Dodaj do ulubionych

mozaika ceramiczna - gdzie?

09.08.05, 16:33
Witam,
jakiś czas temu natrafiłam na sklep internetowy(dla plastyków?), w którym była mozaika ceramiczna różnej wielkości w dużym wyborze kolorów..... oczywiście nie pamiętam adresu tej stronysad
Może któraś z Was wie gdzie w internecie można kupić mozaikę ceramiczna?
Szukam kostki wielkości conajmniej 2x2cm w ciepłych kolorach.
Pozdrawiam,
Ewa
Edytor zaawansowany
  • 09.08.05, 16:38
    W internecie to nie wiem, ale przecież teraz to taka mozaika jest modna i jest w
    większości sklepów w glazurą
  • 09.08.05, 22:45
    wiesz,ja sie kocham w mozaikach,ale kiedys gdy mialam remontowac lazienke
    spodobala mi sie taka za 1400zł/m2 ;>>>> ale od tego czasu wiele sie zmienilo,a
    juz ostatnia wizyta w sklepie 'komfort' mnie ucieszyl;> najtansza mozaika byla
    tam po 69 zl/m2 ;> to wychodzi taniej niz taka ze sklepu plastycznego
    zagranicznegowink
  • 10.08.05, 09:19
    Hej hej ja mam w łazience mozaikę kupioną w Leroy Merlin (można kupić na
    sztuki) była w miarę tania nie pamiętam ile ale jak na mozaikę przyzwoicie
    --
    Ania mama Oli
  • 10.08.05, 22:36
    Ta ze sklepu internetowego jest malutka i wyjdzie bardzo drogo.Jedna kostka jest
    wielkości 1/4 kostki do gry ;>>>
  • 10.08.05, 23:05
    Zależy do czego chcesz jej użyć, jak do ozdabiania pudełek czy wazonów wtedy jest idealna do łazienki się nie nadaje
  • 11.08.05, 00:56
    no ale ta Pani chce conajmniej 2cm na 2cm wink dlatego ta ze strony sie nie nadajewink
  • 11.08.05, 14:43
    Dzięki za odpowiedzi,
    mozaikę w NaszeHobby widziałam, niestety jest zbyt drobna, potrzebuję zrobić niecały metr kwadratowy kilkoma kolorami, więc tym się nie opłacasad
    Znalazłam jeszcze coś takiego www.allegro.pl/show_item.php?item=60036166 ale jest pakowana po 2 metry kwadratowesad
    Chyba nie pozosatje mi nic innego jak "wielka wyprawa" do Leroy Merlinwink
    Pozdrawiam,
    Ewa
  • 11.08.05, 14:47
    a ja kiedys robiłam mozaikę z gipsu ! i malowała na takie kolory jak chciałam
    pozdrawiam
  • 11.08.05, 16:16
    już to przerabiałamsmilezrobiłam z gipsu kafelki do toalety, bo mi robotnicy pół toalety rozkuli i trzeba było coś szybko i tanio wymyślec, efekt całkiem zadowalający, ale średnio trwały mimo, że "kafle" są zagruntowane, teraz muszę uzupełnić kafelkowe braki w kuchni i gips raczej się nie nadajesad
  • 11.08.05, 16:58
    mozna jeszcze kupic kilka kafelkow "z resztek" i takie szczypce do ciecia
    ceramiki smile
  • 22.08.05, 22:15
    A może tu: www.ardea-arte.pl
  • 14.04.16, 22:24
    sklep Mozaikon, www.mozaikon.pl
    mają ceramiczną i szklaną

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.