• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Giełda kwiatowa w Warszawie- gdzie?

• 23.11.06, 16:50
    Drogie koleżanki bardzo często wspominacie iż zaopatrujecie się na giełdzie
    kwiatowej w Warszawie. W którym miejscu jest ta giełda i w jakich godzinach
    jest czynna? Czy obecnie są już dekoracje świąteczne do nabycia?

Nigdy nie byłam na tej giełdzie a bardzo mnie ciekawismile

Napoleonka
    Edytor zaawansowany
    • 23.11.06, 17:06
      Giełda kwiatowa jest przy ul. Bakalarskiej, tuż przy Al. Krakowskiej. To jedna,
      lub dwie przecznice wcześniej niż ul. Hynka. Godziny otwarcia to wcześnie rano
      gdzieś tak do godz. 9, 10 - po tej godzinie rozjeżdżają się już firmy z całej
      Polski, ale można jeszcze pochodzić trochę po miejscowych sklepikach, które
      zamykają gdzieś ok.12ej- 13ej.
      Jeżeli chodzi o ozdoby,to niestety Ci nie powiem, bo już dawno tam nie byłam.
      Pozdr.
      ASKET
      --
      Spraw sobie odrobinę magii...
      Moja Galeria w Cafeart
      Magiczna Octava
    • 23.11.06, 17:12
      jedna jest na Broniszach- dojazd chyba tylko samochodem, druga przy Alei
      krakowskiej, dokładnie ul.Bakalarska- dojechac mozna tramwajami 7 i 9 i chyba
      jakimiś jeszcze, w każdym razie z centrum w kierunku Okęcie. Te na Bakalarskiej
      bardzo lubię i polecam. Oczywiscie najlepiej wybrac tam sie rano- najpóźniej do
      9- 10.00. Pozdrawiam surprised)
      • 23.11.06, 17:39
        czy giełda jest codziennie?
        • 23.11.06, 17:44
          codziennie, w zasadzie to otwarta jest już późnym wieczorem (nie wiem, jak
          sklepiki z 'duperelami', producenci kwiatów na pewno stoją tam już nocą.

--
          • 23.11.06, 19:18
            czy dostanę tam suszone kwiaty do stroików, i tego typu duperelki?
            • 23.11.06, 19:33
              czego dusza zapragnie - aczkolwiek uwaga, wiele sklepików nie prowadzi sprzedaży
              detalicznej, więc trzeba się liczyć z możliwością kupna dużego opakowania
              jakiegoś produktu.

--

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.