Dodaj do ulubionych

Gdzie dobry salon kosmetyczny?

10.11.08, 19:42
Jakiś czas temu przeprowadziłam się do Mysiadła i szukam dobrego
salonu kosmetycznego. Mam problem bo wiele kosmetyków mnie uczula i
nie wszystkich kosmetyków mogę używać. Szukam fajnego miejsca, gdzie
naprawdę ktoś zna się na rzeczy. Czy ktoś ma jakieś propozycje?
Marta
Edytor zaawansowany
  • 14.11.08, 14:33
    Podbijam wątek do góry, bo mnie też potrzebny jest dobry salon
    kosmetyczny w okolicy Puławskiej. Podstawa to długie godziny
    otwarcia + praca w soboty. Usługi: solarium + manicure. Co dalej ->
    zobaczymy...
    --
    Są dwie łatwe drogi życia: wierzyć we wszystko lub wątpić we
    wszystko. Obie zwalniają od myślenia...
  • 14.11.08, 21:44
    ja mogę polecić salon na osiedlu słowicza, w soboty otwarty, nie pamiętam do
    której w jakie dni... może nie wygląda jakoś super jeżeli chodzi o wystrój, ale
    za to używają dobrych kosmetyków (np. Thalgo) i mają bardzo dobre ceny :)

No i panie kosmetyczki przyjemne, a nie tak jak niektóre.. :P
  • 15.11.08, 00:38
    kolciag napisała:

> ja mogę polecić salon na osiedlu słowicza,

To ja poproszę adres i jeśli posiadasz - numer telefonu :)))
    --
  • 15.11.08, 21:08
    to jutro jak będę na spacerze z maleństwem to spiszę bo zgubiłam wizytówkę :P
  • 16.11.08, 19:02
    kolciag napisała:

> to jutro jak będę na spacerze z maleństwem to spiszę bo zgubiłam
    wizytówkę :P

Dziękuję :)
    --
  • 16.11.08, 20:18
    ja chodze do salonu na łabedziej tam gdzie jest stomatolog i apteka.
    naprawde polecam. mozna zrobic wszystko za jednym razem wlosy,
    paznokcie i zadbac o twarz. ostatnio kupilam sobie u nich kremik i
    nie poznaje po nim swojej twarzy, nie pamietam firmy ale jestem
    zniego zadowolona. ostatnio bylam tam na zabiegu nawilzajacym na
    wlosy i parafinie na dlonie. pozbylam sie jesiennej depresji ;-)
  • 16.11.08, 20:29
    salon maja czynny chyba do 20. znalazlam ich strone

www.beautyland.com.pl

w srodku jest super i personel co najwazniejsze mi odpowiada
  • 16.11.08, 20:42
    parafinkę na dłonie to ja sobie sama robię w domku akurat :) taniej a efekt taki
    sam :P

a jakiej marki produktów do włosów używają, bo to dla mnie ważne, ja szukam
    kogoś kto ma kerastase, kadus lub loreal :)

faktycznie nowy fryz i inne takie pomagają na deprechę
  • 19.11.08, 14:41
    Byłam wczoraj w salonie o którym pisałaś. Spodziewałam się czegoś
    zupełnie innego i miło się rozczarowałam. Salon ma naprawdę fajny
    klimat. Niespotykany. Zrobiłam sobie manicure i delikatny peeling
    twarzy. Będę tam częściej zaglądała. Dzięki! Pozdrawiam.
  • 09.04.09, 00:59
    Ja byłam ostatnio na ul.Łabędziej 23 w Mysiadle u Pani fryzjerki.Poszłam
    najpierw z dzieckiem. Mój syn bardzo boi się fryzjera.Fryzjerka w tym salonie ma
    niesamowite podejście do dzieci. Pierwszy raz było bez krzyków i wrzasków.Mój
    syn wygląda rewelacyjnie.Koleżanka również była tam z dzieckiem troszkę płaczu
    było ,ale mówiła mi że pierwszy raz spotkała tak ciepłą i miłą osobę.Po paru
    dniach skorzystałam ja i też jestem bardzo zadowolona.Ta fryzjerka wkłada w
    swoją prace dużo serca.
  • 22.04.09, 21:40
    ja manicure oraz inne zabiegi na dlonie, stopyi twarz wykonuje w salonie tocco del fiore na ul.powst w-wy 11 b
    fachowa obsluga jakosc usług wysoka a ceny bardzo niskie ja za manicure place 20-30 zl z malowaniem i zdobieniem a pedicure 40-60zl
    tel. 607 116 817 lub 22 737 04 23
    najnowsze promocje zawsze sprawdzam na stronce internetowej www.toccodelfiore.onet.blog.pl
  • 30.05.09, 23:22
    ja manicure oraz inne zabiegi na dlonie, stopyi twarz wykonuje w salonie tocco
    del fiore na ul.powst w-wy 11 E
    fachowa obsluga jakosc usług wysoka a ceny bardzo niskie ja za manicure place
    20-30 zl z malowaniem i zdobieniem a pedicure 40-60zl
    tel. 607 116 817
    najnowsze promocje zawsze sprawdzam na stronce internetowej
    www.toccodelfiore.onet.blog.pl
  • 08.01.10, 14:27
    byłam w tym salonie, może i ten pedicure jest tani ale koszmarnie zrobiony! Piety ledwo co starte, paznokcie nierówno opiłowane i krzywo pomalowane! nie polecam! Jakis czas temu robiłam w Warszawie na ursynowie manicure i pedicure ale to tez tak sobie, a ostatnio byłam w Zalesiu kolo Piaseczna w American Beauty, to chyba najlepszy salon w którym byłam. Paznokcie miałam zrobione rewelacyjnie, Pani zaproponowała mi zdobienia, wykonała je bardzo starannie. moja mama była tam na zabiegu u kosmetyczki i też jest bardzo zadowolona a u niej to rzadkośc ;) Polecam on jest chyba na ul. Redutowej, zaraz na poczatku.
  • 15.06.10, 15:23
    W pobliżu Mysiadła w Piasecznie przy ul Radosnej 6 znajduje się Dom
    Urody Thau. Dokładną lokalizację można znależć na
    www.domurody.thau.pl. Salon zapewnia dobrze wykwalifikowany personel
    i wspaniała atmosferę. Tu naprawdę klient jest najważniejszy. Można
    skorzystać z wielu wspaniałych zabiegów, masaży, zrobić manicure i
    pedicure.bardzo polecam
  • 16.06.10, 08:51
    czy ktoś był może w salonie makemebeauty na Powstańców Warszawy?
    Jest tam salon medycyny estetycznej, fryzjer. Chyba niedawno
    powstałom bo jakoś wcześniej nie rzuciło mi się w oczy. Jakie
    zabiegi są wykonywane, jakie ceny, jaki fryzjer? Proszę o info.
    Pozdrawiam.
  • 16.06.10, 10:17
    Witam
    a ja byłam parę razy w salonie kosmetycznym na Orężnej u Pani Hani Szymczak. Pedicure boski:) Polecam!
  • 17.06.10, 11:40
    Przyłączam się do pytania o salon na Powstańców Warszawy. Miałabym
    bardzo blisko, z zewnątrz wygląda ładnie, ktoś był?
  • 19.07.10, 15:51
    według mnie najlepszy w stolicy
  • 03.01.11, 15:38
    witam,

polecam salon kosmetyczny w Nowej Iwicznej Farma dobrego nastroju, podaję link do strony: salon kosmetyczny piaseczno

pozdrawiam, kasia
  • 03.01.11, 15:40
    witam,

polecam salon kosmetyczny w Nowej Iwicznej Farma dobrego nastroju, podaję link do strony: salon kosmetyczny piaseczno

pozdrawiam, kasia
  • 13.01.11, 20:17
    gorąco polecam salon na ursynowie
    kacikurody.net/k/
  • 13.01.11, 20:27
    gorąco polecam salon na ursynowie

www.kacikurody.net
  • 02.03.11, 10:45
    Hej dziewczyny , Polecam wam Salon fryzjersko-kosmetyczny Empire z tego co wiem są 3 w Warszawie Ja byłam w centrum Atrium Plaza profesionalna obsługa . Ostatnio była tam na peelingu byłam zachwycona . Moja twarz do dziś jest gładka i ma Ładny wygląd. Jeśli chodzi o fryzjerstwo to także pełen profesionalizm . Polecam ! Pozdrawiam Danusia .
  • 14.08.11, 18:40
    Ja, z kolei, odradzam salon Cosmetix na ul. Słomińskiego w Warszawie i panią Anię. Wciska na siłę ich promocje (po kilka razy w ciągu wizyty mimo mojego zdania, że nie jestem zainteresowana) i prawie cały czas mówi :/ Zero relaksu, zero przyjemności. Co do jej fachowości też mam uwagi. Podrażniła mi buzię mikrodermabrazją i wyskubała za dużo brwi.
  • 13.12.11, 18:59
    Ja sama chodzę do instytutu laveder na ul. Ptasiej 2. Jestem bardzo zadowolona z ich usług chodzę tam regularnie na masaż ciała. czasem korzystam u usług kosmetyczki i wizażystki jak idę na jaką imprezę. Jak chcesz to wejdź na ich stronę instytut-lavender.pl :)
  • 14.12.11, 11:10

Witam,

Najlepszy salon masz kolo siebie :). Polecam Zieloną Wyspe w Nowej Iwicznej. Cudownie, profesjonalnie aż nie chce się stamtąd wychodzić .
    www.salon-zielonawyspa.pl. Sprawdziłam więc polecam.
  • 28.12.11, 11:46
    Nie korzystam z usług jednego salonu ale mogę polecić kilka miejsc, które lubię za fachowe podejście:
    Pazurki robię u Moniki w Piasecznie przy ul. Puławskiej 20 w Piasecznie tel. 795 494 508, jak dla mnie jest trochę specyficzna ale bardzo dokładna, mojej mamie zlikwidowała problem wrastających paznokci u stóp, z którym przez lata się męczyła.
    Włosy mam długie i rzadko odwiedzam fryzjera, ale jak już się wybieram to do Capilli to jest chyba Józefosław Osiedle przy kamieniu tel. 0 728 56 57 58 po wizycie czuje się bardzo odprężona - Panie wiedzą jak zadbać o klienta.
    Chodzę również do no+vello przy Puławskiej w Piasecznie najpierw usunełam włosy od pasa w dół teraz chodzę na przebarwienia na twarzy tel. 517 256 777 i również jestem zadowolona z efektów i obsługi -w styczniu planuje wybielić sobię tam zęby bo mają fajną ofertę dla swoich klientów.
    Z kosmetyczkami mam raczej złe doświadczenia ale ostatnio byłam w Domu urody THAU i jestem zadowolona (a mam poważny problem z kaszakami pod oczami) choć za jakość w tym wypadku trzeba zapłacić.
    Włosy mam długie i rzadko odwiedzam fryzjera, ale jak już się wybieram to do Capilli to jest chyba Józefosław tel. 0 728 56 57 58 po wizycie czuje się bardzo odprężona - Panie wiedzą jak zadbać o klienta.
    Pozdrawiam
  • 30.01.12, 14:06
    Korzystam z salonu na szkolnej 16. Bardzo wysoka kultura osobista i profesjonalizm, jakiego nie spotkałam do tej pory nigdzie. Mają swoją stronę www.bmas.pl. Osobiście polecam panią Basię.
  • 09.08.14, 20:04
    Zdecydowanie polecam Panią Agnieszkę z salonu Beauty Look. Zabiegi u niej są bardzo relaksujące, a depilacja bezbolesna. I co najważniejsze, jest bardzo dokładna. Salon znajduje się przy ul. Nadarzyńskiej 36 w Piasecznie - www.salonbeautylook.pl
  • 02.11.14, 11:50
    Ja szukałam długo ( może mam za duże wymagania :) ) ale prócz usługi ważne jest dla mnie miejsce , klimat i czystość
    Poleciła mi koleżanka ( dziękuję Ania) na Jana Pawła Szpilki na relaksie. Salon nowy czyściutki , i co najważniejsze dziewczyny dbają o sterylizację, wnetrze powala . W życiu nie przychodzi do głowy ze w tym budynku jest takie cudo. O jakości usług nie wspomnę , dziewczyny sa miłe uśmiechnięte i genialne w swoim fachu, kawa pyszna!! Każdy znajdzie coś dla siebie bo usługi sa szerokie a kosmetyki wysoką półka, sorry za reklamę ale jak coś mi pasuje to lubię pochwalić i odwrócenie
    Helena
  • 06.11.17, 18:24
    Ja tez mam bardzo delikatną cerę i długo szukałam dobrego salonu kosmetycznego, ale po wielu miesiącach poszukiwań natknęłam się na samui spa w konstancinie i od tamtej pory chodzę tam regularnie :) Pani kosmetolog świetnie dobrała zabieg do mojej delikatnej cery. Dodatkowym plusem jest masaz twarzy podczas zabiegu...coś wspaniałego. Oferowane przez nich zabiegi możesz sobie przejrzeć na samui-spa.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.