Dodaj do ulubionych

*Komu zlecić wymianę okien i na co

21.04.15, 16:37
zwrócić uwagę?
Mam do Was pytanie jakiej firmie zlecić wstawienie okien i jakiej firmy okna powinny być?- czy może możecie polecić taką firmę?
Pozdrawiam:)
Edytor zaawansowany
  • pulawszczyzna 25.04.15, 20:35
    szkoda, że z Was nikt nie wymieniał okna...
    Pozdrawiam
  • izak31 26.04.15, 07:23
    Ja wymieniałam kilka lat temu okno. Zdecydowałam się na okno firmy Veka. Jestem bardzo zadowolona i przez te kilka lat (4-5) nic złego się z oknem nie dzieje. Wymieniała firma z Piaseczna, prowadzona przez małżenstwo. Firma wtedy miesciła się na ul. Powstańców Warszawy.
    --
    [url=http://apostazja.pl][img]http://img685.imageshack.us/img685/5541/userbarac.png[/img][/url]
  • pulawszczyzna 26.04.15, 15:40
    Dziękuję Iza za podpowiedz:), a może się orientujesz gdzie się przeniosła ta firma, prowadzona przez to małżeństwo?
    Pozdrawiam serdecznie:)
  • chytry.lis 28.04.15, 07:46
    Przy wymianie okien według mnie sprawą "drugorzędną" jest wybór producenta (stosunek ceny do jakości jest wyrównany). Najważniejszy jest montaż. Możesz kupić najlepsze na rynku okna ale jak ekipa zawali sprawę montażu to jesteś w czarnej du...
    Pamiętaj że wymieniając okna musisz liczyć się z pewnymi "stratami" jeżeli chcesz żeby było to dobrze zrobione. Oczywiście jak to mawiają montażyści "klient nasz pan" i jak chcesz wymienić okna po najmniejszej linii oporu bez zdejmowania/wyrywania parapetów zewnętrznych czy wewnętrznych to oni to zrobią. Pytanie tylko na ile taki montaż będzie poprawny. Jak będziesz rozmawiać z kimkolwiek to pytaj dokładnie o szczegóły i pamiętaj że zawsze cena montażu podawana na "dzień dobry" to cena montażu mega podstawowego (pianka i dyble). "Ciepły montaż" to ceny od 20 do nawet 100% większe od ceny wyjściowej (w zależności od technologii). Masz drzwi balkonowe?? Ciekawe jak ci je wymienią jak stara rama jest wciśnięta między parkiet w domu a podsadzkę balkonu? Pamiętaj że najważniejsza jest zawsze dolna rama okna bo tamtędy by błędnym montażu będzie ci się np. wlewała woda do domu przez w/w drzwi.
    Na dobrym montażu nie można oszczędzać bo okna wkładasz na wiele lat i warto to zrobić raz a dobrze nawet kosztem "małej" demolki w domu:-)
    Tele od laika. Reszty dowiesz się od fachowców. Powodzenia.
  • pulawszczyzna 28.04.15, 10:05
    Dziękuję za poradę fachową :)
    To prawda - właściwy montaż to podstawa - raz byłem na budowie i jak zobaczyłem, że znajomym zamontowali okna i na górze okien było 20 cm pianki technicznej to się złapałem za głowę... musieli praktycznie na nowo montować okna..., a więc faktycznie montaż jest baaardzo ważny
    Pozdrawiam
  • janoush 28.04.15, 12:05
    Potwierdzam to co napisał chytry.lis całkowicie. Na montaze.info.pl/ sprawdź polecanych wykonawców w naszym rejonie. Ja mogę polecić firmę Aprel (www.aprel.pl) - montowała okna i drzwi u mnie w domu. Ale oni są z Warszawy - ul. G.Morcinka - więc przy małym zamówieniu koszty poboczne mogą być większe.
  • pulawszczyzna 29.04.15, 13:57
    Dzięki Janoush za podpowiedz i też za link
  • pulawszczyzna 29.04.15, 13:55
    izak31 napisała:

> Ja wymieniałam kilka lat temu okno. Zdecydowałam się na okno firmy Veka. Jestem
    > bardzo zadowolona i przez te kilka lat (4-5) nic złego się z oknem nie dzieje.
    > Wymieniała firma z Piaseczna, prowadzona przez małżenstwo. Firma wtedy miescił
    > a się na ul. Powstańców Warszawy.

Patrzyłem i na Powstańców Warszawy jest Vetrex czy to to samo co Veka czy przeniesiony został? a może w Platformie zobaczyć co mają i jakich specjalistów od montażu?
    A jak szukam na zumi to wychodzi mi, że się mieszczą przy Warszawskiej www.zumi.pl/veka+Piaseczno,namapie.html
  • pulawszczyzna 29.04.15, 14:04
    patrzyłem i Veka jest ze Skierniewic a Vetrex z Tczewa - tam mają fabryki. Dziękuję za podpowiedzi są bardzo przydatne
  • pulawszczyzna 29.04.15, 14:08
    A może Mazowiecka Fabryka Okien i Drzwi z Antoninowa, ale oni nie są fabryką tylko dystrybutorem różnych producentów... www.mfoid.pl/
  • janusz_baniocha 22.03.19, 06:33
    Z zona kupilismy okna trzy lata temu okna w tej firmie oknapiaseczno.pl i jestesmy bardzo zadowoleni, głównie z doradztwa ich pracowników na etapie wyboru okien, ale tez przy pomiarach oddelegowali bardzo kompetentną osobę. Widać ze się znają i wiedzą co robią. PAtrzac na problemy sasiadów jakie maja po montazu okien to wiemy że dokonaliśmy bardzo dobrego wyboru., ponieważ u nas wszyscy fachowcy chwalili okniarzy, powtarzali że tak pomierzone okna to powinny być na kazdej budowie i dopytywali gdzie kupilismy okna. TAKZE jesli chcesz miec spokój i brak nerwów to idz do OKNOPLASTU w Piasecznie, montują u nich montezy PARTNERA OKNOPLAST OKNA PL
  • guaguag 10.04.19, 20:42
    Eland Okna z Kątów montują szybkie terminy mają
  • agahey 19.05.19, 21:05
    o, ja też ich polecam! Świetnie się spisali przy wymianie plastików :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka