Dodaj do ulubionych

Młody człowiek Wójtem

24.11.14, 18:21
Pan Gągola, za młody na Wójta. A ja powiem tak, jak młody to nieumoczony w lokalną sitwę. Zawsze mówiłem, że z Birczy już dawno uciekli tacy jak p. Gągola, czyli młodzi i wykształceni. Dlatego wyrażam ogromny szacunek dla 25-latka, który chce walczyć o Birczę zamiast szukać pracy w Polsce lub Europie. Jeżeli nie dacie Mu szansy to poprzecie to, co już wszyscy znamy, czyli stagnację, nepotyzm i kolesiostwo. Tak właśnie było od zawsze w Birczy i czas to zmienić!! Wygrana młodego człowieka w wyścigu o fotel wójta będzie sygnałem dla innych młodych, że warto zostać i walczyć o lepszą Birczę!
Edytor zaawansowany
  • 4marianoitaliano 24.11.14, 18:35
    Owszem będzie to na przykład przykładem i sygnałem dla mnie...obecnie muszę mieszkać i pracować gdzie indziej,mimo wykształcenia,doświadczenia jestem nie przydatny w naszej Gminie,nie narzekam broń Boże na to,takie jest życie,ważne że jest praca i tyle ale jednak życ i pracowąc u siebie to moje marzenie,jednak spójrz na to z innej strony,nawet gdy Gągola wygra a oby wygrał to miejsc pracy nie przybędzie raczej a na pewno nie tak szybko a samym sygnałem że będzie lepiej młodzi się nie najedzą...
  • ipn69 24.11.14, 22:35
    klawisz2 napisał(a):

> Jeżeli nie da
    > cie Mu szansy to poprzecie to, co już wszyscy znamy, czyli stagnację, nepotyzm
    > i kolesiostwo.
    Panie klawisz2 stagnację,nepotyzm i kolesiostwo wprowadził do UG ktoś bardzo Panu bliski w czasach gdy sam był Wójtem.
  • 4marianoitaliano 24.11.14, 22:55
    Może i wprowadził ktoś ...ale rozwinął to kolosalnych wielkości Pan Ż.!!!!! I oby w niedziele był z tym wielki koniec!
  • klawisz2 25.11.14, 08:17
    Podzielam opinie mojego przedmówcy. To że coś zostało zapoczątkowane w przeszłości, nie oznacza że ma trwać w nie skończoność. Dlatego żywię nadzieję że nowy wójt wyprowadzi wszystko na prostą.
  • karolekw1906 25.11.14, 09:13
    Dodałbym, że będzie to również sygnał i ostrzeżenie dla kolejnego włodarza Birczy. Ktokolwiek nim będzie musi pamiętać, że przede wszystkim ma służyć lokalnemu społeczeństwu, które ocenę wystawia przy urnie.
  • klawisz2 26.11.14, 10:04
    No cóż jedno, co jest pewne, to na pewno miejsc pracy nie przybędzie przy obecnej ekipie, a jeżeli już to przeciętny młody człowiek z „brakiem referencji” nie będzie miał żadnych szans. Nadal widzę potrzebę nauczenia się ( lub zatrudnienia profesjonalistów) jak pozyskiwać środki zewnętrzne, co niestety nie jest mocną stroną naszej gminy. Trudno oczekiwać perspektywicznego myślenia skoro spora część urzędników jest komputerowymi analfabetami, o czym kilkakrotnie miałem okazję się przekonać.
  • stary-pierog 27.11.14, 19:58
    Na komputerze, tak jak kto woli
    Niekażdy umie, cośtam certoli,
    Tu wciśnie enter, tam wciśnie tab
    W głowie już siedzi niedzielny schab.
  • darino 27.11.14, 20:27
    > Tu wciśnie enter, tam wciśnie tab
    > W głowie już siedzi niedzielny schab.

Dla jednego schab, dla drugiego czarna polewka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.