Dodaj do ulubionych

Hydraulik do montażu grzejnika

23.09.13, 22:16
Potrzebuje zamontować jeden grzejnik szeregowo do istniejącej już instalacji.
Dokładniej mówiąc mam grzejnik pod parapetem z wyjściem instalacji z podłogi i potrzebuje zamontować drugi grzejnik na ścianie obok czyli trzeba po ścianie puścić jeszcze rurki około 1 mb. ( grzejnik pod parapetem to purmo a na ścianie ma być wysoki 160cm grzejnik dekoracyjny)
Może znacie i możecie polecić jakiegoś hydraulika co by się podjął takiego wyzwania :-)
Edytor zaawansowany
  • 3alfa.alfa 24.09.13, 08:54
    aganowi1 napisała:

> Potrzebuje zamontować jeden grzejnik szeregowo do istniejącej już instalacji.

Grzejników nie powinno łączyć się szeregowo. Przyjdzie do ciebie hydraulik to usłyszysz to samo.

--
    Kochaj Ryżego jak siebie samego
  • aganowi1 29.09.13, 22:51
    Chyba się źle wyraziłem nie chodzi mi dosłownie o połączenie szeregowe ( chociaż wiem ,że takie też jest możliwe) chodzi mi raczej oto że nie można pociągnąć nowej instalacji od rozdzielni tylko trzeba w tej chwili do wyjścia z podłogi do grzejnika wstawić trójnik tak aby na jednym zasilaniu i jednym powrocie wychodzącym z rozdzielnika pod piecem były zamontowane dwa grzejniki. Myślę że dobrze to wszystko wyjaśniłem :-)
  • 3alfa.alfa 30.09.13, 10:44
    Mogę ci polecić fachowca który robił u mnie kapitalny remont łazienki. Z prac hydraulicznych wykonał między innymi nową instalację wodną, kanalizację i przesunięcie grzejnika. Chyba nie będzie miał nic przeciw że podam do niego namiary - 510 945 378

--
    Bufetowa z ratusza
  • karol-amator 02.10.13, 10:18
    Sprawdziłem i polecam tych hydraulików:
    Andrzej i Jan Strzyżys
    tel. 602 374 066 lub 502 326 580

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka