Dodaj do ulubionych

DWOREK POLSKI

04.04.07, 14:03
Podobają mi się osiedla dworków polskich.
Czy możecie napisać coś na ich temat?
Czy warto kupić taki domek?
Czy jest dobrze wykonany, czy ma wady?
Obserwuj wątek
    • bolek441 Re: DWOREK POLSKI 05.04.07, 10:58
      byłem u znajomych - domek wygląda OK ale dużo zależy też od Ciebie tzn. jaki
      standard sobie zrobisz w domu. Jedyne co mnie zniechęca do tych inwestycji to
      dosc nieciekawa lokalizacja.
    • owrank Re: DWOREK POLSKI 05.04.07, 11:40
      jeżeli dobrze pamiętam to buduja w technologi szkieletowj do której wielu ludzi
      ma różne uwagi... główna to chyba jednak taka, że w Polsce jest zdecydowanie
      bardziej rozwinieta tradycja budownictwa murowanego a co za tym sa popularne
      materiały, "fachowcy", budowalańcy, kierownicy robót itp. a szkielet to w
      pewnym sensie ciągle nowość w Polsce i nigdy nie wiadomo jak będzie zachowywla
      sie szkielet zbudowany z naszych materiałów przez naszych fachowców za 20 lat,
      a domu nie buduje sie na 20 lat...
      • misiania Re: DWOREK POLSKI 05.04.07, 16:17
        szkieletowe to takie, co pokazują na Polsacie w "Dom nie do poznania"? jak to
        oglądam, to mnie zawsze fascynuje szybkość wiązania tamtejszego betonu
        (cementu?). jak wujek dom stawiał ...dzieścia lat temu, to fundamenty "tężały"
        parę dni i chyba były polewane wodą w tym czasie. a w telewizorze widzę, że
        wylewają beton (cement?) i po paru godzinach stawiają szkielet domu.
        • artsg Re: DWOREK POLSKI 05.04.07, 18:51
          > (cementu?). jak wujek dom stawiał ...dzieścia lat temu, to fundamenty "tężały"
          > parę dni i chyba były polewane wodą w tym czasie. a w telewizorze widzę, że
          > wylewają beton (cement?) i po paru godzinach stawiają szkielet domu.

Do betonu dodaje się dodatki przyśpieszające wiązanie. Chociaż sam osobiście
          uważam że "co nagle to po diable"
          --
          Program wyborczy Bufetowej
    • saje_a Re: DWOREK POLSKI 31.10.19, 13:10
      Witam,

Rozważam zakup segmentu w nowej inwestycji pod Zalesiem Górym. Zależy mi na zapoznaniu się z opiniami mieszkańców Dworków. Proszę o komentarze, czy faktycznie jest problem z wilgocią i wykończeniem budynków.

Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka