Dodaj do ulubionych

Dietetyk piaseczno

01.06.13, 12:02
Witam,
Czy ktoś może polecić dobrego dietetyka w Piasecznie ewentulnie w Warszawie?
Edytor zaawansowany
  • 02.06.13, 21:24
    Marzena Grobelna w CMP
  • 03.06.13, 17:41
    zapraszam do Nas :) centrum Nowoczesnego Rodzicielstwa " z kapusty do chusty" www.zkapustydochusty.pl :)
  • 06.06.13, 22:28
    Polecam dr Katarzynę Kowalcze. Dietetyczka z prawdziwego zdarzenia, po studiach, z tytułem doktora w tej dziedzinie, z doświadczeniem klinicznym (praca w szpitalu). nie dostaniesz od niej diety cud, ani gotowej diety. Do Pani Kasi trzeba iść z wynikami badań podstawowych - to na początek, ponieważ dieta dobierana jest indywidualnie do organizmu, do tego jakich chcesz efektów, do zdrowia etc. jest bardzo wymagająca.
    namiary:
    Dr Katarzyna Kowalcze
    www.dietoterapia.waw.pl

www.znanylekarz.pl/katarzyna-kowalcze/dietetyk/warszawa
  • 06.06.13, 22:33
    Ja osobiście polecam konsultacje u dr Katarzyny Kowalcze, leczyłam się u niej kilka lat w szpitalu, a teraz prowadzi prywatny gabinet na Starym Mieście a takze prowadzi porady online, sama z takich korzystam od kilku miesięcy, gdy jestem bardzo zapracowana. Specjalizuje się w odchudzaniu upartych beznadziejnych przypadków (takich jak ja:) i ciężkiego kalibru, wiem, że otyli cukrzycy do niej czekają w kolejkach, bo ich najtrudniej odchudzić, a jej się to udaje. Każda wizyta jest inna, jeśli potrzeba bada skład ciała specjalnym aparatem, jeśli mam na to ochotę to zamawiam u niej jadłospisy i każdorazowo ustalała je dla mnie indywidualnie (po paru miesiącach mam na to żywy dowód), co ważne, zapytała mnie o zakres cenowy diety, jaką ma mniej więcej planować! Zaskoczyło mnie to, bo nikt wcześniej nie zwracał na to zupełnie uwagi. Wytłumaczyła mi dlaczego mam chudnąc wolniej, a nie tak jak chciałam 20 kg w 3 miesiące. Ma swoją stronę internetową, przez która się kontaktujemy, gdy nie mam czasu iść do gabinetu na wizytę: www.dietoterapia.waw.pl oraz swój fanpage na facebooku www.facebook.com/DietoterapiaKatarzynaKowalcze, lubię tam zaglądać, bo i wiedzy można łyknąć i wygrać coś w konkursach:)
  • 09.06.13, 13:42
    Dziękuje wszystkim za pomoc i informacje. Umówiłam się już na wizytę do Pani Marzeny Grobelna w cpm. Mam nadzieję, że mi pomoże. Pozdrawiam wszystkich
  • 13.07.13, 23:29
    I kogo wybrałyście? Czy dieta nie jest uciążliwa?
  • 14.07.13, 09:39
    Zdecydowałam się na panią Marzenę Grobelną. Od miesiąca jestem na diecie, która bardzo mi odpowiada. Czuję się lekko i nie głoduje. Udało się zrzucić parę kg. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Z czystym sumieniem polecam.
  • 14.07.13, 10:07
    Czy p.Marzena przyjmuje tylko w CMP Puławska, czy też gdzieś bliżej w Piasecznie? Dziękuję.
  • 14.07.13, 22:11
    Można się z nią umówić np. siebie w domu. Miesiąc temu miała swój gabinet w remoncie, nie wiem jak jest teraz. Warto napisać do niej maila lub zadzwonić.
  • 21.07.13, 16:29
    Cześć,
    Widzę,ze wybrałaś już dietetyka ? A co z ćwiczeniami i zabiegami ujędrniającymi odchudzoną skórę ?e Ja gorąco Ci polecam Tuan Club. klub jest drogi ale mega profesjonalny. Prowadzący kompetentni i z najwyższej półki ( Michał Kurpet,Tomek Zamiela, Martyna Rap, Grześ Halko czy Artur Wior) Bardzo duży zakres zajęć Fitness. Siłownia może nie za duża ale za to świetnie wyposażona w wysokiej klasy sprzęt (zawsze sprawny) a instruktorzy oddani swojej pracy. Trening personalny z Maćkiem , Robertem czy Przemkiem to niezły wycisk i super efekty. Oprócz tego w Tuanie jest SPA gdzie za przystępną kasę można się zrelaksować podczas masażu bądź wysmuklić udka czy talię.
    Ja obecnie biorę udział w specjalnym programie opracowanym przez Tuan Club Sport&SPA i efekty w nie cały miesiąc mam rewelacyjne więc gorąco polecam i zapraszam na mojego bloga gdzie możesz poczytać o zdrowym odchudzaniu, treningach i zabiegach modelujących
    mojeodchudzaniewtuanie.blogspot.com/

Ps. Dietetyczka Pani Agnieszka też fajna i profesjonalna dla mnie dietkę dopasowała idealnie :)
  • 25.10.13, 13:34
    Zapraszam do porad dietetycznych zarowno osoby pragnace schudnac jak i osoby chorujace m.in. na celiakie, cukrzyce, nadcisnienie, potrzebujace pomocy w ulozeniu jadlospisu. Kontakt do nie to mojosobistydietetyk@gmail.com. Pozdrawiam serdecznie - Maria Nowicka
  • 29.10.13, 09:02
    ja korzystałem z dietetyka Pani Monika Budkowska, jest skuteczna i ma wielką wiedzę, po raz pierwszy w życiu pozbyłem po 3 latach nieudanych prób mojego brzucha piwnego, mam ciśnienie w normie i spadł mi cholesterol, polecam z czystym sumieniem
  • 10.11.13, 19:52
    A jak z ruchem - ćwiczycie coś ? czy tylko dietka ułożona przez dietetyka? Warto dołożyć dzienną dawkę ruchu zachęcam do wzięcia udziału w kampanii która właśnie ruszyła w moim klubie TuanClub.pl
    "„Odkryj swoją sportową osobowość”. Specjalnie na tę okoliczność przygotowaliśmy darmowe wejściówki dla osób, które jeszcze nie były w Tuan’ie. Gorąco zachęcamy."
    Pozdrawiam
    mojeodchudzaniewtuanie.blogspot.com
  • 10.06.14, 14:39
    polecam dietetyka Monika Budkowska. Przyjmuje w wawie na al KEN tuz przy metrze Kabaty. Też trafiłam do niej z polecenia i jak narazie schudłam 8 kg. miła, rzeczowa i skuteczna, polecam
  • 10.06.14, 17:51
    A jak cenowo? bo moja znajoma szuka dietetyka w warszawie.
  • 24.12.15, 03:52
    Tak Pani mgr inż. Monika Budkowska ( z klinikaodchudzania.pl Klinika BBC Butterfly Body Clinic ) to jest najleszym dietetykiem jakiego w życiu spotkałam. Schódłam po cionży 39 kilogramów w miesiąc i nie mam już celulitu a przed ciążą miałam. Tak że bardzo bardzo polecam.
  • 13.10.16, 12:59
    Razem z mężem chodzimy do pani Marzeny Grobelnej. Jesteśmy bardzo zadowoleni, mamy zbliżone diety, dzięki temu gotujemy jeden obiad i jedną kolacje, a to duża oszczędność i czasu i pieniędzy.. jest smacznie no i wyglądamy i czujemy się dużo lepiej :) my byliśmy w CMP ale z tego co wiem można też się umówić prywatnie :-)
  • 13.10.16, 13:05
    Wraz mężem chodzimy do pani Marzeny Grobelnej. Jesteśmy zadowoleni bo chudniemy, jedzenie jest smaczne a dieta wcale nie bardzo restrykcyjna. Plusem jest to że wieczorne posiłki są zbliżone do siebie - jemy podobne obiady i kolacje..a to dużo oszczędność czasu i pieniędzy.. My byliśmy w CMP ale wiem że przyjmuje tez prywatnie w Piasecznie. Wyglądamy i czujemy się o wiele lepiej, a już myślałam że zostanie tak jak jest.. czyli źle ;-)
  • 17.10.17, 14:53
    Dzień dobry, osobiście mogę polecić Alberta Kośmider'a jest bardzo dobrym prowadzącym zarówno pod względem dietetycznym jak i treningowym. Współpracując z Nim moja sylwetka nabrała jędrności, mięśnie delikatnie się zarysowały. Jednakże co najważniejsze zgubiłam mój brzuch, który był zmorą od lat. Straciłam w nim 20 centymetrów! Stare ciuchy stały się workami. Dzięki Albertowi czuje się na max 30 lat, a w końcu licznik wskazuje na prawie 40. Kilkanaście kilogramów mniej i nowe lepsze samopoczucie. Wszystko robiliśmy online, ankiety, dokumenty kontrole i dało radę. Jeśli zastanawiacie się to zerknijcie w link, zresztą w internecie Albert ma całą masę pozytywnych opinii.
    Strona: www.albertkosmider.pl
    Facebook: www.facebook.com/AlbertKosmiderTrenerPersonalny
  • 20.10.17, 12:26
    Witam,
    polecam Pana Mateusza Kempińskiego jako dietetyka. Przyjmuje prywatnie w Piasecznie i na Wilanowie w Villamedic. Układa bardzo fajne diety i efekty widać już po miesiącu. W końcu nie boli mnie brzuch po jedzeniu a to był mój główny problem. :(
    www.znanylekarz.pl/mateusz-kempinski/psycholog-terapeuta-dietetyk/warszawa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.