Dodaj do ulubionych

Dobry fryzjer na Saskiej Kępie

21.01.10, 13:04
Witam:-)
Poszukuję dobrego fryzjera/fryzjerki, który potrafi obciąć kręcone
włosy, tak by nie było ich więcej po wyjściu z zakładu:-)))- czasem
mi się to zdarzało:-)))Dodatkowo potrafi doradzić jaki kolor zrobić,
jak dopasowac fryzurkę itp.No i najważniejsze :nie zdziera..nie
interesują mnie ceny w okolicach 350,00- nie stać mnie i już.Szukam
takiego do 200,00 -farba+obcięcie. Może macie kogoś do polecenia,
sprawdzonego. Może być na Saskiej Kepie ale nie jest to konieczne:-)
Z góry dziękuję
Pozdrawiam
Iza
Edytor zaawansowany
  • irtenka 21.01.10, 22:17
    ja osobiście jeszcze nie sprawdziłam. ale koleżanka jest bardzo
    zadowolona z usług na lipskiej. 601898125. jeśli przetestujesz, daj
    znać :=)
  • izasia 22.01.10, 10:38
    A konkretnie jaka fryzjerka? I dziękuję za namiary:-)))
  • womysia 28.01.10, 18:09
    polecam milorda w al. waszyngtona 22 617 73 77 - moja fryzjerka to pani
    iwonka :-)

--
    'kobiety to kamienie, których używa się do budowy domu, mężczyźni to
    patyki, którymi roznieca się ogień i opala dom' - jonathan carroll
  • izasia 28.01.10, 19:20
    A jakie są tam ceny?Chodzi i o farbę i obcięcie włosów:-)))))
  • womysia 29.01.10, 10:22
    może zadzwoń i zapytaj? ja tylko tnę i modeluję i płacę 60 zł...

--
    'kobiety to kamienie, których używa się do budowy domu, mężczyźni to
    patyki, którymi roznieca się ogień i opala dom' - jonathan carroll
  • izasia 29.01.10, 13:11
    Dziękuję Bardzo:-)))))))))))))))))))))))))))
  • masjania 03.02.10, 23:33
    polecam mój ulubiony salon goldwell róg zwyciężców/poselska. Mam
    półdługie kręcone włosy od wielu lat farbowane, znalażłam ten zakład
    kilka lat temu i jestem jemu wierna - a mianowicie
    fryzjerce/wlaścicielce Małgorzacie Baradziej. Ceny umiarkowane, jako
    stała klientka zapewnie płacę mniej, ale w kwocie podanej przez
    Ciebie zmieścisz się spokojnie wraz z zakupem kosmetyku do
    pięlegnacji na miejscu oraz zostanie na kawę :) tel 617 79 67
  • izasia 05.02.10, 18:45
    Bardzo Ci dziękuję:-)))))))))))))))))))
  • qulenca 28.05.13, 09:10
    U pani Małgosi byłam dwa razy - pierwszy i ostatni. Nigdy nie byłam tak niestarannie ostrzyżona. Dobór koloru i pasemka to wręcz tragedia. Ale czego się spodziewać po fryzjerce, która ma tłuste włosy i żadnej fryzury na głowie. Już sam fakt dostępności terminu z dnia na dzień powinien wzbudzić mój niepokój.
    Zdecydowanie odradzam.
  • angie_765 12.01.11, 22:54
    witam, polecam serdecznie nowego fryzjera na saskiej kępie, ul. Francuska 22. Ceny umiarkowane a obsługa super :)
  • n_i_n_k_a 08.02.11, 15:26
    Polecam Panią Kasię i Pana Przemka z Beauty Secret przy Zwycięzców 30.
    Sama korzystam. Wysłałam kilka koleżanek i też się nie zawiodły.
    Pani Kasia pięknie dobiera fryzurę do rodzaju włosa i ogólnie pod kątem tego, czy ma być "bezobsługowa" czy dla kogoś kto lubi układać co rano :)
    A u Pana Przemka moja koleżanka z pracy przedłużała i zagęszczała włosy. Cena tego zabiegu akurat bardzo przystępna w porównaniu z innymi salonami.
  • malgosiabl 11.02.11, 10:03
    ja z rodziną chodzę na Zwycięzców (przy Neckermanie, naprzeciwko cukierni) do pana Jarka. Moja siostrzenica ma kręcone włosy (sama chciałabym mieć takie fale, ale wiecie jak to jest chce się tego co mają inni ...), fajnie jej doradza i układa i od półtora roku w końcu jest zadowolona. Może coś Tobie doradzi (tel.664431175)
  • kurka.pok 09.03.11, 20:07
    ja chodze do Pana Jarka od prawie roku i przyznam,że jestem bardzo zadowolona,za cięcie z modelowaniem długich włosów płace 100 zł.
  • 1waleriana 06.04.13, 12:29
    Jezeli p. Jarek to taki b. .wysoki pan to radze TRZYMAC SIE Z DALEKa!!!! Poszlam tydxien przed farbowaniem zeby ustalic co bedziemy robic z wlosami i jaki bedzie koszt. Doeiedzialam sie ze 250 zl farbowanie, ciecie o czesanie. Zapisalam sie. Jakiez jednak bylo moje zdziwienie kiedy to przyszlo do placenia. Okazalo sie ze robil DEKOLORYZACJE nie uprzefziwszy mnie wczesniej o zmianie ceny. Ostateczna kwote jaka podal do zaplaty bylo 400 zl!!! wieczorem pojawily sie strupy na glowie a bol cebulek byl nie do zniesienia! NIE POLECAM!!OMIJAKCIE SZEROKIM LUKIEM!!!!! NO chyba ze potrzebujecie adrrnalinki.
  • saskakepa.info 29.06.11, 10:45
    Ja polecam Mag design, na Międzynarodowej - nad Marcpolem... Niedrogo i solidnie :)
    A pełen spis salonów fryzjerskich, ale nie tylko, znajdziesz na www.saskakepa.info
  • milatola 15.09.11, 08:15
    Polecam Salon Perfekt na rogu Zwyciezców i Poselskiej.Czesza sie moje znajome i cala rodzina.Ta pani potrafi zrobic cuda,wciaż zmienia nam fryzury kolory,więc nie jest to monotonne.Fryzury na wesele i na imprezy też.Ma bardzo dobre profesjonalne niemieckie kosmetyki goldwell.POLECAM bo perfekt!
  • saskakepa.info 28.05.13, 10:20
    Spis salonów na Saskiej Kępie znajdziesz tu: saskakepa.info/category/zdrowie-uroda/uroda/fryzjer/
    Ja szczególnie polecam niedawno otwarty: saskakepa.info/maids-nailshair/

pozdrawiam,
    APS
    WWW: www.SaskaKepa.info
  • czikitata 09.06.13, 21:26
    Mieszkam na Saskiej i kiedyś chodziłam na Francuską. Pani znała moje włosy i nie proponowała nic nowego. Chodziłam w rudym przez prawie 10lat. Postanowiłam METAMORFOZA! Znalazłam na gumtree.pl P. Anetę i tak odkryłam usługi fryzjerskie w domu. Fryzjerka dojeżdża również do domów. Teraz mam ombre ale nie takie klasyczne, delikatne i wyglądam z 5lat młodziej. Eksperymentujemy razem i już wiem, że dodanie choćby jednego pasma zmienia całą fryzurę. Znajdziecie ją tu: artplaneta.blog.pl - blog z poradami.

PS. Polecem fryzjera w domu - atmosfera, otwartość i nie krępuję się poprosić o krótszą grzywkę ;-)
  • justina2406 24.09.14, 12:44
    Niedawno otworzył sie na Zwycięzców nowy salon. W Galerii Handlowej Saska Kępa, długo szukałam dobrego fryzjera, jedna z Pań (nie pamietam imienia) zaproponowała mi super cięcie i nowy kolor do tego regenerację za wszystko razem z midelowaniem (wyszłam z pięknymi falami) zapłaciłam 220 zł!!!! Dodam ze mam bardzo długie włosy! Super! Polecam! 514269539 salon nazywa się Chatelet, młodzi kreatywni fryzjerzy i świetna atmosfera ;) super!
  • zimno_cieplo 24.09.14, 15:36
    Zgadza sie, na zwycięzców do galerii przeniosło sie ze śródmieścia Chatelet, ja za Właścicielka i stylista Michałem bede jezdzic chyba wszędzie :-)
    Uratowali moje włosy, dobrali fryzurę w ktorej dobrze sie czuje i przede wszystkim zrobili diagnozę włosa i poradzili jakich kosmetyków używać.
    Jakość usług i cena - rewelacja!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka