Dodaj do ulubionych

Pi School w Piasecznie-opinie

18.10.11, 18:13

Czy ktoś korzystał z tej szkoły? Może ktoś się podzieli opinią?

"Życie jest ciekawe i piękne. Warto je poznać w rożnych formach i odmianach. Ani
trochę nie żałuję przeszłości, nie oddalabym ostatniego roku za pięć lat
spokojnego życia. Tylko mi mało, i dlatego żal"
Edytor zaawansowany
  • tlustabaska1 03.09.13, 22:51
    Po pierwsze nie warto się sugerować tym co przeczytasz w internecie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Ja jestem lektorką angielskiego, ale uczę w innej szkole językowej w Warszawie. Dzieci wysłałam do Pi School, a znajomym dorosłym także polecam tę szkołę. Mają bardzo dobre opinie w branży. Być może dlatego konkurencja piaseczyńska tak ich obsmarowała w internecie (oczywiście podając same ogólniki). Moje dzieci chodzą do Pi School od początku istnienia oddziału w Piasecznie, czyli od dwóch lat i zdecydowanie będą chodzić nadal.
  • agpietr 14.07.14, 18:42
  • andrze_j_w 15.07.14, 12:57
    Chodziłem 3 lata było ok - polecam
    Przeprowadziałem się do Mysiadła i teraz bliżej mi do szkoły Explore English która też polecam.
    Fajna atmosfera w szkole, cała w obrazach z podróży, taka szkoła podróżnicza trochę:)
    Fajnie się promują www.explore-english.pl/movie/reklama.htm
  • 2harden 20.01.15, 10:57
    Ja chodziłęm do tej szkoły tylko że w Warszawie. Jesli system nauki mają taki sam. A lektorzy na podobnym poziomie wiedzy i zaangażownia to nie ma sie co martwić. Ja bardzo dobrze wspominam te 2 lata nauki w PI School sporo pomogli mi z moim jezykiem.
  • oudrej 05.02.15, 14:36
    Szkoła jest ok, ja chodziłam i byłam zadowolona - szybko zaczęłam łapać język.
  • juliaaa30 13.03.15, 13:33
    Polecam ! Super lektorzy, znają się na nauce języka, motywują do nauki (co czasami bywa trudne !) i co najważniejsze dla młodych ludzi - mają dobre ceny ;) Ja uczę się u nich dwóch języków.
  • pawik42 17.03.15, 00:23
    także gorąco polecam ;) . Miałem okres, gdy musiałem nauczyć się w końcu języka, a szczerze mówiąc nie miałem zbyt dużego samozaparcia. Ale atmosfera jest naprawde super, można normalnie porozmawiać na luzie, nie było żadnej presji ze strony mojej prowadzącej, Pani Asi ;)
  • nakretek 17.04.15, 15:47
    No pi school jednak ma poziom - matura zdane świetnie, prawie max punktów :)
  • meduza881 17.09.15, 08:45
    Ja tam zdawałam egzamin FCE a potem CAE, bardzo fajna kadra nauczycielska . Przystępna cena za kurs ;)
  • michaela596 29.09.15, 19:47
    Witam . A ja w szkole pi school przygotowywałam się do matury . bo z moich lekcji nic kompletnie nie wynosiłam . Ogólnie języki nie idą mi za dobrze , Niemiecki jakaś katastrofa. Angielski zdecydowanie lepiej. miałam 70 % na maturze dzięki nim , ale gdyby nie oni to miałabym dużo mniej albo wgl bym nie zdała.
  • michas892 15.12.15, 11:28
    Mogę polecić Pi School bo bez ich pomocy córka miałaby problem duży w szkole. Z tego co mi mówiła maja bardzo wysoki poziom i świetna kadrę.
  • blazej68 19.12.15, 09:42
    PI School uważam za doskonałą szkołe. Przygotowali moją córę do egzaminu gimnazjalnego w sposób kapitalny. Madzia miała duże problemy z angielskim bo nauczycielka była taka sobie. W Pi school spotkała zupełnie inna filozofie nauki języka. I dało to super efekt. Polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.