Dodaj do ulubionych

Komunia Św-restauracja, catering?

IP: *.adsl.inetia.pl 10.10.13, 19:38
Witam. Bardzo proszę o przekazanie własnych doświadczeń związanych z wyprawieniem przyjęcia z okazji pierwszej Komunii Świętej. Polecacie jakieś lokale w Oświęcimiu, może odradzacie? Jakie są ceny za osobę? Czy ktoś organizował przyjęcie w domu z cateringiem? Dzięki za wszelkie rady. Pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Iwo IP: *.oswiecim.vectranet.pl 09.12.13, 15:05
    Trzymajcie się z daleka od "Zielonki" (chyba ten sam właściciel co Europa),katastrofa! Wstrętne,zimne jedzenie,śmierdzące ziemniaki i kluski gotowane w tej samej wodzie no fuuuj,beznadziejny wystrój,zastawa chyba z PRL-u ( pani mnie uświadamiała że to nowa zastawa góralska haha,myślałam że padnę) ,każdy talerz inny :/ masakra po prostu a policzyła za osobę jak bym robiła komunie w jakimś ekskluzywnym lokalu!!! Omijajcie ich szerokim łukiem,bo ja się tylko wstydu najadłam przed gośćmi i przepłakałam całą noc! NIE WARTO!
  • timikomp 10.07.15, 12:13
    Na chwilę obecną polecam restaurację Taormina (dawna Teatralna), ich strona internetowa: www.taormina.com.pl
  • elllka77 15.09.17, 10:40
    Ja Komunię mojej córki organizowałam tutaj tawerna-oswiecim.pl/. I bardzo byliśmy zadowoleni . Pyszne jedzenie dobra obsługa. Ceny tez maja ok
  • lidiiiiak 29.06.18, 10:52
    Na komunię mogę spokojnie polecić Ci Villa Toscana w Oświecimiu. Organizowałam tam komunię mojej córki i byłam mega zadowolona. Prowadza ja ogarnięci ludzie także wszystko jest przygotowane i dopracowane. Nie ma żadnych niedoróbek. Jedzonko serwują pyszne i gorące do tego szybko je roznoszą. Obsługa miła i sprawna. A ceny według mnie tez są przyzwoite. Generalnie ładnie smacznie i profesjonalnie.
  • monikawojni 27.07.18, 15:48
    Komunię mojej córki organizowaliśmy w tym lokalu tawerna-oswiecim.pl/. Wszystko było bardzo dobrze. Pyszne jedzenie, dania gorące były naprawdę gorące. Wszystko ze świeżych produktów. bardzo dobra obsługa i fajny klimat.
  • Gość: natalliia IP: *.gw.ip.pl 23.07.19, 12:55
    Ja tez organizowałam komunię córki w Villi Tascana. Świetnie przygotowali całą imprezę. Pan Sławek - właściciel, wszystkiego dopilnował. Pyszne jedzenie przygotowane w odpowiednim czasie. Ładnie odpowiedni udekorowana i przygotowana sala bankietowa. Było też miejsce do zabawy dla dzieciaków. Polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka