Dodaj do ulubionych

Dojazd z Piaseczna do Warszawy

12.03.15, 14:15
Witam,
Zastanawiam się nad zmianą mieszkania, obecnie mieszkam w Warszawie, ale ze względu na ceny w Piasecznie i lepszy standard (nowe budownictwo) pomyślałam o kupnie mieszkania w Piasecznie gdzieś niedaleko stacji PKP. Prosze o informacja jak wygląda dojazd takim pociągiem do Warszawy, jak czesto jeźdzą i czy jest bardzo tłoczno? Pytanie mam rownież o szkołę podatawową, czy gdzieś koło stacji jest szkoła?
Bardzo dziękuje za informacje
Edytor zaawansowany
  • tomjani 12.03.15, 14:41
    bienias.m napisała:

> Zastanawiam się nad zmianą mieszkania, obecnie mieszkam w Warszawie, ale ze względu
    > na ceny w Piasecznie i lepszy standard (nowe budownictwo)

Rzecz gustu, źle bym się jednak czuł mając okno sąsiada parę metrów naprzeciw swojego.

> pomyślałam o kupnie mieszkania w Piasecznie gdzieś niedaleko stacji PKP. Prosze o
    > informacja jak wygląda dojazd takim pociągiem do Warszawy,

Pociągów PKP w Piasecznie obecnie nie ma. Bowiem jak głosi reklama:
    Nie każdy pociąg to PKP.

> jak czesto jeźdzą i czy jest bardzo tłoczno?

Jak często jeżdzą - zobaczysz na

www.mazowieckie.com.pl/g2/oryginal/2015_03/4ade6d71e51feb9607e81efd79b4b2b4.pdf
    Z tłokiem bywa różnie, zależnie od pory dnia. Piszą że niekiedy bywa masakrycznie, czasem jednak korzystam z kibla dojeżdżając do Piaseczna późnym popołudniem, i jest gdzie siedzieć. Dodam jeszcze że tabor zmienia się na lepsze, kibla fullplastic już się nie uświadczy, za to nierzadko trafia się jak nie piętrus, to przynajmniej zmodernizowany turbodymoklop EN57AKM z klymą. Największym plusem Piaseczna są atrakcyjne turystycznie okolice (świetne do wypadów rowerowych), przynajmniej póki i ich developerką nie zapaskudzą.
    --
    Rusza bus, będzie wiózł.
    Będzie wiózł nas dziś ten bus.

Tomek Janiszewski
  • sibeliuss 12.03.15, 15:12
    Każda inwestycja jest inna, może trafisz na coś ciekawego. Dobry dojazd to rzecz subiektywna, ale tzw. linia radomska ma opinię mało awaryjnej.
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • bienias.m 12.03.15, 15:31
    Dzięki za info
  • qmak11 10.04.15, 19:44
    Z tym standardem to bym nie przesadzał, w Piasecznie nowe budownictwo ładnie wygląda, ale diabeł, jak mawiają, tkwi w szczegółach :). Jak się pociąg popsuje to dojazd z Piaseczna do Wawy stanie się koszmarem, codziennie korki w obie strony. A szkół jest tu kilka, ale niekoniecznie obok stacji.
  • Gość: dawido35 IP: 162.243.166.* 25.03.19, 11:22
    ja polecam Piaseczno, przeprowadziłem się tutaj kilka miesięcy temu, do nowo kupionego mieszkania z pomocą firmy Wiki przeprowadzki - jest taniej i wygodniej a podróż PKP do centrum jest szybka i przyjemna (lepiej tak niż autem stać w korkach ;/)
  • tomjani 02.04.19, 09:35
    Pociągi PKP z Radomia do Warszawy jeżdzą obecnie przez Idzikowice a nie przez Piaseczno, z uwagi na rozbabrany tor między Radomiem a Strzyżyną :-P

--
    -Dlaczego Komorowski sprzeciwiał się likwidacji WSI?
    -Bo walczył o wiejski elektorat!

Tomek Janiszewski

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka