Dodaj do ulubionych

Wypłaty 500+

21.04.16, 08:05
Witam, jestem ciekawa kiedy zaczną wypłacać.... czy ktoś z Was już otrzymał kaske?
Edytor zaawansowany
  • 23.04.16, 13:15
    Wiem, że z moich podatków i zadłużania w moim imieniu państwa mają wypłacać. Bądź cierpliwa, pewnie niedługo

--
    gazwod.eu
  • 25.04.16, 09:14
    Sama jestem ciekawa. Nawet jeszcze decyzji nie dostałam. ... więc podejrzewam że nie tak szybko :/
  • 26.04.16, 20:15
    Na wydanie decyzji mają czas do 3 miesięcy.... mam jednak nadzieję, że będzie to trwało krócej....
  • 26.04.16, 22:40
    A nie łaska iść i zarobić a nie czekać na łatwiznę z pieniędzy podatników za które można by było wybudować setki żłobków i stworzyć solidną służbę zdrowia?
  • 28.04.16, 12:33
    Posłuchaj człowieku.Po pierwsze nie wszyscy którzy dostana świadczenia z tytułu 500+ to nieroby którym trafiły się fajne pieniążki.Ja pracuje ,żona tez mamy dwójkę dzieci i jeżeli jest możliwość skorzystać z tego programu to czemu nie.Domyślam się ze Ty niestety nie możesz skorzystać, bo nie wierze ze gdybyś miał( miała) możliwość to byś odpuścił. Wiec może nie czekać na łatwiznę i się postarać.Wiec przestań sączyć jad bo to świadczy tylko o tobie.
  • 27.04.16, 12:07
    Nie rozumiem skąd tyle jadu, czy na prawdę ludzie są tak zawistni żeby opluwać innych za to że chcą skorzystać z programu 500+ ? Jest to korzystam bo MOGĘ. Z naszych podatków opłacane jest wiele więcej debilnych rzeczy, i to tam powinno się szukać środków. To że korzystam z programu nie oznacza że nie pracuję ciężko. A może myślę o zajęciach dodatkowych dla dziecka, a może mam chore dziecko i potrzebuje tych pieniędzy na leki. Tak więc tych wszystkich którzy plują jadem serdecznie pozdrawiam i życzę odrobiny ogłady ,rozumu i dystansu.
  • 29.04.16, 10:18
    amen!
  • 01.05.16, 19:39
    To nie jad tylko czysta kalkulacja i rozsądek. Za 20 mld rocznie można utrzymać setki żłobków, zbudować i wyremontować szpitale i zorganizować tysiące nowych miejsc pracy. Te marne 500 zł to największa łapówka polityczna XXI wieku.
  • 01.06.16, 12:28
    Wciąż cisza, nie ma ani decyzji, ani przelewu, a już prawie 2 miesiące od złożenia wniosku!
  • 01.06.16, 14:21
    Ja też nic jeszcze nie dostałam a wniosek złożyłam 4 kwietnia....... czy dostaliście jakieś potwierdzenie jak składaliście wniosek, że ho złożyliście ? bo ja skladalam na szkolnej i nic nie dostałam....
  • 01.06.16, 23:15
    U mnie też cisza.Wniosek złożyłem 1 kwietnia.Niedawno dzwoniłem do Wydziału Świadczeń społecznych i dostałem odpowiedz: proszę cierpliwie czekać:) Na moje pytanie czy to prawda ze gmina dostała za mało funduszy na program 500+,odpowiedz: proszę cierpliwie czekać:) Na pytanie czy ktoś mnie powiadomi o pozytywnym rozpatrzeniu mojego wniosku ,odpowiedz: będziemy dzwonić:)Chyba Piaseczno trafi na wspomnianą przez Panią Minister czarną listę.
  • 02.06.16, 09:07
    Koleżanka składała wniosek osobiście i 16 maja miała już przelew. A wcześniej dostała telefon ze jest wniosek i może go odebrać osobiście. My skladalismy online.
  • 17.06.16, 15:35
    Ja też składałem online. Dostałem w poniedziałek chyba telefon że decyzja jest do odbioru. Jeśli nie odbiorę - przelewu nie będzie. Dopiero jak odbiorę. Chore !!! Wszyscy znajomi dostają pcztą decyzję i przelew na konto.
  • 20.06.16, 12:44
    Co jest chore?? Bez problemu babki wysyłają decyzję pocztą, jeśli nie możesz jej odebrać osobiście. JA też bez najmniejszego "ale" uzyskałam informację, że jeśli tylko sobie życzę wyślą mi tą decyzję pod wskazanym adres. Nie dość, że kasa za darmo 500 stów!! to jeszcze dziwne komentarze z wykrzyknikami, że to "chore !!!", co chore, że się dogadać nie potrafisz?? Babki tam siedzą do 20 w tej robocie za pieniądze wszystkich podatników, kasa na część dzieci od wszystkich podatników, a Ty jeszcze dziwne komentarze piszesz, bo decyzje musisz odebrać osobiście. nie pasuje?? nie odbieraj decyzji, nie bierz pieniędzy. no żesz ku... ludziom to nigdy nie dogodzisz, nawet jak kasę za darmo dasz!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.