Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego ginekologa w Oświęcimiu

02.05.09, 15:58
Witam serdecznie.
Proszę o radę, szukam dobrego ginekologa, zastanawiam się nad dr Bargielem.
Czy jest dobrym lekarzem? Czy może u kogoś innego lepiej prowadzić ciążę?
Z góry dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • ask-a28 04.05.09, 09:23
    Ja chodzilam do Bieli ok lekarz i nie wiele bierze:)
    --
    milosz.aguagu.pl
  • joasiachr 10.05.09, 11:24
    Biela, fajny lekarz, bardzo delikanty, robił mi cesarkę w szpitalu, jednak
    bardzo mało mówi i wszystko trzeba od niego wyciagać, Bargiel... dużo bierze za
    wizytę wg mnie. Dla mnie najlepszy lekarz Górecka, najtańsza i mase klientek
    zadowlonych. Zalezy jak będziesz patrzeć i szukać, czy zależy Ci żeby lekarz
    prowadzący był w szpitalu, bo Górecka nie pracuje w szpitalu, współpracuje z
    kliniką w Bielsku prywatna, w której zreszta zamierzam rodzić drugie dziecko.
  • iwonkan76 11.05.09, 08:28
    dziękuję bardzo za Wasze opinie. To dla mnie cenne informacje.
  • multi-vita 31.07.09, 13:06
    A czy któras z Was słyszała coś/leczyła sie u doktora C. Kisiela
    (przyjmuje w Multimedzie)?
  • iwonkan76 03.11.09, 15:49
    byłam u niego jeden raz... o jeden raz za dużo. Według mnie to nikt godny polecenia
  • 11agusia11 04.11.09, 12:50
    doktor J.Tylnicki
    najlepszy ginekolog w Oświęcimiu.
    z tym że ma prywatny gabinet : ul. Chopina 39
  • 11agusia11 04.11.09, 13:03
    Przepraszam , doktor Tylnicki Chopina 39.
    naprawdę to najlepszy ginekolog w Oświęcimiu. ; )
  • 11agusia11 04.11.09, 13:04
    Znowu przepraszam mam zepsutą klawiature.
    Tylnicki Chopina 40 ; )
    teraz napewno dobrze
    naprawde najlepszy.
  • aneta_anit 03.12.18, 09:52
    Pan dr Ahmed Noor Fahie z Medicome jest lekarzem godnym polecenia innym pacjentkom. Usg przeprowadził bardzo dokładnie szczegółowo omawiając. Pan doktor wyróżnia się wysoką kulturą osobistą a także indywidualnym podejściem do pacjenta.
  • Gość: mkak IP: 193.200.133.* 17.01.19, 00:23
    Bardzo indywidualnym. Może prywatnie jest w porządku ale w szpitalu jest zwykłym chamem. Wcale nie jest delikatny, ciężko go w ogóle zrozumieć, najlepiej o nic nie pytać bo albo coś burknie albo w niegrzeczny sposób odpowie. Kiedy w 8 miesiącu ciąży trafiłam do szpitala mocno odwodniona w wyniku grypy żołądkowej, bezczelnie powiedział mi czy nie mogłam przyjść wcześniej (było koło 21) na koniec powiedział mi że jestem ciemna i bynajmniej nie chodziło mu o kolor skóry. Ja polecam doktora Żuławskiego, młody fajny lekarz. Bardzo delikatny, grzeczny, nie trzeba go ciągnąć za język bo sam od siebie wszystko dokładnie tłumaczy.
  • Gość: Laura IP: *.sferanet.pl 25.01.19, 12:46
    Ja polecam ginekologa Mateusz Żuławski z centrum medycznego Medicome w Oświęcimiu. Bardzo konkretny, uśmiechnięty i wnikliwie podchodzący do problemu. Ma świetny kontakt z pacjentem. Polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka