Dodaj do ulubionych

Dziewiąty rok - dla jedynek-jak Wam się wiedzie?

10.02.06, 22:26

Witam Was jedynki,

Czy u was również jedynki w 9-tym roku wiele zmian ,przebudowywanie
wszystkiego i zaczynanie od początku niezależnie od wieku.
Ja czuję że porzucam wszelkie stare układy, oczywiście nie bez
płaczu ,poczucia straty,klęski oraz nowej nieznanej.
A co u Was?
Obserwuj wątek
    • lilith_6 Re: Dziewiąty rok - dla jedynek-jak Wam się wiedz 11.02.06, 19:59
      Coś w tym jest - stwierdził mój mąż (jedynka). Dwa tygodnie temu
      przeprowadziliśmy się, zaczęliśmy więc "nowe życie". Ale towarzyszyło temu
      raczej uczucie radości, ponieważ długo na to czekaliśmy (mąż WSZYSTKO chciał
      zrobić sam - jak typowa jedynka - i przedłużał przeprowadzkę w nieskończoność :-
      )
      Zobaczymy co będzie dalej smile))
      Pozdrawiam
      Żona TYPOWEJ jedynki wink
      • adi233 Re:podróze zagraniczne też?? 13.02.06, 13:23
        Jak najbardziej wodniczek, jak najbardziej. Ja się, kiedyś w 9 przeprowadziłem do mojego obecnego miejca zamieszkania i tego narazie nie załuje, pzoa drobnymi wyjątkami (hałas i remonty sąsiadów). Teraz znów jestem w 9 i może wreszcie czas na kolejną przeprowadzką wink Przeprowadzić można się tez w jedynce, gdyż ona także służy do rozpoczynania nowego życia
      • monikam72 Re: Dziewiąty rok - dla jedynek-jak Wam się wiedz 13.02.06, 23:06

Wodniczku7 ,
        Ja się wybieram wkrótce na wakacje mojego życia/mam nadzieje ???/ i juz z 2 tyg
        zrobiło sie 3 tyg w tej samej cenie - decyzja BP-brak czartera powrotnego.
        Ale za to na innych poziomach mojego życia nie za specjalnie- jestem cholernie
        zmęczona, brak siły , brak wiary i nadzieii, czuję sie jak balon z którego
        zeszło powietrze - a jednoczesnie nie cierpie tego stanu mojego umysłu i duszy
        oraz ciała oczywiście.
        Słyszałam że wyjazdy,podróże w 9-tym roku są b.częste - jeśli ktos ich nie ma
        na co dzień.
        Pozdrawiam
        Moniak
      • gwiazdeczka353 Re: Dziewiąty rok - dla jedynek-jak Wam się wiedz 14.02.06, 19:12
        Ja jestem i w 9 i w 7 roku osobistym i muszę przyznać, że mam dość. Wszystko się
        zmieniło i to o 180 stopni. Oprócz tego jestem zdana tylko na siebie, takiej
        samotni to chyba nigdy nie miałam. Ale czy praca znaleziona w takim okresie ma
        szanse być na dłużej? Czy myśleć o kupnie mieszkania czy o wyjeździe za granicę?
        Jak myślicie?
        • monikam72 Re: Dziewiąty rok - dla jedynek-jak Wam się wiedz 15.02.06, 10:26

Jedyneczki,

Natomiast u mnie 9-ty rok odrobine lepszy od poprzedniego - 8-go/wtedy dopiero
          nic mi nie wychodziło/.Teraz zaczynają się pojawiać małe plany ,marzenia - choć
          do ich realizacji jeszcze długa droga.
          Słyszałam od numerologa że około września wkraczamy w 1-szy rok - wszystko
          nowe!!!.
          Czy do tej pory uda się wszystko pozmieniać na + .
          Mogę jedynie powiedzieć na 100% moja świadomość wzrosła-chce zacząc coś nowego
          i być zadowolona z mojego życia.
          POZDRAWIAM
          `1`
    • nepha Re: Dziewiąty rok - dla jedynek-jak Wam się wiedz 14.02.06, 23:38
      Kurczę ja mam tak poplątane to wszystko...BARDZOOOO chce wyjechać i jak już coś
      sie kroi zaraz okazuje sie ze to mało realnesad miałam w planach
      irlandie,belgie,francje,teraz doszły stany!!!I każda opcja mi nie pasuje,a bo
      kasa a bo obrona pracy,a to jeszcze coś...i już wymiękam...nie mam sił NIE WIEM
      CO ROBIĆ a tak bardzo chce sie wydostać poza te "ściany"CHCE UCIEC, WZIĄĆ KAMYK
      ZIELONY i wio przed siebie, ale...no właśnie to chrne ALE... Poza tym z
      kończeniem szkodliwych relacji właśnie to się dzieje i czuję siłe, jestem
      twarda jak nigdy a nawet czuje pewnego rodzaju ulge. ogólnie ok smile ŚWIADOMOŚĆ
      WŁASNEGO JA tyle tytułem konkluzji. Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkie
      JEDYNECZKI JEDYNE JEDYNKI PIERWSZEJ LIGII smile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka