Dodaj do ulubionych

Manicure w Piasecznie

06.09.11, 08:33
czy możecie polecić dobrą manicurzystkę w Piasecznie ?
Niestesty od czasu, kiedy moja znajoma zmieniła pracę, jeszcze niestety nie trafiłam na taką z której byłabym zadowalona a niestety konsekwensje ponoszą moje paznokcie :(
Pomóżcie ....
Edytor zaawansowany
  • 08.09.11, 10:59
    Salon Be you na rogu Młynarskiej i Warszawskiej.
  • 19.09.11, 15:03
    Też ostatnio poszukiwałam dobrej manicurzystki i trafiłam do salonu Make Me Beauty do pani Lidki. Byłam już kilka razy i jestem bardzo zadowolona :)
  • 19.09.11, 17:02
    Trochę zastanawiąją takie nagłe wpisy, w różnych wątkach, wychwalające jeden salon. A i nick dokonującego wpisu taki mało znany, jakby na potrzebę chwili tworzony;)
  • 19.09.11, 19:18
    Przecież tu jest mowa o dwóch różnych salonach...
    --
    [IMG]http://i56.tinypic.com/2n1uckp.gif[/IMG]
  • 20.09.11, 17:10
    O rrrany, miałam na myśli tę wypowiedź niuniaal:
    forum.gazeta.pl/forum/w,234,73010137,129001555,Re_Donna_Vera_wspanialy_salon_fryzjerski.html?wv.x=2
    No, ale może się mylę...
  • 20.09.11, 18:51
    Bo ja wiem, czy to ukryta reklama... w sumie niuniaal poleciła jakieś trzy różne zakłady. A co do meritum to raz w tym salonie na Chyliczkowskiej przy Warszawskiej dziewczyna zrobiła mi genialnie manicure. ale nie zapamiętałam jej imienia niestety, potem trafiałam tam na inne panie (też było w porządku, ale nie genialnie). a potem zdjęłam opatrunek gipsowy i znowu się sama tnę w chwili wolnej :)
    --
    [IMG]http://i56.tinypic.com/2n1uckp.gif[/IMG]
  • 21.09.11, 11:02
    Spokojnie, to nie ukryta reklama. Poza tym mój nick nie jest stworzony na potrzebę chwili, wypowiadałam się na przestrzeni lat kilka razy :P
    A co do wychwalania salonu...wczesniej polecałam inne miejsca jeśli chodzi o włosy, czy paznokcie, ale jakoś tak się stało, że dosłownie 3 dni przed ślubem trafiłam do MMB i mi podpasował ten salon - oczywiście oceniam tylko manicure i upięcie ślubne, bo z niczego innego nie korzystałam. To tylko moja opinia, a czy ktoś inny będzie zadowolony...hmmm nie wiem. Teraz zamierzam wybrać się na ścięcie włosów...rozważam udanie się do MMB, więc ocenię salon i pod tym kątem :)
  • 23.09.11, 09:02
    swietna kobieta ktora z moiuch paznokci zrobila doslownie cudo, (a mialam malutkie i poobryzane, teraz mam piekne dlugie itp) jest Pani Jola, przyjmuje w pasazu na szkolnej (ten pod kopula ale nie bazarek), mozna tam tez depilacje i inne wykonac, grunt ze Pani Jola jest naprawde swietna, paznokcie robi od x lat !!!
  • 13.03.15, 15:52
    ja polecam salon Elite Beauty w Józefosławiu i manicure u Pani Iwony, byłam zrobione bardzo dokładnie, delikatnie i jestem tam co trzy tygodnie
  • 29.08.15, 16:34
    Manicure hybrydowy u Pani Magdy w salonie Bellagio, przystępne ceny i miła atmosfera

--
    Najmocniejsze Wpisy w internecie
    Modny manicure Piaseczno
    Geodezja Piaseczno
  • 25.09.11, 21:37
    Zapraszam serdecznie do salonu Estetyka Day-Spa na ul. Sienkiewicza 6
    Manicure i pedicure wykonuję osobiście i mam wiele zadowolonych klientek (przez 4 lata uzbierało się wierne grono dlatego proszę o wcześniejsze zapisy)
    Za jakość ręczę osobiście, proszę przyjść i sprawdzić a na pewno będziecie Panie zadowolone. Zabiegi wykonujmy na najwyższym poziomie, korzystając z najlepszych kosmetyków i lakierów (Nail-tek, Essie, OPI, Gehwol, Farmona Professional itd.). Wszystkie narzędzia sterylizujemy we własnym autoklawie. Oprócz klasycznego manicure wykonujemy także manicure hybrydowy, paznokcie akrylowe, żelowe, pedicure leczniczy (wrastające paznokcie, odciski) oraz zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie.
    Dodatkowo częstujemy pyszną cafe latte :)

Pozdrawiam i zapraszam
    Marta
  • 29.09.11, 11:30
    Pani Karolina lub Joasia z salonu Paula. Na pewno będziesz zadowolona korzystam ja , moja mama i sporo znajomych . Z wyprzedzeniem trzeba się zapisywać ale warto.
    Pozdrawiam
  • 29.09.11, 18:21
    byłam ostatnio na manicurze hybrydowym, trzyma się już prawie 2 tygodnie, jestem bardzo zadowolona i na pewno tam już zostanę !
  • 23.03.14, 19:22
    Ja polecam Agatę, która na dodatek, że jest 100% profesjonalistką, to jeszcze dojeżdża do klientek. W czystym sumieniem Wam polecam.

Panokcie piaseczno Manicure

• 09.05.17, 20:24
    Witam możesz mi dac numer tel.do Pani Agaty....jakie ma ceny...?Pozdrawiam Aga
  • 09.05.17, 20:24
    Witam możesz mi dac numer tel.do Pani Agaty....jakie ma ceny...?Pozdrawiam Aga
  • 08.04.14, 15:38
    Manicure Pedicure Piaseczno - Mobilna Stylistka Paznokci
  • 21.04.15, 15:35
    Ostrzegam przed salonem Luxury Nails w Auchan, uszkodzono mi paznokcie frezarką, mam teraz głęboka bruzdę i wygląda to fatalnie, odrost całej płytki to jakieś 3-4 miesiące. Właścicielka nawet nie zdobyła się na słowo przepraszam.
  • 21.04.15, 16:53
    super lokal znajduje się przy bazarku koło apteki i sklepu z dywanami . Robiłam tam sobie hybryde trzymala sie 3tyg !!! fajne nie duze ceny ! miła dziewczyna , umowilam sie tam rowniez na zabieg na twarz POZDRAWIAM
  • 21.04.15, 16:56
    lap do niej numerek 883 426 334 napewno znajdzie czas !
  • 29.08.15, 11:35
    Koleżanka poleciła mi Panią Magdę, wykonuje stylizacje w swoim domu na Geodetów 60.
    wydaje mi się ceny też możliwe
    --
    <a href="HTTP://www.wpisy24.cba.pl">wpisy24</a>
    <a href="HTTP://studiobellagio.com.pl">Paznocie Piaseczno</a>
    <a href="HTTP://www.ladies.waw.pl">Fryzjer Ursynów</a>
  • 12.09.15, 15:09
    Witam, polecam p.jolę za bazarku pod kopułą salon incydent

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.