sprawdzajcie paragony Carrefour oś...

sprawdzajcie paragony Carrefour oświęcim

standardem już chyba jest ,że w Carrefour przynajmniej w Oświęcimiu oszukują na kasę :(
moja sytuacja " na ciepło"
towar cena na półce 2.99 biorę , biorę też więcej bo cena o co najmniej złotówkę niższa niż w innych sklepach.
Po zapłaceniu w kasie jakoś mi to śmierdziało... patrzę na paragon ... a tam nie 2.99 a 3.99 za sztukę !!!!!! złotówka różnicy.
Punkt obsługi klienta : zgłaszam problem pani sprawdza wykonuje telefon : Proszę pana cena na półce to 3.99 .... mówię ,że nie wierzę wchodzę na halę , na dział gdzie zabrałem towar tam stoi pracownik ,który JUŻ WIE ŻE TAM IDĘ ... I OOOOOOOOOOOOOO FAKTYCZNIE 2.99 cena na półce ....
wracam do POK.Propozycja zwrot towaru.Oddaję zabieram gotówkę.
Reasumując.
Łatwo było się nabrać ale łatwo też było sprawdzić paragon bo pojechałem celowo po ten towar.Strach pomyśleć jeśli pojechałbym tam na duże zakupy , jestem przekonany że oszustwa bym nie wychwycił.
Sprawdzajcie paragony i walczcie o swoje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.