01.06.06, 03:05
Witam,
zdaje sie, ze jestem dumna ;) posiadaczka mieszkania w IX etapie. Czy ktos jeszcze?
Prosze dajcie znac jak szlo Wam negocjowanie umowy z NW.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • iwonais Re: IX ETAP 01.06.06, 13:21
        Witam sąsiadów, ja jestem z IX etapu, apartament dolny segment 2 od osiedla
        kwadrat - więc będziemy bliskimi sąsiadami z agul86. Pozdrawiam.
      • draam Re: IX ETAP - o to jeszcze tylko 7ka 02.06.06, 00:22
        ...i bedziemy mieli komplet sasiedztwa ;)

Jak na razie to widze, ze ladny babiniec nam sie szykuje ;)
        I jeszcze pytanko: powiedzcie prosze - jaki termin Wam podano jesli chodzi o przekaznie mieszkan w nasze lapki? ...bo mnie ostatnio powalono terminem grudzien 07.
          • agul86 Re: IX ETAP - o to jeszcze tylko 7ka 02.06.06, 17:55
            tzn tak mi sie wydawalo, ze jest... wlasnie przegladam i chyba jednak nie ma o tym zapisu. za to do konca grudnia maja obowiazek przekazac nam pozwolenie na uzytkowanie segmentu. czyzby chcieli przedluzyc oddanie o 5 miesiecy?
            • draam Re: IX ETAP - Gruzdien 07 03.06.06, 12:10
              No i wlasnie o to chodzi.
              Ja w umowie tez mam termin wakacyjny ALE... w rozmowie telefonicznej, kiedy pytalam o oddanie segmentow, uslyszalam GRUDZIEN 07.
              Na poczatku tygodnia bede podpisywac finalna umowe, to dopytam ;)
              A jak sie po 1,5 roku okaze, ze to jednak grudzien 2007, to bedzie oznaczalo, ze takie opoznienia sa w strategi firmy ;)
              ...cholera, Boze Narodzenia chcialam juz w nowym mieszkanku :P
            • wito74 Re: IX ETAP - o to jeszcze tylko 7ka 16.07.06, 12:25
              Witam Sasiadow )blizszych i dalszych, bo jestem z Vi etapu :-)!
              Z tego co sie orientuje, wystepuja 2 terminy. 1 to termin podpisania protokołu
              odbioru i przekazania kluczy, i to pewnie bedzie (dla XI etapu) VII 2007. Drugi
              to termin wydania pozwolenia na uzytkowanie przez gmine - po zakonczeniu prac
              bud, gmina musi wydac pozwolenie na uzytkowanie czy jakos tak sie to nazywa (z
              czym wiaze sie inspekcja budynku, sprawdzenie istalacji, przylacza, etc, etc.) -
              i na to NW rezerwuje sobie kolejne 5-6 mcy (choc mam nadzieje ze bedzie to
              trwac krocej). Teoretycznie dopiero po otrzymaniu pozwolenia na uzytkowanie
              mozna zasiedlac budynek.. jednak z tego co sie orientuje, to nie wszyscy i nie
              zawsze sie tym przejmuja - ponoc komus udalo sie nawet uzyskac zameldowanie
              jeszcze zanim gmina wydala pozwolenie na uzytkowanie :-) Takie, polskie
              realia ;-)
              Ja tez mam nadzieje, ze nie bede musial czekac az tyle czasu z wprowadzeniem
              sie ;-)
              pozdrawiam,
              /Wito
      • agul86 Re: IX ETAP 15.07.06, 16:38
        bylam tam w zeszlym tygodniu i na razie widac tylko fundamenty. ekipa zajmowala sie raczej pierwszymi etapami. moze teraz sie cos zmienilo :) oby. pan andrzej bzdzion zapewnial nas, ze przed zima chce "postawic i zamknac" nasz etap- cokolwiek by to oznaczalo. ja jestem dobrej mysli.
        • agul86 Re: IX ETAP 21.07.06, 11:01
          Bylam wczoraj na budowie. Zaczeli budowe naszego etapu, zaczeli od strony osiedla kwadratowa, czyli od mojego mieszkanka! Na razie to tylko kilka scian, ale ciesze sie ze w koncu zaczeli! Pozdrawiam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka