Kompostownia, przerób odpadów organicznych Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy jest w Piasecznie lub powiecie kompostownia, gdzie można by było wywieść
    trawę z koszenia lub zgrabione liście?
    • Indagowalam o powstanie takiej ostatnio vice burmistrza ale mi odparł,ze gmina
      nie ma pieniedzy na wywoz tych odpadow. Po fakcie wpadlam na pomysl ze moze
      mozna by jakos placic za ten wywoz np przy podatku od domu/Co o tym myslicie?
      Pozniej przyszla mi do glowy inna idea - moze ktoras z firm smieciowych moglaby
      oferowac taka usluge -powiedzmy raz na dwa tyg by mogl parkowac w umowionym
      miejscu duzy ciezarowy samochod i kazdy by mogl za jakas drobna oplata wrzucic
      worek Tak bez zdzierstwa nadmiernego:) Co o tym myslicie? Ktora formula bylaby
      lepsza i o ktora walczyc? A moze jakies inne pomysly? Tez uwazam ze kompostownai
      jest PILNIE potrzebna.
      --
      Wypilem duszą,dusze z kałamarza
      Jan Nepomucen Kaminski
      • Szkoda że taki pomysł nie znalazł poparcia.
        Spotkałem się kiedyś z taką sytuacją, że prywatne przedsiębiorstwo
        (kompostownia) przyjmowała skoszoną trawę i liście i wykorzystywała to do
        produkcji brykietów. Nawet było tak, że za tonę takich "odpadów" płacono 100 zł.
        Firma ta oprócz brykietów przerabiała cały ten towar na jakąś biomasę.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.