Dodaj do ulubionych

Szukam koleżanki z Oświęcimia!

11.01.14, 11:12
Mieszkam koło Chrzanowa.Szukam koleżanki z Oświęcimia.
Mam 32 lata.
Nie mam męża ani dzieci.
Żyje samotnie i mieszkam z mamą.
Nie jestem lesbijką.
Szukam koleżanki z Oświęcimia w celu spędzania wspólnie czasu.
oraz do przyjaźni.
Edytor zaawansowany
  • Gość: hagi IP: 198.181.140.* 18.01.14, 12:49
    A co się tak uparłaś na koleżankę ? Nie lepiej napisać :"szukam nowych znajomości" ? Ja jestem facetem i czuję się przez Ciebie dyskryminowany ;-)
  • Gość: sylwia/91 IP: *.centertel.pl 10.04.14, 22:05
    Czesc jestem Sylwia mieszkam w Chełmku mam 23 lat i szczeze mowiac. Nie mam znajomych ze wzgledu ze mam dzieci i im poswiecilam calu swoj czas a w dodatku zerwalam katak z poprzednmi pezyjaciolmi ze wzgledu, ze ojciec dzieci mna tak manipulowal. . No i teraz jestem sama :(
  • kajracinka25 15.04.14, 11:47
    Gość portalu: sylwia/91 napisał(a):

> Czesc jestem Sylwia mieszkam w Chełmku mam 23 lat i szczeze mowiac. Nie mam zna
    > jomych ze wzgledu ze mam dzieci i im poswiecilam calu swoj czas a w dodatku zer
    > walam katak z poprzednmi pezyjaciolmi ze wzgledu, ze ojciec dzieci mna tak man
    > ipulowal. . No i teraz jestem sama :(
    Cześć Sylwia! Tu Kasia mój mejl:kajracinka25@gazeta.pl
    Proszę napisz do mnie!
    Pozdrawiam.
  • kajracinka25 15.04.14, 11:51
    Cześć Sylwia!
    Tu Kasia.
    Proszę odezwij się na mejla:kajracinka25@gazeta.pl
  • kajracinka25 26.08.14, 14:59
    Cześć Sylwia z Chełmka!
    Podaję Ci raz mejla:kajracinka25@gazeta.pl
  • Gość: i IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.15, 18:26
    Hej Sylwia. Co tam u Ciebie Slychać? Gdzie teraz mieszkasz bo bysmy sie spotkały i pogadały.
    Czekam na Twojego @
  • basia362 23.10.15, 19:38
    Witam. Mam na imię Basia mam 36 lat jestem z Oświęcimia. Chętnie poznam osoby z którymi będę mogła porozmawiać na przyziemne tematy. Jakiś czas temu przeprowadziłam się w te strony za miłością- zostawiając rodzinę i przyjaciół. Obecnie zajmuję się małym synkiem. Mąż wiecznie pracuje a ja mało kogo tu znam- czuję się samotna bo nie mam czasami do kogo buźki otworzyć. Jeśli jest jakaś osoba chętna na wspólne spacery bądz rozmowy przy kawce to czekam na info. Pozdrowionka.
  • Gość: ania IP: *.centertel.pl 15.11.15, 12:20
    Cześć Basiu mam podobnie oto mój nr gg 22528609 masz chęć odezwij się pozdrawiam.
  • Gość: a IP: 91.208.72.* 17.11.15, 14:29
    Ja co prawda na nadmiar czasu nie narzekam, ale jestem w podobnej sytuacji do Twojej :)
  • Gość: onaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.15, 12:08
    Hej Basia - jeśli nadal szukasz kumpeli odezwij się :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka