• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

sprawdzajcie paragony Carrefour oświęcim Dodaj do ulubionych

• IP: *.oswiecim.vectranet.pl 18.05.12, 22:05
    standardem już chyba jest ,że w Carrefour przynajmniej w Oświęcimiu oszukują na kasę :(
    moja sytuacja " na ciepło"
    towar cena na półce 2.99 biorę , biorę też więcej bo cena o co najmniej złotówkę niższa niż w innych sklepach.
    Po zapłaceniu w kasie jakoś mi to śmierdziało... patrzę na paragon ... a tam nie 2.99 a 3.99 za sztukę !!!!!! złotówka różnicy.
    Punkt obsługi klienta : zgłaszam problem pani sprawdza wykonuje telefon : Proszę pana cena na półce to 3.99 .... mówię ,że nie wierzę wchodzę na halę , na dział gdzie zabrałem towar tam stoi pracownik ,który JUŻ WIE ŻE TAM IDĘ ... I OOOOOOOOOOOOOO FAKTYCZNIE 2.99 cena na półce ....
    wracam do POK.Propozycja zwrot towaru.Oddaję zabieram gotówkę.
    Reasumując.
    Łatwo było się nabrać ale łatwo też było sprawdzić paragon bo pojechałem celowo po ten towar.Strach pomyśleć jeśli pojechałbym tam na duże zakupy , jestem przekonany że oszustwa bym nie wychwycił.
    Sprawdzajcie paragony i walczcie o swoje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.12, 06:21
      Ja prawie za każdym razem dam się "zrobić w balona" Tak ustawiają towar na półkach lub ceny, że łatwo się pomylić.
      I nie zawsze można zwrócić towar, przynajmniej jest z tym ogromny problem.
      Ten sklep to jakiś niewypał!!!!!!
      Drogo, warzywa okropne, mięso śmierdzące, kolejki do kas, bardzo niemiła obsługa w punkcie obsługi klienta
      Jeżdżę tam tylko jak są promocje i dokładnie sprawdzam ceny na czytniku lub po wyjściu z kasy
      • Gość: klient IP: *.oswiecim.vectranet.pl 24.05.12, 13:10
        zresztą w kauflandzie też trzeba patrzeć ten sam przypadek ale cena wiele wyższa.
        Towar na półce 9.99 pln biorę znów robiłem małe zakupy więc łatwo było wyłapać oszustwo.
        co się okazuje płyn nabija mi na kasie 14 PLN a nie 9.99 .... "bardzo miła pani kasjerka" jak prawie wszystkie "damy" z kauflandu wysłała mnie do POK bo ona nic nie zrobi ... a że zima była jak cholera a był to płyn do spryskiwaczy to już mi sie odechciało użerać ale ... to nie znaczy ,że nie oszukują i tam.
        • Gość: Elżbieta IP: *.xdsl.centertel.pl 24.05.12, 18:29
          Duże markety bazują na tym, że większość klientów nie sprawdza paragonów. Ja też robię to bardzo rzadko. Ale dzięki waszym historiom będę bardziej uważna.
    • 24.05.12, 13:28
      ot taka historia mi się przypomniała czytając ten wątek.Jak w temacie na dziale z serami poporsiłem o 20 deko sera tego , którego zresztą kupuję zawsze.Brakło tego sera pokrojonego więc pani wyjęła całkiem nowy otwierając go śmiała się mówiąc do koleżanki ,że " zobacz chyba byli na zmianie po chrzcinach " i coś jeszcze no i pokazywała jej ten ser.W sumie co mi tam nie wiem o co chodzi ale jak go zobaczyłem miał dziury a ten który kupuję nigdy ich nie ma pomyślałem ,że nabijała się z tego.
      Przyjechałem do dom , kanapeczki oczywiście i ser ser który okazał się zajebiście niedobry !!! ostry w smaku i wogóle paskudny.
      Upychając do w różnych potrawach pozbyłem się go.
      Za czas jakiś byłem w kauflandzie i trafiłem na tą samą panią więc kulturalnie , po cichu żeby nikt nie słyszał powiedziałem jej o tym , przytoczyłem całą sytuację etc.
      Po pierwsze wypierała się jak mogła ,że to nie ona sprzedała mi ten ser i próbowała ze mnie zrobić idiotę, po drugie jak już tego jej się nie udało wpierała mi że ten ser ma zawsze takie ZAJEBISTE dziury a nie ma ich prawie wcale .... w końcu stwierdziłem ... olać i poszedłem dalej.
      Nie kupuję serów w kauflandzie , a już jak widzę tą panią taka niska krótko obcięta blondynka po 40-stce to wogóle mi się odechciewa zakupów dobrze ,że piwo jest niedaleko więc idę sobie poprawić humor.
    • 26.06.12, 13:29
      W każdym sklepie trzeba sprawdzać paragony.
      --
      W życiu wszystko jest pożyczone
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.