12.11.12, 20:33
Ma kto? Podzieli się? Miałam ci ja parę lat temu ale przy tych wszystkich przeprowadzkach gdzieś został i nie mam gdzie wyżebrać.... Choć listek.... Please....
Obserwuj wątek
    • yoma Re: Papirus? 12.11.12, 20:35
      A nie ma sprawy, z przyjemnością. Tylko to jest ten najzwyczajniejszy, jak mu tam, zaraz poszukam...
      --
      Uwłaszczyło się
      niech żyje:DDD
      • yoma Re: Papirus? 12.11.12, 20:37
        Alternifolius. Pani życzy jak jest czy ukorzenić? :)
        --
        - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
        • edziakrys Re: Papirus? 13.11.12, 11:07
          Yoma, Ty to chyba masz wszystko!!! :D Może być tak jak jest, ukorzenianie to frajda przecież! (zboczenie zawodowe?). Podaj maila, podeślę adres. A Może hipka na wymianę?
          • yoma Re: Papirus? 13.11.12, 13:06
            Nie, dzięki - mam właśnie kwitnący (dzięki małżonkowi memu ukochanemu) i idzie mu trzeci pęd kwiatowy, hipkowi, nie małżonkowi. Wyjechaliśmy na długi weekend, w tym czasie hipek zszedł ze swojego miejsca i położył się obok, po czym objawił trzeci pęd. Z czego morał, że aby wyhodować hipkowi trzy pędy, trzeba go trzymać w ciemnym miejscu na boku :)

Wcale nie mam wszystkiego. Nie mam trzewiczni :P

Adres daj na gazetową, yoma@gazeta.pl .
            --
            - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
              • edziakrys Re: Papirus? 15.11.12, 14:35
                Doszło! Yoma, najlepsza na świecie jesteś:) Dla Ciebie mogę pociąć epikaktusa! Jeśli nie masz...
                fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/1797185,2,44,Epiphyllum.html
                • yoma Re: Papirus? 15.11.12, 16:49
                  No proszę. Mówię, że poczta się wyrobiła :)

Epikaktusa powiadasz. Hm. A gdzie ja bym go postawiła? Hm. Hm. On z tych mniej słońcolubnych, o ile dobrze pamiętam?
                  --
                  Kobyła ma mały bok
                  Ogrodnik ma wielki łeb, jest ślepy, lubi dobrze zjeść i czyta Herriota
                  • edziakrys Re: Papirus? 15.11.12, 19:56
                    Niby tak, ale stawiam tam gdzie mam akurat miejsce, zdarza się że na południowy parapet też (jak na zdjęciu). Latem w tym roku stały na patelni a i tak zrobiły sobie odkłady :) Mam zamiar kogoś uszczęśliwić, tym bardziej, że jeden tak się rozrósł, że ledwo się mieści na parapecie w garażu. Raz już dachował.
                    • yoma Re: Papirus? 15.11.12, 20:05
                      A to ja się chętnie dam uszczęśliwić, znalazłam miejsce, grudniki mam, a tego nie, więc jeśli można prosić :)
                      --
                      Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
                      • edziakrys Re: Papirus? 16.11.12, 14:08
                        Już szłam ze scyzorykiem, aby obciąć kaktuskowi co nieco, ale przecież to dzisiaj piątek i nie doszłoby na jutro :( A nie wiadomo gdzie by to to leżało przez weekend. Wyślę w poniedziałek, będzie bezpieczniej.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka