Dodaj do ulubionych

Strona www

08.05.16, 14:30
Witam, szukam firmy która robi tanio strony www w Piasecznie. Będę wdzięczny za opinie.
Edytor zaawansowany
  • 10.05.16, 08:42
    Dostałem ofertę od lokalnego tygodnika Przegląd Piaseczyński - solidnie i tanio - przy okazji publikacji ogłoszenia drobnego :)
  • 10.05.16, 19:58
    Dostałeś ofertę, ale nie korzystałeś? Czy moze znasz jakaś stronę rpzez nich zrobioną? Mi polecono Pin Media z Piaseczna właśnie, że też tanio robi.
  • 13.05.16, 09:28
    Zależy jaką stronę chcesz zrobić, jeśli jakąś prostą wizytówkę zleć to freelancerowi, zrobi Ci za 1/3 ceny tego co jakaś agencja
  • 19.05.16, 19:14
    No nie wiem czy jest sens zlecać coś freelancerowi, który za 500 zł zrobi byle jak a jak coś się sypnie to nawet później nie ma jak go znaleźć, żeby naprawił. I znowu idziesz do firmy, która nie zechce po nim poprawiać, zaproponuje postawienie od nowa. Mi się tak przytrafiło. Więc za jedną stronę zaplaciłem dwa razy i straciłem tyle czasu. Niech dzwoni do Pin Media i targuje cenę
  • 11.12.16, 14:37
    sprawdzona strona naprawdę polecam www.stronysklepowe.pl
  • 14.12.16, 20:47
    koniecznie sprawdź serwis internetowy www.stronysklepowe.pl naprawdę polecam
  • 15.12.16, 07:26
    Białe SEO chwali się, ale link jest pasywny więc Google nie przeliczy :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.