Dodaj do ulubionych

Żegnam Nową Lepszą POlskę

25.10.15, 22:18
I tak historia zatoczyła koło. Gdzie są chłopcy z tamtych lat? :-DDD
--
-Dlaczego Komorowski sprzeciwiał się likwidacji WSI?
-Bo walczył o wiejski elektorat!

Tomek Janiszewski
Edytor zaawansowany
  • nomado 26.10.15, 09:09
    Będzie, będzie zabawa, będzie się działo ...
  • 3alfa.alfa 26.10.15, 09:38
    nomado napisał:

> Będzie, będzie zabawa, będzie się działo ...
    Oj, Platformiaki będą jeszcze mocno wierzgać.

--
    Teraz i Ty możesz się poczuć jak były prezydent
  • 3alfa.alfa 26.10.15, 09:34
    Dymają na czarno, na śmieciówkach albo może nawet na etacie za 300 Euro. Część wyjechała na zmywak. Są pewnie i tacy co odeszli bo nie doczekali się wizyty u lekarza oraz ci co ogłaszają na portalach randkowych bo nie potrafią sobie znaleźć partnera

--
  • tomjani 14.11.15, 09:48
    Liczyłem na większy odzew w tym wątku, a tu tak cieniutko ;-( Tęskno mi zwłaszcza za ek1111, którą po zainaugurowaniu przez Matkę Narodu kampanii wyborczej PO na rok 2019 aż prosiłoby się sparafrazować:

Kłapaczka jeszcze kłapnęła dziobem.
    A przecież był to moment, gdy kłapaczka padła już była :))

Kobieto (to rzecz jasna do Forumowiczki, nie do Matki Narodu) głowa do góry! Świat nie skończyl się w dniu 25 października 2015, życie toczy się dalej!
    --

Tomek Janiszewski
  • 3alfa.alfa 06.12.15, 02:28
    Faktycznie odzew zerowy. Ale wcale się nie dziwię bo za bardzo nie ma się do czego przyznawać.

--
  • nomado 26.10.15, 13:48
    Za 4 lata KUKIZ :D
  • tomjani 26.10.15, 18:44
    Jak się teraz będzie przyzwoicie zachowywał (tj. nie tak jak w 2007 roku szpec od Gier tych nikczemnych którego słusznie posłaliście na szczaw) - to czemu nie? Może nawet w ramach szerokiej prawicowo-patriotycznej koalicji? Paru zacnych ludzi wszak ma, z Kornelem Morawieckim na czele.
    --
    -W Kościerzynie-Koźle...
    -W Kędzierzynie, ośle!

Tomek Janiszewski
  • tomjani 09.08.19, 11:42
    No i niemal 4 lata minęły, i już wiadomo gdzie jest antysystemowy Kukiz. Na liście arcysystemowego ZSL!!! Tego samego z którego wywodzi się były burmistrz Piaseczna odpowiedzialny za powódź w czerwcu 2010 roku. Mimo że nie był moim faworytem (choć przyznam że darzyłem go dotąd pewną sympatią) to przyznam że dziś jestem w szoku, że tak kończą idole. Mogę mu już tylko zadedykować słowa jego własnej piosenki, która mogła stać się hymnem, a będzie odtąd tylko wyrzutem sumienia:
    Kto wiarę naszą sprzedał?
    --

Tomek Janiszewski
  • drzejms-buond 07.12.15, 10:44
    z przykrością stwierdzam, ze dla mnie jest to jedynie zamiana siekierki na piłę
  • tomjani 07.12.15, 15:17
    A niechaj tną czymkolwiek, byle sprawnie i to co trzeba. Jak dotąd idzie im to nieźle. Kukiz też się w tym niezgorzej odnajduje.
    --

Tomek Janiszewski

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka