Dodaj do ulubionych

Toy Planet w Galerii Niwa

IP: *.dynamic.chello.pl 11.03.12, 18:42
Chodzą plotki że w Niwie otwiera się Toy Planet- czy ktoś wie czy to prawda i ewentualnie kidy?
Aż się prosiło o porządny sklep z zabawkami bo w Carrefourrze sam chłam
Edytor zaawansowany
  • Gość: Eveline IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.03.12, 23:17
    Właśnie moja znajoma została zatrudniona w tym sklepie! Jestem mamą 2 letniego Gabrysia i to mnie bardzo cieszy, że porządny sklep z zabawkami będzie w Oświęcimiu. Byłam na wakacjach w Toy planet (Mazury - Augustów) i oferta jest rewelacyjna. Gdyby nie Toy planet deszczowe wakacje byłyby dla mojego maluszka katastrofą.

Może będą mieć jakieś ciekawe promocje?
  • Gość: elli IP: *.150.151.243.internetia.net.pl 22.03.12, 08:56
    To świetna wiadomość- byłam w sklepie tej sieci w Warszawie, mają naprawdę spory asortyment zabawek zarówno tańszych jak i tych z najwyższej półki- i to w cenach znacznie korzystniejszych niż np Smyk.
    Super! Wreszcie nie będzie trza jeździć do Krakowa albo Bielska po ciuch i zabawki dla dzieci. Niwa się postarała o fajne dziecięce sieci wreszcie- Coccodrillo-super fajne ciuszki, H&M- coś dla dzieciaków i dla mam no i teraz te zabawki. Nareszcie!
  • Gość: Magda IP: *.leon.com.pl 01.04.12, 10:30
    Byłam na otwarciu i przyznam jestem pozytywnie zaskoczona. Sklep bardzo ładny, znacznie odbiegający ofertą i standardem wykonania od sklepów z okolicy. Szeroki asortyment, super rzeczy których nie znajdzie się u nas w mieście ani choćby nawet w koszmarnie drogim Smyku. Fajne panie miłe i uśmiechnięte, to jest bardzo ważne w takim sklepie. Jednym słowem polecam:)
  • mazianka 01.04.12, 20:21
    Bardzo fajnie-dwa moje ulubione sklepy dla dzieciaków w jednym miejscu- Cocodrillo i Toy Planet. Na otwarciu Toy Planet nie byłam niestety- jak tam z asortymentem?Pora najwyższa wybrać się na zajączkowe zakupy. Słyszałam, że w Coccodrillo promocje są nowe-a jak z zatowarowaniem?Jest jeszcze w czym wybierać?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka