielskim/kumplowsko-wspierającym/kumplowsko-towarzyskim/itp.), bowiem:

  … 1] Takie wnioski wysnułam z analizy dat podanych przez Pana = daty podane przez Pana mogą nie sprzyjać innej wersji odpowiedzi.

  … 2] Ponadto jesteście Osobami bardzo młodymi, + w Waszych datach ur. występują m.in. poniższe tendencje numerologiczne (powiązane ze sobą):
  …... Tendencje do bardzo dużej potrzeby uczuć/uznania/adoracji/komplementów/itp./itd., do bardzo dużej potrzeby bycia osobą kochającą i kochaną, do stosunkowo łatwego/szybkiego zakochiwania się, do trudności z ustabilizowaniem sfery uczuciowej, itp., itd.
  …... Tendencje do częstego poszukiwania subiektywnego spełnienia życiowego (z powodu częstego subiektywnego poczucia życiowego niedosytu/niespełnienia), do przyciągania/poszukiwania zmian/nowości/„początków”/itp., w tym do poszukiwania/przyciągania – głównie w celu osiągnięcia subiektywnego spełnienia życiowego – coraz to innych/nowszych/atrakcyjniejszych/lepszych/itd. ludzi/partnerek/partnerów/okazji/sytuacji/miejsc/rzeczy/itp./itd.
  Czyli – nawet tylko z uwagi na tendencje z punktu 2 – z prawdopodobieństwem bardzo bliskim 100% można prognozować, że Wasza obecna relacja damsko-męska może nie być związkiem wieloletnim i jednocześnie bardzo stabilnym.

  … 3] W związku z punktem 1 (skoro daty podane przez Pana mogą nie sprzyjać innej wersji mojej odpowiedzi) oraz w związku z punktem 2 =
  jeśli po ok. 3-3,5.roku Waszej znajomości pojawiłyby się poważniejsze niż dotąd problemy (a takie wg Numerologii mogą się pojawić), to w tak młodym wieku mogą one nie być przez Was spokojnie+cierpliwie+rozsądnie+wytrwale+planowo/itp./itd. rozwiązywane (np. drogą terapii partnerskiej), tylko mogą stać się impulsem do poszukiwań nowych (lepszych/atrakcyjniejszych/itd.) obiektów uczuć, do wdrażania pomysłów na zmianę/„początek”/itp., itp., itd.


  Życzę pomyślności na więcej niż 3-4 lata! smile

  Teresa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka