Dodaj do ulubionych

Folia do klejenia serwetek

01.01.06, 18:50
Slyszalyscie o czyms takim. Grzebie ostatnio po holenderskich skelpach internetowych, w kilku znalazlam cus takiego, cienka dwustronna folia samoprzylepna, z tym ze wydaje mi sie, ze to nie takie latwe serwetke rowno na niej przykleic. Wczoraj dokonalam kolejnego odkrycia. W jednym sklepie maja folie w kolorze bialym, wiec tlo pod serwetke nie musi byc jasne. Folia jest z klejem z jednej strony, od tylu. Z wierzchu smaruje sie ja zwyklym klejem, zostawia do wyschniecia, przuykalda serwetke, prasuje przez papiet do pieczenia, wycina motyw, odkleja papier i przykleja na dowolnej powierzchni. Nie maja niestety zadnych zdjec, ani jak sama folia wyglada, ani jak wygladaja prace z jej wykorzystaniem. Po moim ostatnim wybryku finansowym z krakiem dwuskladnikowym, zastanawiam sie, czy warto zaryzykowac. Przyznaje sie bez bicia, ze ladne przyklejenie serwetki tylko zelazkiem mi jak na razie wychodzi i opis tej folii brzmi kuszaco. Co o tym myslicie?
Edytor zaawansowany
  • 01.01.06, 19:04
    Uzywam folie dwustronna, ale nie do klejenia serweteksmile Obawiam sie, ze jest to
    troche ryzykowne, gdyz zostaje mozliwosc zlego przyklejenia,a ta folia jest
    bardzo mocna, wiec nie ma mozliwosci poprawy , jak przy kleju plynnym.
    --
    --------------------------
    www.nikawero.az.pl/
  • 01.01.06, 20:52
    Mam taka folie dwustronna do przyklejania serwetek, kupilam bo jak wpadlam do
    sklepu to mi sie bardzo spodobala, ale nigdy jej nie uzylam i wydaje mi sie, ze
    do decu sie nie nadaje... Moim zdaniej filia sprawi, ze serwetk bedzie za
    wysoko.... ale to pewnie da sie naprawic odpowiednio duza iloscia warstw
    lakieru. Chyba nie bede ryzykowala. Mozna by sie z tym pobawic przy czyms czego
    nie ma sie zamiaru cieniowac. Wlasnei wpald mi pomysl do glowy. Mam takie
    pudelko z IKEA, w ktorym trzymam papiery, moze na nim sie pobawie z ta folia...
    nic innego chyba sie nie da na nim zrobic.
    --
    Althea
    Nasza rocznica ślubu juz za...
  • 21.04.16, 12:34
    <a href=http://www.nawijarka.pl>jak odmierzyć 10 metrów folii, czy materiału?</a>
    Szukasz urządzenia do odmierzania folii, do przewijania materiału na mniejsze rolki?
    więcej o naszej nawijarce przewijarcena stronie:
    www.nawijarka.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.