Dodaj do ulubionych

Palarnia kawy

14.04.11, 21:30
czy w okolicach Piaseczna znajduje się jakaś dobra palarnia kawy? Potrzebuję trochę arabiki 100% :)
Edytor zaawansowany
  • joanna266 15.04.11, 16:34
    ktos dzis ogladał DDTVN;-)mnie tez zainspirował ten wątek w programie z tymze ja mam ekspress na kapsułki:-)--
    gdybyś mówił językami ludzi i aniołów a internetu byś nie miał..:-)
  • mieczotronix 18.04.11, 09:44
    Ja nie oglądałem tvn, więc nie wiem o co chodzi.
    palarnia kawy najbliżej jest chyba w Raszynie
    www.artcoffe.pl/
    ale nie wiem, czy oni w detalu robią, czy raczej HORECA (hotele/restauracje/cawiarnie)

ja sobie kawkę kupuję w cafe silesia (www.sklep.cafesilesia.pl/), polecam ten sklep, kurier przywozi ją następnego dnia po zamówieniu, mają świeże kawy z palarni Włoch + filiżanki i inne dodatki

• hre_up 16.05.11, 08:51
    Witam,

korzystałam długo z palarni gksponsor (www.gksposor.pl) kawa rewelacyjna! Palarnia jest w Łomiankach, ale można odebrać w Warszawie a większą ilość (3 / 4 kg.) pan Grzegorz dowozi. Ceny są bardzo konkurencyjne, aczkolwiek ostatnio bardzo poszły w górę i z tego względu przestałam ostatnio zamawiać. Niestety sklepowa kawka już mi nie smakuje, nic nie zastąpi świeżo palonej...
  • hre_up 16.05.11, 08:52
    błąd w linku:
    www.gksponsor.pl/kawy.html
  • salsaa1 28.05.13, 10:50
    Fajny sklep z kawą, herbatą i yerbą znajdziesz w Piasecznie, na Szkolnej 16 A koło poczty, nazywa się Palona Suszona.
    pzdr. s
  • drzejms-buond 28.05.13, 15:46
    oczywiscie ze jest !
    www.pro-roast.com/
  • podlasie_master 07.01.18, 16:05
    A ja polecam sklep z kawą www.blueorcacoffee.pl to znaczy maja sklep internetowy ale są palarnia kawy. Super smaczne
  • podlasie_master 29.01.18, 09:57
    ja polecam palarnia kawy www.blueorcacoffee.pl - super kawy i fajna ekipa kupuje od nich od pol roku i polecam
  • nicrammarcin 04.02.18, 20:30
    Ja polecam sklep www.deliciouscafe.pl - kawa smaczna, obsługa na wysokim poziomie i szybka realizacja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.