• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Gdzie kupić sizal? Dodaj do ulubionych

• 08.03.05, 14:54
    Pytanie jak w temacie tylko ja chcę kupić w dobrej cenie większą ilość,
    kiedyś brałam od babci bo na wsi używało się go do wiązania słomy a teraz
    mają plastikowy sznór. Jeżeli ktoś dysponuje taką informacją to z góry dzięki.
    Zaawansowany formularz
    • 08.03.05, 14:58
      Ostatnio widziałam w Obi (dział ogrodniczy), ceny nie pamiętam niestety, pewnie
      w innych budowlanych też jest
      --
      Kasia, mama Zuzi i Tymka
    • 08.03.05, 18:29
      jesli jestes z Warszawy,to najlepiej pojedz sobie w ktoras sobote na gielde
      kwiatow na Ochocie - niedaleko ul.Lechickiej.Tam na 100% dostaniesz i to we
      wszystkich kolorach,jakie ci sie zamarzawink
      • 09.03.05, 09:28
        W Bielsku-B jest w sklepie firmowym Bezalinu (przynajmniej zawsze był). Jeśli
        jesteś zainteresowana mogę się dopytać o cenę i mogłabyśmy się jakoś zgadać.
        Pozdrowionka
    • 09.03.05, 09:42
      dzięki za podpowiedż w sobotę może sie wybiorę na giełdę, jak będę to dam znać
      co jes i po ile pozdrawiam
    • 09.03.05, 10:44
      Kiedyś widziałam na allegro. Różne kolory. Sprawdzaj, moze jeszcze będzie. I chyba był po 5 zł za opakowanie, ale nie pamiętam jak dużo było tego w opakowaniu.

--
      Pozdrawiam!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.