Dodaj do ulubionych

Awiza zamiast listów - Poczta Polska

10.06.16, 14:08
No tragedia. Płakać się chce i czas na dobrą zmianę na poczcie. Jestem w domu, domofon sprawny a w skrzynce na listy znajduje awizo wyzywające do odbioru listu na poczcie. Nikt nie dzwoni tylko ciach - zapraszam do placówki. Idę i czekam w kolejce, wszyscy podenerwowani a czas leci - kilkadziesiąt minut. Próbuję zwrócić uwagę na istniejącą sytuację - "ja tu tylko listy wydaję", a na prosbę o numer telefonu do placówki wskazywanej jako główna "ale tam nikt chyba nie odbierze". Sprawdzam numer w internecie i dzwonię - miała Pani z okienka rację "taki numer nie istnieje" ...
Czy tylko ja mam pecha czy to normalka ?
Edytor zaawansowany
  • 10.06.16, 15:18
    czas dostarczenia listów jest strasznie długi. Na list priorytetowy polecony czekała 2 tygodnie. List zwykły z urzędu doszedł do mnie po terminie. Miesiąc i 1 dzień. Listonosz udaje głupa a w okienku panie rozkładają ręce.
  • 13.06.16, 23:34
    zauważyłam,ze czas dostarczania np listów poleconych priorytetowych z 2 dni zmienił się na 10, na poczcie usłyszałam, ze nie ma pracowników i pracują panie po kilka godzin dłużej. śledzenie przesyłki-bezcelowe-pokazuje datę nadania i koniec a dostarczenie np po 2 tygodniach
  • 15.06.16, 07:58
    Wczoraj otrzymałem paczkę (kosmetyki), którą firma zawsze wysyłała Pocztą Polską. Zdziwiłem się bo tym razem po raz pierwszy od kilku lat wysłali ją kurierem. O czymś to świadczy ...
  • 15.06.16, 22:23
    Dzisiaj otrzymałem przesyłkę. Data nadania to 3 czerwca, miejsce nadania - Piaseczno, bez komentarza
    --
    www.gazwod.eu
    Usługi hydrauliczne gazownicze instalacyjne - Piaseczno i okolice
  • 18.07.16, 09:13
    Wielokrotnie miałam identyczną sytuację. Poza tym już kilkakrotnie byłam świadkiem awantury na Poczcie w tej sprawie. Nie ma gdzie zaparkować, kolejki absurdalne. Ręcę opadają. Zostaje naczelnik.
  • 18.07.16, 14:00
    Ja czekam na przesyłkę. Sprawdzam w piątek na stronie - przekazana do doręczenia. Po kilku godzinach zmiana statusu na "nieudane doręczenie". Awiza w skrzynce nie ma. To jakie "nieudane doręczenie"?
  • 18.07.16, 14:43
    Możliwe że czekając, zdrzemnąłeś(aś) się na 2 sekundy i zaspałeś(aś) moment doręczenia :P
  • 18.07.16, 16:46
    Próbowałem zwrócić uwagę Poczty Polskiej na sposób swiadczenia usług. Znalazłem adres skargi@poczta-polska.pl i opisałem jak to sie robi w Piasecznie. Minął tydzień i "uprzejmie informujemy, iż w celu należytego rozpatrzenia zgłoszonej sprawy oraz przekazania informacji o dokonanych ustaleniach, niezbędne jest w terminie siedmiu dni uzupełnienie przekazanych drogą e-mailową danych, przez podanie pełnych danych adresowych (wraz z kodem pocztowym) osoby składającej skargę". Nie poddałem sie i przesłałem swoje dane. na razie czekam na odpowiedż....
  • 24.07.16, 01:22
    Nowa Iwiczna podobnie. Straciłem cierpliwość i przekierowałem pocztę do kochanego adresu Warszawa Ochota, różnica jest diametralna...
  • 17.08.16, 20:18
    To nic moja matka nie otrzymuje emerytury
    bo poczta w piasecznie chce ją zagłodzić na śmierć albo ulżyć ZUSowi...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.