• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Kwiaty z materiału

• 13.05.07, 10:00
    Witam,
    Przeszukałam forum, ale nie udało mi się znaleźć informacji. Mianowicie mam
    pytanie, czy można kupić gdzieś w Polsce (najlepiej sklep internetowy) takie
    kwiatki z materiału, jak na załączonych zdjeciach? Jeśli nie, to pytanie
    gdzie się w nie zaopatrujecie?
    Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

przyklad1
    przyklad2
    przyklad3
    przyklad4
    przyklad5
    przyklad6
    przyklad7

--
    ..::Kociaki::..
    ..::blog::..
    Edytor zaawansowany
    • 13.05.07, 12:20
      hej Ibisku1,
      takie kwiatki możesz kupić w kwiaciarni, supermarkecie, sklepach ze wszystkim -
      te z przykładu7 wyglądają mi na sztuczne hortensje, orginalnie występują w
      formie dużego kwiatu na plastikowej łodydze z liśćmi - trzeba sobie pojedyncze
      kwiatuszki zdemontować smile Jeden kwiat kosztuje ok. 5zł w mojej okolicy, można
      z niego uzyskać do 20 pojedynczych kwiatków. Widziałam w kolorach białym,
      różowym, niebieskim, żółtym i chyba zielonym. Białe można spokojnie podfarbować
      na potrzebny kolor barwnikami kuchennymi typu herbata lub burak wink
    • 13.05.07, 13:23
      Ibisku - powtórzę za Latarnią - wszędzie wink od giełd kwiatowych po sklepy
      "wzsystko za 5 zł", stragany z kwiatami, markety, zwyczajne kwiaciarnie...
      Odpowiem wg Twoich przykładów z moich prac - na pudełku są - stokrotka, kwiaty
      jabłoni, oraz tam, gdzie są czteropłatkowce - to rzeczywiście hortensja - bywają
      różne, najtańsze od 5 zł za gałązkę, droższe, ale i lepszej jakości czy
      ciekawszego koloru - ok 35 zł za gałąź. Drobne turkusowe kwiatki to kwiatki, na
      które nikt nie zwraca uwagi - sprzedawane są gałązkami - ok. 1,50 zł za gałązkę,
      z której uzyskasz mnóstwo kwiatków - kolorów jest ogrom - najczęściej
      sprzedawane - białe i żółte (bywają tez cieniowane - zielono - różowe, biało -
      niebieskie...)Kwiat w jesiennym albumie to coś z astrowatych - gerberowatych
      (nie znam się!), takie najczęściej spotkasz z końcem lata i jesienią - są to
      duże kwiaty na długiej łodydze (pojedyncze)- często wielowarstwowe.
      Przez internet raczej ich nie kupisz, zresztą po co, skoro są łatwo dostępne
      niemal wszędzie. Na giełdach kwiatowych znajdziesz paczki z samymi główkami
      kwiatów, czasem także w kwiaciarniach. Inne - papierowe kwiaty - kupisz w
      sklepach internetowych i na ebayu, szukaj np. Prima Flowers, Bazzil flowers.
      Pozdrawiam/ Karola
      --
      scrappy3friends
      • 13.05.07, 16:34
        Dziękuję pięknie za odpowiedź. Faktycznie źródeł jest mnóstwo - wystarczyło się tylko zastanowić smile)
        Dotarlam też do Twojego artykułu w cafeart.pl właśnie na ten temat i trochę mi głupio, że się tutaj najpierw z tym pytaniem "wyrwalam".
        Jeszcze raz dziękuję. Jak tylko wyzdrowieje to jade do OBI. Tam mają takie kwiaty. No i od jutra atak na kwiaciarnie smile
        --
    • 14.05.07, 11:06
      Najładniejsze kwiaty najprędzej można dostać w OBI, kwiaciarniach, w tym tych
      niepozornie wyglądających i...przy cmentarzach smile Te sezonowo obecne w
      marketach zwykle wyglądają fajnie tylko w reklamowych gazetkach. Moja pani w
      kwiaciarni jest przeze mnie uświadomiona, czego ma szukać na giełdzie w
      tematach serwetki, wstążki i kwiatki, polecam takie rozwiązanie wink
      • 14.05.07, 16:36
        Wybieram się we wtorek w przyszłym tygodniu na giełdę kwiatową. Mam nadzieję,
        zę znajdę coś fajnego smile
        --
    • 15.05.07, 10:02
      Hej, ja swoje kwiatki kupiłam w kwiaciarni, była to gałązka sztucznej hortensji
      z mnóstwem kwiatków idealnych do kartek i skrapów smile
      --
      8 i Blox
      8 i Flickr
    • 15.05.07, 22:52
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.