Dodaj do ulubionych

Poród w Oświęcimiu

IP: 91.208.72.* 20.12.10, 11:53
Witam, czy któraś z Pań rodziła w ostatnim czasie w Oświęcimiu?
Jeśli tak to jakie wrażenia, jak wygląda oddział po remoncie?

Dziękuję za informacje, pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: mama, em.położna Re: Poród w Oświęcimiu IP: *.stk.vectranet.pl 24.12.10, 10:10
      Czy chodzi Ci o wystrój, czy o fachową pomoc położnej ! Posłuchaj, liczy się , aby dobrze i zdrowo przejść przez akt rodzenia. W tym temacie sądzę, że jest jednomyślność , miej pewność, że będziesz w szpitalu, co zna swój obowiązek i swoje prawo.Nie lękaj się, chociaż będzie ..bolało ! Tak bywało .. i ..będzie. Byleby zdrowo zakończyć.
    • jodyna.1 Re: Poród w Oświęcimiu 30.12.10, 14:35
      W remoncie o ile pamiętam była tylko porodówka, a tam pobędziesz najwyżej kilka godzin.
      A na położniczym zapewne bez zmian: sale 6-cio osobowe, 2 WC i 3 prysznice na korytarzu... czyli komfortowe warunki
      • basik798 Re: Poród w Oświęcimiu 26.01.11, 19:41
        ja rodziłam 2 razy i byłam zadowolona jak i z położnych tam pracujących lekarzy oraz z sal. Nie miałam na co narzekać:) jedzenie też dobre;) jak masz jakieś pytania to pytaj chętnie odpowiem
          • Gość: a Re: Poród w Oświęcimiu IP: 91.208.72.* 29.03.13, 11:52
            W zeszłym - 2012 - roku:
            sale poporodowe są wieloosobowe - chyba 6 łóżek. Obłożenie zależy od ilości porodów.
            Łazienka to porażka - 1 na skrzydło. Na szczęście raczej czysta, nie ma też kolejek mimo że jak ja byłam, to była kumulacja rodzących
            sale porodowe sa różne - ja 2x rodziłam w takiej do porodu rodzinnego. Z tym że za 2. razem panie ledwo zdążyły posprzątać po poprzednim porodzie. Jak będą zajęte to zostaje juz tylko taka wieloosobowa do rodzenia
            Dziecko jest z Tobą od razu. I teraz juz nawet kładą dziecko na brzuchu :)

Ogólnie - ja mam dobre wspomnienia ze szpitala. No ale, na szczęście, nie mieliśmy powikłań.

Aha - na sale w odwiedziny nie mogą wchodzić goście (nawet ojciec). I dobrze :)
    • Gość: Asia Re: Poród w Oświęcimiu IP: *.adsl.inetia.pl 12.11.13, 22:13
      Rodziłam w 2011 roku. Wygląd sal i łazienek pozostawia wiele do życzenia. Jedzenie równiez fatalne (niejadalne) ale nie to jest najważniejsze. Te kilka dni w takich warunkach można przeżyć
      Najważniejsze jest to, że "obsługa" jest miła. Na to nie można narzekać, zarówno podczas porodu jak i po....
      Pierwsze dziecko rodziłam w szpitalu z komfortowymi warunkami ale personel w porównaniu z naszym oświęcimskim był o wiele, wiele mniej przyjazny
      Gdybym miała wybierać po raz trzeci, wybrałabym szpital w Oświęcimiu:)
    • Gość: Gość Re: Poród w Oświęcimiu IP: 5.172.248.* 28.01.14, 21:21
      Witam. Rodziłam w Oświęcimiu pierwsze dziecko, hmm cóż mogę napisać najlepszą odpowiedzią będzie to ze drugie dzieciątko urodziłam w Mikołowie zero opłat, opieka wspaniała, 2-3 os pokoje, łazienka mąż przy mnie i dzieciątku. odwiedziny od 11-18, oczywiście nie jak to u nas w szpitalu na korytarzu tylko w pokoju z dzieciątkiem moja pierwsza córeczka mogła z nami pobyć :) a to ważne. Polecam w 100% Mikołów ul.Waryńskiego. Ja po prostu pojechałam w dniu porodu bez wcześniejszego powiadomienia przyjęli mnie z uśmiechem a ja z uśmiechem wyszłam :))
      • Gość: karolina Oswięcim Re: Poród w Oświęcimiu IP: 93.105.45.* 10.12.14, 22:45
        Poród w Oświęcimiu to tragedia rodem PRL i nic się nie zmieniło w sposobie podejścia do pacjenta, dziecko pokazują tylko ojcu przez szybkę, nie można wejść do środka. Mnie osobiście nie zrobiło dobrego wrażenia. Dobrze, że mam już to za sobą. A tak aby zmienić temat na przyjemniejszy to wczoraj podczas spaceru zauważyłam, że na ulicy zawidzkiego to jest między zakładem fryzjerskim a spożywczym i miesnym "krawczyk" otworzył się niewielki sklep dla niemowląt, polecam dziewczyny bo takich fajnych ubranek dla niemowląt nie widziałam u nas. Bardzo fajnie :-) ściskam karola
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka