Dodaj do ulubionych

Gdzie tanio zamówić baner reklamowy?

06.08.12, 12:11
Witam,

Będę wdzieczna za kontakt do firmy która tanio wykonuje banery reklamowe. Okolice piaseczna i lesznowoli.

Dziękuje
Edytor zaawansowany
  • 07.08.12, 08:21
    nie wiem czy tanio, ale za to w piasecznie
    tel. 22 756 96 56
  • 05.10.12, 12:16
    ktos jeszcze poleci kogos od banerów z pna?
  • 07.10.12, 17:04
    Za mniej niż 700zł nikt CI tego nie zrobi. Co znaczy tanio ?
  • 07.10.12, 17:28
    anufka1 napisała:

> Witam,
    >
    > Będę wdzieczna za kontakt do firmy która tanio wykonuje banery reklamowe. Okoli
    > ce piaseczna i lesznowoli.
    >
    > Dziękuje

Podejrzewam że baner juz zrobiony ale nie wiem czemu sie upierać na Piaseczno i okolice w dobie płatności elektronicznych i przesyłek kurierskich
    --
    Kochaj Ryżego jak siebie samego
  • 10.10.12, 13:11
    Jeżeli ma to być sam baner z nadrukiem i z możliwośćią zamocowania do barierki lub ogrodzenia to taki koszt wynika ilości m2 powierzchni i może kosztować nawet 100 zł.

Jeśli masz na mysli baner - kaseton, z elektrykją itd. to już większy koszt, kilka tyś zł.

Baner z nadrukiem mogę polecić -
    www.reklama-piaseczno.pl/index.php?page=kontakt
    --
    www.novastudio.waw.pl
  • 12.10.14, 10:43
    tanie banery, wizytówki możesz zamówić projekt-druk.pl/ - Leszno . Moja firma często korzysta z usług tej firmy :)
  • 17.03.15, 20:59
    może tak jak pisałam w poprzednim temacie Print Depot?www.pdonline.pl
  • 19.10.12, 13:28

-Zwykłe bannery robiłam w Józefosławiu w TopCan . Najtańszy jaki znalazłam i bardzo dobrej jakości.
  • 18.03.15, 13:15
    Jak szukacie plażowych flag reklamowych typu beach to 3gucia podrzuciła najlepszą opcję, sprawdziłam, złożyłam zamówienie, bardzo kompetenta obsługa. www.pdonline.pl/flagi.html
  • 13.07.15, 14:19
    Ja zawsze kupuje na allegro w firmie HEKAMA_PL allegro.pl/baner-reklamowy-banery-projekt-oczka-gratis-i5259434712.html mają tanie banery, szybka dostawa i bardzo dobra jakość :) Mam agencję interaktywną i zawsze zamawiam u nich, bo mają zniżki dla stałych klientów :)
  • 11.08.15, 22:05
    ATS
  • 09.09.15, 11:28
    Najlepiej zamówić baner u producenta z kompleksową obsługą począwszy od doradzenia klientowi, wykonania wizualizacji i projektu, a potem wydrukowaniu baneru i wykończeniu go wedle potrzeb. Zapraszam do nas chętnie pomożemy : www.maxtom.eu
  • 23.12.16, 17:01
    Taką firmę najłatwiej znaleźć na targach reklamowych. 15 lutego w Warszawie będą targi remadays, myślę, że znajdziesz tam najlepszą ofertę na banery. Organizują konkurs dla największej innowacji w branży poligraficznej, więc na pewno wiele firm weźmie udział.
  • 16.01.17, 08:09
    Najlepiej zamówić przez neta, osobiście polecam www.e-prospect.pl/ mają naprawdę fajne banery reklamowe :)
  • 17.08.17, 11:53
    Osobiście polecam agencję reklamową Vizer. Znajduje się ona we Wrocławiu, ale banery www.vizer.pl/oferta/banery-reklamowe/ jakie tworzy są naprawdę wysokiej jakości. Koszt również nie jest wysoki, a wydaje mi się, że jakość mimo wszystko jest wazniejsza w takich kwestiach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.