12.11.12, 20:33
Ma kto? Podzieli się? Miałam ci ja parę lat temu ale przy tych wszystkich przeprowadzkach gdzieś został i nie mam gdzie wyżebrać.... Choć listek.... Please....
Edytor zaawansowany
  • yoma 12.11.12, 20:35
    A nie ma sprawy, z przyjemnością. Tylko to jest ten najzwyczajniejszy, jak mu tam, zaraz poszukam...
    --
    Uwłaszczyło się
    niech żyje:DDD
  • yoma 12.11.12, 20:37
    Alternifolius. Pani życzy jak jest czy ukorzenić? :)
    --
    - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
  • edziakrys 13.11.12, 11:07
    Yoma, Ty to chyba masz wszystko!!! :D Może być tak jak jest, ukorzenianie to frajda przecież! (zboczenie zawodowe?). Podaj maila, podeślę adres. A Może hipka na wymianę?
  • yoma 13.11.12, 13:06
    Nie, dzięki - mam właśnie kwitnący (dzięki małżonkowi memu ukochanemu) i idzie mu trzeci pęd kwiatowy, hipkowi, nie małżonkowi. Wyjechaliśmy na długi weekend, w tym czasie hipek zszedł ze swojego miejsca i położył się obok, po czym objawił trzeci pęd. Z czego morał, że aby wyhodować hipkowi trzy pędy, trzeba go trzymać w ciemnym miejscu na boku :)

Wcale nie mam wszystkiego. Nie mam trzewiczni :P

Adres daj na gazetową, yoma@gazeta.pl .
    --
    - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
  • yoma 14.11.12, 14:05
    poszło :)
    --
    Chłop jest tyle wart, do ilu ukończonych miast przylega
  • edziakrys 15.11.12, 14:35
    Doszło! Yoma, najlepsza na świecie jesteś:) Dla Ciebie mogę pociąć epikaktusa! Jeśli nie masz...
    fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/1797185,2,44,Epiphyllum.html
  • yoma 15.11.12, 16:49
    No proszę. Mówię, że poczta się wyrobiła :)

Epikaktusa powiadasz. Hm. A gdzie ja bym go postawiła? Hm. Hm. On z tych mniej słońcolubnych, o ile dobrze pamiętam?
    --
    Kobyła ma mały bok
    Ogrodnik ma wielki łeb, jest ślepy, lubi dobrze zjeść i czyta Herriota
  • edziakrys 15.11.12, 19:56
    Niby tak, ale stawiam tam gdzie mam akurat miejsce, zdarza się że na południowy parapet też (jak na zdjęciu). Latem w tym roku stały na patelni a i tak zrobiły sobie odkłady :) Mam zamiar kogoś uszczęśliwić, tym bardziej, że jeden tak się rozrósł, że ledwo się mieści na parapecie w garażu. Raz już dachował.
  • yoma 15.11.12, 20:05
    A to ja się chętnie dam uszczęśliwić, znalazłam miejsce, grudniki mam, a tego nie, więc jeśli można prosić :)
    --
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • edziakrys 16.11.12, 14:08
    Już szłam ze scyzorykiem, aby obciąć kaktuskowi co nieco, ale przecież to dzisiaj piątek i nie doszłoby na jutro :( A nie wiadomo gdzie by to to leżało przez weekend. Wyślę w poniedziałek, będzie bezpieczniej.
  • yoma 16.11.12, 14:37
    Jasne. Adres masz na kopercie czy dosłać?

Dzięki :)
    --
    Mam żone dwójkędzieci i czuję siez tego tytułu podle. [by Oszołek, pisownia oryginału]
  • edziakrys 16.11.12, 18:36
    Mam na kopercie:)
  • edziakrys 20.11.12, 18:45
    Wczoraj wysłałam. Doszły?
  • yoma 21.11.12, 11:14
    Wczoraj jeszcze nie było, a dzisiaj nie wiem. Pewnie dojdzie.
    --
    PT Pisięta: niniejszy post nie stanowi zamachu na życie Prezesa.
  • edziakrys 21.11.12, 12:23
    A priorytetem szło... Ale to mam nadzieję nie szkodzi, bo i tak zalecenie dla kwiata jest lekko przesuszyć cięcie przed posadzeniem.
  • yoma 21.11.12, 12:58
    Spoko. Za godzinę będę w domu, pewnie będzie już czekało; przesuszyć owszem nie zawadzi, a mrozu nie ma, wszystko będzie dobrze.
    --
    Nowości i tak nie dogonię. Przecież to z fabryki wychodzi już przestarzałe. [by Inna 57]
  • yoma 22.11.12, 16:11
    Edzia, dzisiaj przyszło :) dużo :) i z korzeniami :) dzięki :)

Nic mu nie zaszkodziło. To czym się teraz zrewanżować? ;)

--
    Chłop jest tyle wart, do ilu ukończonych miast przylega
  • edziakrys 23.11.12, 09:56
    T przecież ja się rewanżowałam :)
    A co do trzewiczni, to sasiadka chce mi ją dać na wychowanie; ona nie z tych co wiedza jak traktować sukulenty, więc mam cicha nadzieję, że ją dostanę i u mnie sie rozmnoży :)
  • yoma 23.11.12, 12:43
    No wiem, ale co mi zależy spytać :)

Co do trzewiczni, to jakby co, to się polecam pamięci :)
    --
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • edziakrys 12.12.12, 11:59
    Papiruski mają już korzonki i badylki :) Czas na przeprowadzke do doniczki.
  • yoma 12.12.12, 12:45
    To się cieszę :) A ten, co go trzymam w szklance dla Moniki, nie robi ze sobą NIC. Zaciąl się?
    --
    Uwłaszczyło się
    niech żyje:DDD
  • edziakrys 12.12.12, 21:34
    Może z leniwców jest?
  • yoma 13.12.12, 09:39
    Albo Monika ma pecha, bo już jeden dla niej się zmarnował. Nie wiem, o co im chodzi.
    --
    Nowości i tak nie dogonię. Przecież to z fabryki wychodzi już przestarzałe. [by Inna 57]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.