Dodaj do ulubionych

Droga Oświęcim - Bielsko Biała o zgrozo !!!

IP: *.oswiecim.vectranet.pl 22.12.10, 18:05
Witajcie.Codziennie kilka razy jeżdżę drogą z Oświęcimia do Bielska przez Kęty.To co jest na tej nazwijmy to drodze bo w tym momencie nie jest to odpowiednie nazewnictwo woła o pomstę do nieba.Dziury dziury i jeszcze raz dziury początek na górce Grojeckiej i potem tak już do samego bielska.Po pierwsze zaraz nie będę miał zawieszenia po drugie jest to bardzo niebezpieczne każdy chce ominąć dziurę ( i tak wpadając w kolejną ale może czasem mniejszą ) i wtedy kierowcy wykonują wiele niebezpiecznych manewrów.Kto wogóle odpowiada za ten " ser szwajcarski " ???? dno dno i jeszcze raz dno jestem załamany tym dziadostwem.
Edytor zaawansowany
  • Gość: kierowca. . IP: *.stk.vectranet.pl 24.12.10, 10:22
    Chłopie, czy jeszcze tego nie wiesz, że naqjgorzej jest z Grójcem, zawsze bracia oświęcimscy, szerokim kołem omijali . . . i,grójeckie goścince.też ! Znerwicowanemu szoferowi - życzę powodzenia w Nowym Roku .
  • Gość: :) IP: *.oswiecim.vectranet.pl 10.02.11, 19:15
    Tekst linka
  • michalmos 24.09.17, 20:28
    Coś nie coś o tym wiem. Jeździmy tam często do ciotek. Powiem krótko. Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się, że w rocznym(!) Nissanie Note(teoretycznie niezawodny, bo Japończyk) po parokrotnym przejechaniu tej trasy, całe prawe resory do wymiany!

--
    Michał Moś

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka