Dodaj do ulubionych

w poszukiwaniu dobrego weterynarza

15.10.11, 14:07
Witam,
proszę Was o Wasze opinie dotyczące weterynarzy pracujących na terenie Piaseczna.
Od ok dwóch lat mam problem z kotem z którym weterynarze sobie nie radzą. Uznałam że przychodnia na Kościuszki ma najlepszego weterynarza, poza tym kot był pod opieką tego lekarza od chwili kiedy go przygarnęłam. Niestety w obecnej chwili weterynarze u których byłam (kościuszki, powstańców warszawy dosyć dawno i nowa klinika na puławskiej w warszawie) rozkładają ręce i nie wiedzą jak leczyć przyczyny choroby. W efekcie powiedziano mi że kot ma zaburzenia psychiczne i wszelkie jego dolegliwości należy wiązać z tym. Niestety leki nie pomagają, kolejne badania wykończyły mnie finansowo a kot cierpi. W chwili kiedy było bardzo źle spytałam czy kota mogę uśpić, powiedziano mi że nie, że trzeba próbować. I tak to wszystko trwa już ponad dwa lata, cewniki, psychotropy, łysienie, dziwne zachowania itd. Nie stać mnie już na kolejne badania ponieważ od prawie roku nie pracuję, nie chcę wydawać ostatnich pieniędzy na badania które nie przynoszą żadnych konkretnych informacji.
Dlatego bardzo proszę o informację jeśli ktoś z Was zna weterynarza-cudotwórcę. Kot jest z nami już od 6 lat i jest członkiem rodziny dlatego tak staram się mu pomóc. PS nie posiadam samochodu dlatego pytam o weterynarza w piasecznie, a każde wyjście z domu dla kota jest stresem odreagowywanym przez tydzień.
Edytor zaawansowany
  • gaota 16.10.11, 20:12
    Spójrz tutaj - weci z Piaseczna i okolic: forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?t=3573

Tutaj wątek o wetach z Wawy, ale okolice też chyba znajdziesz: forum.miau.pl/viewtopic.php?f=22&t=78209

Ja z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Ci cudowną wetkę dr Dziubińską, przyjmuje niestety w Wawie, tu: www.medicavet.pl/

Ostatnio czekając na karmę przysłuchiwałam się rozmowie nt. chorego kota, którą przeprowadzała dr Anna Kamińska stąd: www.bemavet.pl/lekarze%201.html
    Brzmiała rozsądnie.

Jeśli masz siłę i czas, załóż swojemu kotu wątek na forum.miau.pl opisz dokładnie jak przebiegało leczenie/diagnostyka, może znajdzie się ktoś, kto ma doświadczenia z takim zestawem dolegliwości, o których piszesz, może będzie w stanie pomóc.

Ja ze swojej strony mogę zaproponować Ci pomoc w transporcie kota do weta w Wawie, do dr Dziubińskiej na przykład, której ufam bezgranicznie.
    Jeśli jesteś zainteresowana, pisz na pw.
    Co do stresu podczas podróży, można go wcześniej spróbować wyciszyć ziołami albo uspokoić delikatnym farmaceutykiem.
  • dc22 14.11.13, 09:03
    Witam,
    będę wdzięczna za pilną informację gdzie w Piasecznie mogę zrobić USG psu...
    Szukam w necie, dzwonię, ale chciałam zapytac i tutaj.
    Może byc też klinika w Konstancinie, albo bliska Warszawa...

help....

--
    "Zakochały się w sobie nawet szafirowe cienie nasze..."
  • zielonespodnie 14.11.13, 09:27
    Polecam lecznicę w Bobrowcu na Mazowieckiej chyba "DOBRY WET" się nazywa. Mają na miejscu USG. Trzeba tylko umówić się na konkretna godzinę bo chyba osoba obsługująca nie pracuje 24 h na dobę.
    Telefon pewnie znajdziesz w necie.
  • marcowa_nadzieja 15.11.13, 16:24
    piaseczno-vet.pl/o_nas.html# - tu można zrobić USG
  • izak31 15.11.13, 04:29
    Próbowałaś kontaktu z behawiorystą? Polecam panią doktor Jagnę Kudły. Leczy moją psinkę. Opinie i kontakt możesz znaleść w necie.
    --
    [url=http://apostazja.pl][img]http://img685.imageshack.us/img685/5541/userbarac.png[/img][/url]
  • kajetan55 20.06.18, 20:19
    w warszawie polecam ta pania www.vetpassion.pl/ :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.