Dodaj do ulubionych

Kamil Boguta - Kandydat na Radnego Gminy Lesznowol

14.11.14, 17:01
26 lat, od urodzenia mieszkaniec Zgorzały, magister wychowania fizycznego, niezrzeszony politycznie.

Założyciel i Prezes Klubu sportowego FC Lesznowola. Od 5 lat trener piłki nożnej dzieci i młodzieży, od 7 lat członek Rady Sołeckiej-Zgorzała, czynnie uczestniczy w życiu mieszkańców Sołectwa oraz mieszkańców Gminy.

Projekty, których realizację będę aktywnie wspierał to:

- Poprawa bezpieczeństwa pieszych-budowa chodnika wzdłuż ul. Arakowej do nowych osiedli (Zamienie)

- Budowa Strażnicy połączonej z Centrum Integracji Społecznej z ofertą różnorodnych zajęć dla najmłodszych i dorosłych (Zamienie)

- Poprawa estetyki i czystości w Sołectwie poprzez usytuowanie koszy dedykowanych psom (Zamienie)

-Organizacja zielonego terenu rekreacyjnego dla dzieci i dorosłych (Nowa Zgorzała)

-Dokończenie budowy świetlicy wraz z Centrum Integracji Społecznej dla mieszkańców (Zgorzała)
Budowa kortu tenisowego przy świetlicy (Zgorzała)

-Budowa profesjonalnych placów zabaw dla dzieci oraz siłowni zewnętrznych dla dorosłych (Zgorzała i Nowa Zgorzała)

-Zielona aleja łącząca ul. Postępu ze świetlicą (Zgorzała)

JESTEM ZDETERMINOWANY, ABY DOŁOŻYĆ WSZELKICH STARAŃ DLA POPRAWY JAKOŚCI ŻYCIA I BEZPIECZEŃSTWA MIESZKAŃCÓW MOJEJ GMINY, TAKŻE TYCH NAJMŁODSZYCH.

Szanowni Mieszkańcy Zgorzały i Zamienia,
Zapraszam w niedzielę tj. 16 listopada 2014, na Wybory Samorządowe, które odbędą się w Świetlicy w Zgorzale przy ul. Postępu 99A.

Młody, kreatywny, pełen optymizmu, otwarty na propozycje, słucham, analizuje i wyciągam wnioski.
Znam doskonale potrzeby mieszkańców.
JEST WIELE DO ZROBIENIA, ZRÓBMY TO RAZEM.
Będę wspierał projekty, które przedstawiłem wcześniej oraz poprę każdy projekt zgłoszony przez Państwa, który przyczyni się do poprawy jakości życia mieszkańców Naszej Gminy.

Kamil Boguta - Twój Kandydat do Rady Gminy Lesznowola
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka