Dodaj do ulubionych

dobry stomatolog dorośli piaseczno konstancin

17.01.14, 13:59
szukam dobrego stomatologa z podejściem do "boidudktów" Tak sie boję, że musi być dobre znieczulenie a i tak się denerwuje.Może jakiś gabinet z usypianiem lub głupim jasiem.
Chętnie Konstanicn-jeziorna lub Piaseczno.Niestety mam sporo do zrobienia.
Dziękuje za pomoc
Edytor zaawansowany
  • nomado 17.01.14, 14:41
    Bo ząbki to trzeba rano i wieczorem myć :) a nie wietrzyć ;)
  • 25marzka25 18.01.14, 11:44
    Śmiem twierdzić że myje częściej niż Ty,niestety mam słabe kości.
    Twój post niestety nic nie wniósł do pytania,czysta złośliwość lub troll
  • tomig1976 18.01.14, 12:34
    W Piasecznie polecam Family Dental Care, a w szczególności doktor Magdalenę Naporę, która jest niezwykle spokojna, cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Przede wszystkim jednak Pani doktor jest doskonałym fachowcem i sądzę, że poradzi sobie nawet z osobą, która panicznie boi się usług stomatologicznych:))
  • garteon 25.01.14, 01:48
    OT Dent, Czajewicza, Piaseczno.
    Mnie "robili": dr Krzysztof Grzebyk, szef medyczny przychodni i dr Nikołaj Woronow, a trochę do zrobienia było.
    Jak chcesz szczegółów dlaczego właśnie ich polecam - kontaktuj się na priva.
    Pozdrawiam
    G.
  • olivetti1 25.01.14, 09:11
    Stomatologia Konstancin ul. Wierzejewskiego mają swoją stronę także wyszukaj w Google. Dobre podejście do dzieci i dorosłych. Usługi rownież na NFZ w miarę krótkie terminy.
    --
  • 25marzka25 25.01.14, 14:51
    a był ktoś w konstancinie tu: Eugnatos Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Edward Wąsowski ?
    znalazłam dobre opinie w internecie i ceny też nie najgorsze: zaczynaja sie od 100zł
    -
  • olivetti1 26.01.14, 17:51
    W Eugnatosie nie byłam, ale sąsiednia Vita też jest godna polecenia.
    --
  • pateryzanka 05.02.14, 10:51
    centrum zdrowia mlynarska - dr oltarzewska i gruszecki
    lamina - dr maria korczak
  • kasisi652 14.02.14, 19:11
    Na pewno nie polecam Ot Dent Piaseczno za wyrwanie 8-semki zgarneli 250zł w dodatku doktor Turalski spartolił mi tak że bolało jak diabli inny lekarz z tej przychodni stwierdził że mam ściskoszczęk brałam antybiotyk nadal bolało gdy poszłam do pana Turalskiego stwierdził że to żaden ściskoszczęk tylko skrzep który trzeba wypłukać wizyta trwała 5-min zarzadał 60 złczyli wliczając wszystkie koszty wyrwanie zęba kosztowało 350zł chore!!!!!!!!!w dodatku obsługa niemiła Pani w recepcji strasznie nie przyjemna. Nie Polecam
  • egosc123 23.02.14, 12:41
    Stanowczo odradzam Turalskiego. Niedawno wyrywałem u tego Pana (niestety) ósemkę. Nie jest to super skomplikowany zabieg. Facet się męczył przez godzinę, były 3 próby wyrwania, udało się dopiero za 4 razem. 3 razy dawał znieczulenie. Wg mnie kompletnie nie radził sobie z tym nieskomplikowanym zabiegiem. No i oczywiście kosztowało to 500zl. Jak na wyrwanie zębą to jest duża kwota. Wniosek - ODRADZAM.
  • 123inez123 06.02.14, 12:49
    Ja również leczyłam się w Family Dental Care u Pani doktor Napory i byłam bardzo zadowolona. To ona zasugerowała mi leczenie ortodontyczne (brakowało mi dwóch zębów) i myślałam o protetyce. Aparat ortodontyczny zakładała mi Pani doktor Dragan. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie i bezboleśnie. Pani doktor zsunęła mi zęby, zlikwidowała szpary między zębami. Mam wszystkie własne zęby równiutko ustawione. Zarówno Pani doktor Dragan, która leczyła mnie ortodontycznie, jak i Pani doktor Napora na pewno są lekarzami, które mogę szczerze każdemu polecić.
  • nietoperzz 14.04.19, 09:48
    Po raz kolejny polecam takim boidudkom Cinis Med na Wilanowie. Ja też należałem do nich dopóki tam nie poszedłem. Miła przyjazna człwiekowi atmosfera, wyrozumiałość a nie to co słysze wszędzie "łoooo panie taki duży chłop i się boi". Tutaj spokojnie, merytorycznie, BEZ BÓLU z serdecznością. Nigdzie indziej nie chodzę tylko do cinisu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka