• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Przychodnia na Saskiej 61 Dodaj do ulubionych

• 23.11.11, 17:23
    Czy ktoś z was chodzi do przychodni na Saskiej 61? I jeśli tak to jakie są wasze wrażenia? Chodzi mi przede wszystkim o lekarzy pierwszego kontaktu, czy któryś jest sensowny i warto się do niego zaopcjować?
    Zaawansowany formularz
    • 26.11.11, 10:15
      Co do przychodni na saskiej 61, to z niej nie korzystam, po tym, jak swego czasu odmówiono mi zaszczepienia dziecka w szkole bo nie bylo wpisane do przychodni, a w przychodni odmówiono zarejestrownaia dziecka, bo nie miałam dowodu ubezpieczneia....

A poza tym, jesli chodzi o lekarzy / przychodnie na Saskiej Kępie, to polecam zajrzenie TUTAJ:
      saskakepa.info/?cat=82
      lub
      saskakepa.info/?cat=80
      można wyszukiewć też po tag-ach, np. pediatra, internista...
      • 08.12.11, 11:59
        dzięki, może jeszcze jakieś opinie?
    • 27.01.12, 15:03
      jestem zapisana do tej przychodni "od zawsze" i nie polecam tej przychodni. Dlaczego? Po pierwsze długie kolejki do zapisów a jak brak numerków trzeba byc rano już po 6-tej (emerycie przychodzą już po piatej!!! i przez to może zabraknąć numerków do lekarza pierwszego kontaktu. Na telefon z rana aby zarezerwować numerek nie ma co liczyć bo panie w rejestracji najpier obsługują kolejkę a dopiero potem telefony.
      Ale najważniejsza sprawa to obsługa w rejestracji do lekarzy pierwszego kontaktu!! O rany!!! Trzeba mieć nerwy albo trafić na dobry dzień pań, bo ...... są burkliwe, jak najmniej mówią, dowiedzieć się gdzie są na Pradze Południe jacyś specjaliści to po prostu niemożliwe.
      Na te przychodnie i lekarzy mieszkańcy mówią "geriatria", młodsi lekarze tam nie przyjmują.
    • 18.02.12, 17:34
      Oj bez przesady nie narzekałabym tak. Jest i tak lepiej niż przy Ateńskiej. Tam rzeczywiście trudno się dostać. Ja jestem u dr Szabrańskiej na saskiej i co prawda choruję tylko raz w roku więc nie ma doswiadczenia ale zawsze jak przyszłam ok 7.30-7.45 to numerki były na dzis. Może w okresach szczególnych plag grypowych jest gorzej- nie wiem.
      Polecam dr Wesołowskiego również.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.