Dodaj do ulubionych

Glazurnik - Piaseczno

08.03.12, 15:03
Witam,
czy ktoś może polecić dobrego glazurnika, którego robotę można zobaczyć na żywo?
Jak obecnie kształtują się ceny?

Pozdrawiam
N
Edytor zaawansowany
  • gaota 08.03.12, 15:42
    Ceny 55-60 zł/m. Pewna ekipa z Wawy wyceniła położenie na 55 zł, ale do tego skucie starej 35 zł.
  • gmgal 08.03.12, 16:19
    Ja niestety polecić nie mogę, ale chcę ostrzec przed firmą BART-POL z Piastowa, która grasuje po Piasecznie (i nie tylko) i naciąga ludzi odwalając makabryczną fuszerkę i demolując mieszkania.
  • artsg 10.03.12, 00:02
    gmgal napisała:

> J chcę ostrzec przed firmą BART-POL z Piastowa,
    > która grasuje po Piasecznie (i nie tylko) i naciąga ludzi odwalając makabryczn
    > ą fuszerkę i demolując mieszkania.

Ożesz, jakbym czytał o naszym umiłowanym przywódcy zwanym Słońcem peruwiańskim.
    Tylko nie z Piastowa a z Spotu. Grasuje po całej Polsce, wszystkim obiecuje cuda, odwala makabryczną fuszerkę i demoluje państwo
    --
    Program wyborczy Bufetowej
  • jacacc 09.03.12, 12:26
    Mam świetnego glazurnika, robił mi już dwa mieszkania (jedno - w Piasecznie mogę pokazać). Przyjeżdża, robi robotę do końca i wyjeżdża. A przy okazji myśli nad tym jak zrobić aby najładniej wyszło).
    tel. (do mnie) 505 149 304
  • agiea 30.06.14, 20:36
    Uwaga na hydraulika - glazurnika - elektryka Piaseczno, młody facet Tomasz Ż. z wadą wymowy. Pracuje głównie weekendowo. Może i początkowo tanio wychodzi, ale poprawek sporo. Działa sam, doświadczenia nie ma. Obraża się na uwagi i wzmianki o poprawkach. Więcej na blogu "zapetlona": zapetlona.blogspot.com/2014/06/uwaga-na-hydraulika-glazurnika-z.html tam też zdjęcia jego pracy. Na chwile obecną zostaliśmy z głęboką dziurą w ścianie pod kaloryferem, raz tylko zagipsowaną dość solidną warstwą, i jak miał być i dokończyć - tak go nie ma...

zapetlona.blogspot.com
  • nomado 01.07.14, 08:42
    Niestety tanio nie znaczy dobrze, idealnie.
    Obawiam się że będziecie musieli sami tą dziurkę załatać. Uprzedzę tylko że na taką głęboką szpachla nie pomoże. Szpachlą wygładzamy a nie łatamy bo najzwyklej pęka. Więc najpierw trzeba upchać tam trochę zaprawy (cementu), a na koniec położyć szpachlę (gotową) po czym wygładzić papierem ściernym o drobnym ziarnie.
    Ja przejechałem się na kuchni. Do tej pory jest nieskończona i straciłem lekko ok 2 tys.

• szuwar20 12.06.15, 18:12
    Chciałbym odswieżyć wen wątek, macie kogos do polecenia? Chcę zrobic remont łazienki i kuchni wiec jest troche roboty, a nie mam czasu na partaczy.
  • Gość: anna IP: *.siedlce.domtel.com.pl 12.03.19, 11:01
    artiepracowniaglazurnicza.business.site/

na dojazd

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka