Dodaj do ulubionych

gdzie słoma??

20.12.05, 00:01
mam takie właśnie pytanko - gdzie mogę dostać słomę - w jakich sklepach mam szukać?? chodzi mi o taką słomę do robienia ozdób na choinkę smile z góry dzięki smile
Edytor zaawansowany
  • 20.12.05, 09:59
    Obawiam się, że może być problem. W warszawie na pewno była do kupienia podczas
    warsztatów w Muzeum Etnograficznym (ja w zeszłym roku podczas warsztatów
    kupiłam).
    Ta słoma na ozdoby jest specjalnie preparowana (przynajmniej powinna).
    Osobiście w żadnym sklepie nie widziałam takiej słomy sad
    Może w jakiejś Cepelii??? Albo w inetenetowych sklepach (w internecie teraz
    wszystko można kupić).
    Pozdrawiam
    zielony_listek
  • 20.12.05, 14:52
    dzięki dziewczyny winkno nic - postaram się co innego zrobić wink papa
  • 20.12.05, 18:38
    kupiłam słomę na warsztatach w Muzeum w tym roku... według słów Pani prowadzącej
    gotuje się ją z 30% wodą utlenioną (podobno strasznie kipi i jest żrące więc
    nie polecała tego typu zabaw w domu) i dzięki temu zabiegowi jest taka
    elastyczna (przed pracą należy jednak namoczyć ją przez ok. 10 min.)

• 21.12.05, 19:00
    Kiedyś sprzedawano słomki do napojów z prawdziwej słomy. Kawałki ponad 20 cm,
    każdy osobno zapakowany. No i jakość - musiały przecież to być fragmenty bez
    kolanek i węzłów. A może jeszcze gdzieś bywają? Może nie do końca zostały
    wyparte przez plastik?
  • 27.12.16, 13:45
    Witam, ja też poszukuje prawdziwej słomki, i nie mam pojecia gdzie taką kupić. Prosimy o podpowiedż to tylko na moje domowe potrzeby. pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.