Dodaj do ulubionych

Szczególna relacja?

16.09.19, 16:10
Dzień dobry
Specjalnie nie użyłam wyrażenia relacja karmiczna, bo każde, nawet błahe spotkanie z kimś jest przecież karmiczne 😁. Chciałam się spytać, czy relacja z jednym facetem to coś naprawdę do przerobienia, jak się zapatruje na to numerologia. Niestety nie mam odwagi, by wrzucić tu jego daty urodzenia, więc tak:
Jego droga życia 3/12
Moja droga życia 5/14
Czyli 26 łącznie - od dawna mnie nurtuje, czy to ma znaczenie dla związku, jeśli tak to jakie? Czytałam, że taki związek jest trudny, ale jak się nad nim popracuje, to jest nie do zdarcia. Wolałabym jednak się upewnić.

Ja się urodziłam 26 dnia miesiąca, on 13, czyli trudne liczby

Moja liczba duszy to 11, realizacji intymnej 8, ekspresji 1 i aury - 9
Jego liczba duszy to 7, realizacji intymnej 11, ekspresji - 9 i aury - 1
Czyli tak prawie że pozamienialiśmy się liczbami. Nie oczekuję za darmo bardzo wnikliwej i szczegółowej analizy, tym bardziej, że nie podałam pełnych dat urodzin. Chciałam się tylko dowiedzieć, co mozna wywnioskować jedynie na podstawie liczb, które wyżej podałam. Daty spotkania i rozmowy nie pamiętam, niestety.
Pozdrawiam serdecznie

Edytor zaawansowany
  • teresa.numerolog 19.09.19, 07:00
    Dzień dobry,

nie tylko "relacja z jednym facetem to coś naprawdę do przerobienia", ale i każda relacja z kolegą, szefem, współpracownikiem, sąsiadem zza ściany, panem z warzywniaka, itd., nie wspominając o relacjach rodzinnych, "to coś naprawdę do przerobienia".

"Ja się urodziłam 26 dnia miesiąca, on 13, czyli trudne liczby" = nieprawda = WSZYSTKIE liczby mają swoje "plusy" i "swoje" minusy, a liczby, które Pani podała, to liczby z dnia urodzenia, czyli to liczby ze sporymi "plusami". Na pewno nie chciałaby Pani zamienić je na 26 i 13 w wyzwaniach...

"co mozna wywnioskować jedynie na podstawie liczb, które wyżej podałam" = nic, co miałoby jakąś wartość dla celów ew. podejmowania jakichkolwiek decyzji. Nie można sobie wybierać, ot tak na pstryknięcie, kilku liczb, pomijając inne...
    Do wyciągania wniosków w Numerologii potrzebne są całe daty i wszystkie wibracje z tychże dat.
    Dopiero analiza wszystkich wibracji z całych dat, i to wibracji rozpatrywanych w powiązaniach/zależnościach/m.in.sprzecznościach ze sobą, może dać jako tako prawdopodobne wnioski.
    I dopiero porównanie tychże wniosków z wnioskami z analizy CAŁYCH dat przeprowadzonej innymi metodami numerologicznymi + ew. na podstawie Astrologii + ew. na podstawie Kart + ew. na podstawie odpowiedzi Wahadła, itd., może dać wnioski dużo bardziej prawdopodobne.
    Analiza jakichkolwiek pojedynczych wibracji to dobry wstęp do nauki Numerologii = ale ten wstęp pod żadnym pozorem nie może stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek decyzji, zwłaszcza poważnych decyzji życiowych.
    Tu szerzej na ten temat:
    --- numerter.blogspot.com/2016/11/data-urodzenia-ktora-liczba-jest.html
    --- numerter.blogspot.com/2016/11/kiedy-i-jak-odczytywac-pozytywny-i.html
    --- numerter.blogspot.com/2016/11/piramida-numerologiczna-interpretacja.html
    --- numerter.blogspot.com/2017/02/11-relacja-dwojga-osob-czy-warto-ja.html

Pozdrawiam,
    Teresa

• camaretto 08.10.19, 12:00
    W numerologię nie to ,że nie wierzę, bo astrologię i Tarota stawiam od lat 25 - 30.
    Wahadło i bioterapia to rzeczy zktórymi wyrosłam "w rękach".
    I żeby nie powiedzieć, mam większość towarzystwa tego typu jak w/w za robotykęinternetową, autoreklamową. Apisanie wtensposób - małe/wielkie , za poniżanie Tezaurusa,ew. "schizy", nie mówiąc o ttym,że dzieci przezinternet nie nauczą się i tak poprawnejortografii.
    Nie piszesięwięc : Numerologii, Astrologii, Wahadełka..tylko,jak zwykle po polsku w środku zdania: numerologii, astrologii, wahadełka.
    Oraz próbuje przynajmniej zrozumieć, o czym mowa.
    Ale już widziałam takie dyletanckie pseudotłumaczenia - hiperfuchy dla zbrodniarzy językowych że głowa mała, p. A Weis w "Kot Bob..." pisze beatelsi małą literą, restauracja jest nie indyjska ani"do Hindusa" tylko -poszli z kotem "do indusa"
    p. Wolfgang von Rohr pisałjeszcze 20 lattemu nie aspekty, a Aspekty...Taaa... A moje koleżanki z kursu bioterapii, z wykształceniem niby pomaturalnym,nie tylko myślały,że ekonomista się lat pracy i studiów nie doliczy, ale i cyferek w "numerkach". Niestety, to samo znajomkowie,próbując wepchnąć dywan 4x5 do pokoju tej samej wielkości bez odsuwaniamebli.
    Ręce za głowę,ludziska, i powystrzelać taki PiSs bo oni peacemakerzy uczą nas od podstaw,że nie wyrośliśmy socjalnie pozaspołecznośćwczesnożydowską, albo czasów neolitu,gdziemojarodzinatobyly panie - chemiczki, jakSkłodowska, a dziś ma się takie panie za naukoffcóff, jak we "włatcach móch".
    Niestety, karmnicznie ściągło...dobra,przesadziłam, mam takie b. podobne"numerki"-9, 8,11...Jakby niestarczało wrażeń,to paniinteligentnie wymieniła wszystkie te liczby już dodanie i odjęte, jako "klucze"dla numerologa.
    On jednym słowem - Dusza, 7 ona11, lubi się realizować wtematach "ezo", są "neptuniczną" parą,on introwetyk,ona realizuje się w 5 poprzez jego wewnętrzny spokój i podejście do tematu mniej nieco zmysłowe (5) ale intelektualne, twórcze (3), bardziej jaby "ludzkie",bo 11 lubią potraktować autorytatywnie, zwłaszcza swoją nadwrażliwość. Onazato - osobaowidocznych cechach 5 jak ciekawość świata, podróże, języki to mniej może"jowiszowa" domena, bardziej Merkuriusz rządzi, i języki, podróże są treścią, on tu może realizować się naukowo, sądobraną,żywą parą, sympatycznie współdzielą za to intro - ezo - zainteresowania, które na ogół dzięki jej energii i jego wsparciu,jej większemu materializmowi i jego dążeniu ambitnemu "wzwyż", gdzie ona go "uziemia" - się (z)realizuje. Na pewno pod kątem samorealizacji pozytywne spotkanie.
    Ciekawy jestukład, bo on zaczynacoś nowego,ona - 9 - kończy stare.
    Pozdr
    Cam

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka